[ad_1]

سناتورهای مونتانا هفته گذشته به اتفاق آرا به تصویب لایحه گسترش سلامت از خارج از کمیته رأی دادند.

این لایحه ، که توسط سناتور Rhonda Knudsen ، R-Culbertson ، به درخواست حسابرس ایالتی ارائه شده است ، از پوشش بهداشت از راه دور پس از بیماری همه گیر COVID-19 محافظت می کند.

نودسن در جلسه استماع در کمیته خدمات بشردوستانه مجلس گفت: “رای دهندگان من به این مهم اهمیت می دهند و این برای همه افراد در مونتانا مهم است.”

“من نماینده چهار منطقه روستایی در گوشه شمال شرقی هستم [of the state] … و 10 هزار رأی دهنده من واقعاً در وسط ناکجا آباد زندگی می کنند. ” و دسترسی به مراقبت های بهداشتی در میانه راه آسان نیست. ”

چرا مهم است

حساب مونتانا:

  • شرایط قراردادی را که محدودیت هایی را در سایت telehealth ایجاد می کنند غیرفعال کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که برای دریافت خدمات بهداشت از راه دور نیازی به رابطه از قبل ایجاد شده بین بیمار و ارائه دهنده خدمات بهداشتی نیست.
  • تمدید الزام برای پوشش برنامه های کمک های اجتماعی عمومی و برنامه های بهداشتی دانش آموزان.

جکی جونز ، سخنگوی دولت گفت: “هدف از این لایحه گسترش دامنه بهداشت از راه دور برای اطمینان از پرداخت هر نوع پرداخت کننده برای سلامتی از راه دور است ، زیرا اکنون در محدوده اورژانس بهداشت عمومی است.” و جلسه کمیسیون مبادله.

در طول دادرسی ، نزدیک به دوازده نفر به نفع این لایحه شهادت دادند. بسیاری از حامیانی که سخنرانی کردند ، مزایای بالقوه بهداشت از راه دور را برای مردم روستا برجسته کردند.

“در طی بیماری همه گیر COVID ، ما شاهد افزایش پزشکی از راه دور استفاده شده در مونتانا بودیم. ابزارهای ارائه شده مفید بوده و غالباً در جوامع روستایی ، با افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی و جانبازان هستند ، مورد نیاز هستند. [and] برای دسترسی بیشتر به متخصصان بهداشت روان ، “حسابرس ایالتی مونتانا تروی داونینگ گفت.

وی افزود: “همه ما می توانیم مزایای گسترش این خدمات را ببینیم.” داونینگ خاطرنشان کرد که این لایحه از همکاری با طیف وسیعی از سهامداران از جمله پرداخت کنندگان حاصل می شود. جونز گفت: “این 21 حامی نماینده تمام ذینفعان این روند هستند تا آنچه را كه ما اختراع كرده ایم بیان كنند ، این برای آنها مفید است.”

این لایحه همچنین تعریف telehealth را اصلاح می کند تا فراتر از مراقبت های پزشکی مجاز باشد و درمان را به عنوان بهداشت رفتاری پوشش دهد. این ارتباط فقط با صدا را مجاز می داند ، در حالی که تأیید می کند ممکن است محدودیتی در نوع ارائه دهنده آن وجود داشته باشد.

جونز گفت: “آنچه ما سعی می کنیم اطمینان حاصل کنیم این است که تعریف tele-health محدود نیست ، بنابراین مهم نیست که بیمار کجاست یا کجا ارائه دهنده آن است.”

گرایش بزرگتر

همانطور که هفته گذشته در کنفرانس سیاسی EDGE انجمن پزشکی پزشکی از راه دور آمریکا اشاره شد. قانون گذاران ایالتی حدود 300 لایحه با هدف گسترش دسترسی به پوشش پزشکی از راه دور ارائه داده اند.

صورتحساب های Telehealth از حمایت دو جانبه مکرر در مجلس قانونگذاری ملی برخوردار هستند و به طور کلی تا حدی بر محافظت از پوشش خدمات مراقبت های مجازی متمرکز هستند.

با این حال ، موارد استثنایی نیز وجود دارد: قانون گذاران نیوهمپشایر اخیراً لایحه ای را ارائه دادند که پوشش از راه دور بهداشت را لغو می کند و فقط خدمات صوتی را از تعریف پزشکی از راه دور حذف می کند.

در حال ضبط

“اگر بخواهید کمی پوشش نقره ای کوچک در آن ببینید ، COVID ، با وجود بسیاری از نکات منفی ، [it] بوده است [that] جونز گفت: “ما مجبور شدیم از فناوری به شیوه هایی استفاده کنیم که فکر می کردیم برای آن آماده نیستیم و معلوم شد که چنین بوده ایم.” ما بسیار مایل به مراقبت از بیماران از طریق telehealth بودیم و دوست داریم با آن ادامه دهیم. “

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر