کالیفرنیا از Blue Shield برای نظارت بر یک طرح عادلانه توزیع واکسن استفاده می کند


عکس از کارل تاپالس / تصاویر گتی

California Blue Shield قراردادی با ایالت کالیفرنیا برای ساخت الگوریتم توزیع واکسن با تمرکز بر توزیع عادلانه و کارآمد منعقد کرده است.

این توافق نامه Blue Shield را به عنوان مدیر ایالتی کشور سوم در توزیع 3 میلیون دوز در هفته تا اول مارس و 4 میلیون دوز در هفته تا پایان ماه آوریل قرار می دهد.

براساس شرایط قرارداد ، الگوریتم توزیع نیز بر توزیع عادلانه تمرکز خواهد کرد. هدف آن این است که 60٪ از دوزها را برای جمعیت های متأثر از متناسب در ماه مارس ، همانطور که ایالت تعیین کرده است ، اداره کند.

Blue Shield انتظار دارد شبکه واکسن آن در سه موج جغرافیایی راه اندازی شود و طبق قرارداد تا آخرین موج در سراسر کشور باشد. این الگوریتم را بر اساس در دسترس بودن واکسن ، فراوانی COVID-19 و بازخورد سهامداران ، در صورت لزوم به روز خواهد کرد.

این طرح بهداشتی می گوید که کالیفرنیا تنها هزینه واقعی این تلاش را به مبلغ 15 میلیون دلار خواهد گرفت.

چرا این مهم است

کالیفرنیا و فرماندار آن ، گاوین نیوز ، پاسخی نسبت به کندترین توزیع واکسن تاکنون دریافت کرده اند.

طبق داشبورد COVID-19 ایالت ، از 15 فوریه ، کالیفرنیا بیش از 6.2 میلیون دوز واکسن تزریق کرده است. Newsom گفت ، این به طور متوسط ​​حدود 1 میلیون عکس در هفته است توییتر.

اکثر رای دهندگان در این ایالت از این نتایج راضی نیستند و بر اساس مطالعه ای که توسط انستیتوی مطالعات عمومی دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی انجام شده است ، فقط 22٪ ارزیابی مثبتی از شیوع واکسن در کالیفرنیا داده اند.

برخی از مقامات دولتی می گویند معامله سپر آبی علامت تجاری را از دست می دهد و می گویند مسئله تأمین واکسن است ، نه تدارکات نحوه توزیع آن ، با توجه به لس آنجلس تایمز.

بر اساس این گزارش ، مقامات شهرستان ونتورا خواستار حذف آنها از توافقنامه سپر آبی شده اند و می گویند این می تواند طرح تخصیص از قبل تاسیس شده شهرستان را مختل کند.

کالیفرنیا اخیراً برای کمک به تسریع در انتشار واکسن ها از Kaiser Permanente استراق سمع کرده است. دو طرف با هم همکاری خواهند کرد تا دو سایت واکسیناسیون جدید و “تلاش های دیگر برای واکسیناسیون جمعیت های سخت قابل دسترسی و غیر متناسب” ایجاد کنند ، طبق نامه هدف.

گرایش بزرگتر

Blue Shield برای اولین بار در اواخر ژانویه به گروه ویژه واکسن کالیفرنیا ارائه شد.

قبل از در دسترس بودن واکسن ها ، طرح سلامت به افزایش میزان آزمایش COVID-19 در این ایالت کمک کرد. با کمک او ، کالیفرنیا آزمایشات روزانه را از 2000 در روز به بیش از 100000 در روز افزایش داد.

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، کالیفرنیا بیشترین موارد COVID-19 را در مقایسه با سایر ایالت ها داشته است ، تاکنون بیش از 3.4 میلیون مورد داشته است.

برای کل کشور ، موارد در حال کاهش است. در حدود 56000 مورد جدید توسط CDC در 15 فوریه گزارش شده است ، که از 8 ژانویه که موارد جدید به 314،000 رسید ، کاهش چشمگیری داشته است.

برعکس ، استفاده از واکسن در ایالات متحده در حال افزایش است. تا به امروز ، بیش از 55.2 میلیون دوز داده شده است.

در حال ضبط

پاول مارکوویچ ، رئیس سپر آبی کالیفرنیا و مدیر عامل شرکت گفت: “ما تشخیص می دهیم که غلبه بر این همه گیر یک چالش جدی است ، اما از آنجا که همه ما نقش خود را ایفا می کنیم ، با هم می توانیم این ویروس را از بین ببریم و جان ها را نجات دهیم. “در Blue Shield کالیفرنیا ، هدف ما همکاری نزدیک با هر شهرستان ، مدیران بهداشت عمومی و مقامات دولتی آنها برای ایجاد شبکه ای از واکسن ها است که فقط با تعداد واکسن هایی که دریافت می کنیم محدود می شود. این به ما امکان می دهد اطمینان حاصل کنیم که همه مردم کالیفرنیا دسترسی به واکسن ها به طور مساوی ، موثر و در اسرع وقت. ”

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes