کارشناس تحویل آخرین مایل نکات کلیدی در مورد مدیریت واکسن را ارائه می دهدایالات متحده همچنان به تلاش خود برای تهیه واکسن علیه COVID-19 ادامه می دهد. این اولویت 1 پوندی برای دولت جدید بایدن است.

خالد نعیم ، مدیرعامل و بنیانگذار Onfleet ، ارائه دهنده نرم افزار مدیریت زایمان در آخرین مایل ، برخی از توصیه های صریح را ارائه می دهد که سازمان های بهداشتی باید هنگام توزیع واکسن در نظر بگیرند.

Onfleet صدها هزار زایمان در روز را در بیش از 90 کشور جهان مدیریت می کند ، از جمله تحویل داروهای تجویز شده در طی COVID-19. این شرکت با سه داروخانه آنلاین پیشرو کار می کند – و همچنین تأمین PPE و بانک های غذایی که غذاهای مهم خانواده را تأمین می کنند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

مکانهای بیشتری برای واکسن

نعیم توصیه کرد: “ابتدا تعداد سایت های واکسن را گسترش دهید.” “از مراکز آزمایش واکسن COVID-19 موجود استفاده کنید و استفاده از اماکن بزرگ ، استادیوم ها ، کشتی های پزشکی و مکانهایی را که می توانند با خیال راحت گروه بزرگی از افراد را در خود جای دهند ، کشف کنید. این مکان ها باید دارای یخچال ، پروتکل های ایمنی ، دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی و پارکینگ باشند. ، و همچنین فضاهای باز به عنوان مراکز آزمون عمل می کنند. “

وی گفت: امکانات موجود برای واکسن را آماده کنید. به داروخانه ها ، بیمارستان ها و کلینیک ها کمک کنید تا سریعاً به سمت “تحویل” واکسن ها حرکت کنند. با اختصاص وقت برای اطمینان از محرمانه بودن و تطابق قانونی و پزشکی قبل از توزیع ، به تهیه مکان های تحویل خارج از کشور ، مانند بانک های غذا و خانه های سالمندان کمک کنید.

“اشتباه نکنید ، این ممکن است پیچیده ترین مشکل زنجیره تأمین باشد که تصور کرده ام.”

خالد نعیم ، Onfleet

وی همچنین ادامه داد: “ادغام با یک شبکه بزرگتر”. “اطمینان حاصل کنید که انباشته فناوری شما از مواد ، زنجیره سرما ، کارگران ، مدیران ، اعزام کنندگان و کاربران نهایی با شفافیت دقیقاً در مورد زمان واکسن محافظت می کند. هر دقیقه محاسبه می شود و زایمان مطمئن و مطمئن برای واکسیناسیون بسیار مهم است.”

همه طرفین را در جریان بگذارید

نعیم گفت تا اطمینان حاصل شود که واکسن ها در دسترس هستند. با برنامه های دولتی کار کنید تا همه طرف های درگیر در توزیع ، توزیع و اداره واکسن ها بتوانند به سرعت و به راحتی به وضعیت زایمان واکسن در زمان واقعی دسترسی پیدا کنند ، به این ترتیب همه طرفین از این اطلاعات مهم آگاه هستند.

وی گفت: “اشتباه نکنید ، این ممکن است پیچیده ترین مشکل زنجیره تأمین باشد که تاکنون تصور کرده ام.” “با این حال ، اگر دانشمندان بتوانند در کمتر از یک سال یک راه حل به همان اندازه غیرممکن ایجاد کنند ، مناسب به نظر می رسد که جامعه تجاری و بهداشتی ما بتوانند در زمان معادل یا کمتر ، مدیریت واکسن ها را مدیریت کنند.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes