[ad_1]

کلینیک کلیولند ، DigitalC ، گروه TransDigm و بنیاد Lubrizol برای کمک به ارائه اینترنت با سرعت بالا و ارزان قیمت به ساکنان محله Cleveland Fairfax همکاری کرده اند. نصب باید برای ساکنان Fairfax تا سه ماهه دوم سال 2021 به پایان برسد.

چرا مهم است

این تلاش برای کمک به رفع اختلافات در پوشش اینترنت در جامعه محلی است که می تواند دسترسی به آموزش ، مراقبت های بهداشتی و فرصت های اقتصادی را تحت تأثیر قرار دهد. براساس اداره سرشماری در سال 2019 ، کلیولند کمترین اتصال شهر بزرگ است ، با نزدیک به 50،000 خانوار بدون اتصال باند پهن قابل اعتماد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل پیدا کنید. شروع کنید >>

به خصوص در هنگام شیوع همه گیر جهانی ، دسترسی به اینترنت بر توانایی فرد در جستجو و درخواست شغل ، استفاده از خدمات بهداشتی و بهداشتی ، مشارکت کامل در تحصیلات و ارتباط عملی با دوستان ، خانواده و همکاران تأثیر می گذارد.

اتصال باند پهن برای خانوارهای تحت پوشش این برنامه توسط EmpowerCLE ، ارائه دهنده اینترنت بی سیم مستقر و در DigitalC فراهم می شود. DigitalC یک سازمان غیرانتفاعی است که در بهبود سرمایه دیجیتال کلیولند و ارائه اتصال به اینترنت با سرعت بالا و مقرون به صرفه متمرکز شده است.

EmpowerCLE در حال نصب تجهیزات پشت بام در دو ساختمان بزرگ در پردیس کلیولند کلینیک است تا پوشش خود را در جامعه Fairfax گسترش دهد. سفیران و تکنسین های برند EmpowerCLE برای ارائه اتصال و نصب تجهیزات لازم برای شروع خدمات ، از خانوارهای محلی بازدید می کنند.

در حالی که DigitalC و EmpowerCLE خدمات اینترنت ارزان قیمت را برای کاهش بیشتر هزینه ساکنان Fairfax ارائه می دهند ، کلینیک کلیولند شرکای اضافی را با علاقه به اتصال مناطق کم برخوردار جمع کرده است. TransDigm و بنیاد Lubrizol توافق کرده اند که بودجه قابل توجهی را برای کاهش بیشتر هزینه اشتراک ماهانه و کمک به یارانه هزینه تجهیزات کمک کنند.

گرایش بزرگتر

علاوه بر همکاری با DigitalC ، در اوایل سال جاری کلینیک در کلیولند به پروژه ائتلاف پهن باند ایالات متحده پیوست ، که طرفدار تهیه اینترنت پرسرعت در مناطق روستایی و کم اتصال است.

اتصال مناطق کم محروم با اینترنت پرسرعت مطمئن یکی از روشهای تأثیر مثبت کلینیک کلیولند بر عوامل اجتماعی سلامت جامعه است. عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت عواملی مانند امنیت غذایی ، مسکن ، مرگ و میر نوزادان ، بیماری های مزمن ، کیفیت و دسترسی به آموزش و فرصت های اقتصادی هستند که بر سلامتی و رفاه انسان تأثیر می گذارند.

طبق آکادمی پزشکی ملی ، مراقبت های پزشکی فقط 20٪ از سلامت یک فرد تخمین زده می شود – عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت می توانند 80٪ باقی مانده را تشکیل دهند.

در حال ضبط

دکتر تام میهالویچ ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، گفت: “بیماری همه گیر COVID-19 بیشتر نقش مهمی را که دسترسی به اینترنت در سلامت و رفاه مردم بازی می کند ، برجسته می کند و این بسیار مهم است که ما برای رفع نابرابری های دیجیتال تلاش کنیم.” در کلینیک کلیولند.

دکتر آدام مایرز ، مدیر بخش مراقبت های عمومی کلینیک کلیولند گفت: “عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت پایه و اساسی سلامت عمومی فرد هستند و تأثیرات مادام العمر بر نتایج سلامتی وی دارند.” “با شناسایی مناطقی که می توانیم به آنها کمک کنیم ، مانند تهیه باند پهن و تعامل با افراد همفکر ، می توانیم ایجاد یک جامعه بهتر و سالم را برای همه تغییر دهیم.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir