کار فنی مجوز واکسن قابلیت همکاری اروپا طی سه ماه به پایان می رسدبرنامه ریزی شده است که کار فنی در سراسر اتحادیه اروپا برای تولید یک گواهی واکسن قابل همکاری در مدت سه ماه به پایان برسد.

رهبران اتحادیه اروپا با ویدئو کنفرانس برای بحث در مورد این موضوع در شورای اروپا هفته گذشته دیدار کردند.

چارلز میشل ، رئیس شورای اروپا ، تأیید کرد که “رویکرد مشترک اروپایی” برای اطمینان از تطابق گواهی های واکسن (همچنین به عنوان گذرنامه واکسن) نیز وجود دارد.

وی افزود: این گواهینامه نه تنها حاوی داده های واکسیناسیون است ، بلکه همچنین سایر اطلاعاتی است که ممکن است نشان دهنده مصونیت از COVID-19 باشد ، مانند PCR یا نتایج یک آزمایش سریع آنتی ژن.

میشل گفت این شورا همچنین باید در مورد استفاده از این گواهینامه توافق کند و نگرانی های مربوط به تبعیض علیه کسانی که واکسینه نشده اند را برطرف کند.

رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین تأیید کرد که داده های تنظیم شده برای گواهینامه قبلاً تعریف شده است.

“این حداقل داده است. داده های حساس سلامت در کشورهای عضو باقی خواهد ماند. تنها س questionال این است که آیا فرد واکسینه شده است یا آزمایش PCR منفی یا آنتی بادی داشته است زیرا از بیماری COVID بهبود یافته است؟ “

فون در لاین با تأکید بر اهمیت راه حل پان اروپایی برای جلوگیری از پر کردن خلا the توسط شرکت های خصوصی گفت: گوگل و اپل قبلاً با راه حل هایی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) مراجعه کرده اند. بعداً این امر در بیانیه WHO تکذیب شد.

در اوایل این ماه ، WHO به دلیل “عدم اطمینان اساسی در مورد اثر واکسیناسیون در کاهش انتقال” و محدودیت در دسترس بودن واکسن ها ، نظر موقت مخالف گذرنامه واکسن را صادر کرد.

چرا مهم است

معرفی گذرنامه واکسن در سراسر اتحادیه اروپا بحث برانگیز است ، کشورهایی مانند یونان ، پرتغال و اسپانیا طرفدار این اقدام هستند ، در حالی که کشورهای دیگر از جمله فرانسه و آلمان نگرانی ها را در مورد تبعیض و موانع قانونی افزایش می دهند.

متن بزرگتر

در همین حال ، غول فناوری IBM یک راه حل زنجیره ای به نام Digital Health Pass ایجاد کرده است تا سازمان ها را قادر به بررسی داده های سلامت شهروندان کند.

همچنین ، ائتلافی از گروه های بهداشتی و فنی ، از جمله مایکروسافت ، اوراکل و Salesforce ، طرح ابتکاری اعتبار واکسیناسیون را برای ایجاد کارت سلامت دیجیتال پذیرفته شده بین المللی برای ذخیره اطلاعات COVID-19 به عنوان نتایج آزمایش یا داده های واکسیناسیون تشکیل داده است.

در حال ضبط

چارلز میشل گفت: “ما باید بر رویکرد اروپا تأکید کنیم. اگر رویکردی اروپایی نداشته باشیم ، رویکردی دو جانبه وجود خواهد داشت ، اینجا و آنجا ، که مسائل را بیش از پیش پیچیده خواهد کرد. بنابراین ، همراه با کمیسیون ، ما بسیار متعهد هستیم که کشورهای عضو را در این مورد نزدیکتر کنیم.

“ما همچنین این واقعیت را در نظر می گیریم که برای بسیاری از کشورهای اروپایی ، گردشگری یک صنعت حیاتی است ، چه اقتصادی و چه اجتماعی.”

اورسولا فون در لاین گفت: “داشتن یک راه حل اروپایی مهم است ، زیرا در غیر این صورت دیگران وارد این خلا می شوند. همانطور که می دانیم ، گوگل و اپل در حال حاضر راه حل های WHO را ارائه می دهند و این اطلاعات حساس است ، بنابراین ما می خواهیم در اینجا کاملاً روشن کنیم که ما یک راه حل اروپایی ارائه می دهیم. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes