کاربران بهداشتی VMWare Carbon Black در سال 2020 با 239 میلیون حمله سایبری روبرو هستند.گزارش گذشته نگر که این هفته توسط فروشنده نرم افزار امنیت سایبری VMWare Carbon Black منتشر شد ، نشان می دهد که 239.4 میلیون تلاش برای حملات سایبری در سال 2020 مشتریان مراقبت های بهداشتی را هدف قرار داده است.

این شرکت به طور متوسط ​​816 مورد حمله به نقطه پایانی را پیدا کرده است – از سال 2019 تاکنون 9،851 درصد افزایش باورنکردنی داشته است.

ریک مک الروی ، استراتژیست ارشد امنیت سایبری در VMware Carbon Black ، گفت: “در پس زمینه همه گیری ، مجرمان اینترنتی اکنون از روش های نامحدودی برای حمله برخوردار هستند.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

وی گفت: “FBI ، وزارت امنیت داخلی و سایر آژانس های فدرال نسبت به افزایش حملات سایبری علیه سازمان های بهداشتی هشدارهایی داده اند.”

چرا مهم است

گزارش و پست همراه وبلاگ خاطرنشان می کند که در سال 2020 ، باج افزار با تأثیر گسترده ای که توسط برنامه های وابسته افزایش می یابد ، “به پایین” رسیده است.

سامانتا مایووا ، رئیس ارتباطات جهانی در VMWare Carbon Black ، نوشت: “با وجود بسیاری از گروه های خرید باج افزار به عنوان سرویس (RaaS) ، استقرار باج افزار به راحتی برای میلیون ها مجرم سایبری که قبلاً ابزاری برای انجام این حملات نداشتند ، قابل دسترسی است.” در نشریه

این شرکت شاهد همکاری بین گروه های هکر در “مقیاسی بی سابقه” بوده است ، با بازیگران بد منابع سرقت شده به اشتراک گذاشته و حتی به هم پیوسته اند.

گرگ فوس ، استراتژیست ارشد امنیت سایبری در VMware Carbon Black ، گفت: “تمام آنچه که لازم است یک جستجوی سریع در وب تاریک است تا کسی بتواند برای آلوده کردن اهداف به یک محموله باج افزار مجوز دهد.” “امروز متأسفانه ثبت نام در یک سرویس تحویل مواد غذایی به همان اندازه مشترک شدن در یک باج افزار است.”

پنج خانواده بزرگ خرید که در سال گذشته برای مراجعه به مراقبت های بهداشتی استفاده می شدند ، به شرح زیر بود:

  1. Cerber ، نوعی بدافزار است که پرونده ها را رمزگذاری می کند و آنها را گروگان می گیرد که در دسته RaaS طبقه بندی می شود
  2. Sodinokibi ، یک باج افزار بسیار گریز آور است
  3. VBCrypt ، یک برنامه مخرب برنامه های ویندوز را هدف قرار می دهد که نمی تواند به تنهایی گسترش یابد
  4. Cryxos ، که هشدارهای متقلبانه را در وب سایت های آسیب دیده نشان می دهد
  5. VBKrypt ، یک اسب تروا است که می تواند پرونده ها را اجرا کند ، به رجیستری بنویسد و سایر اقدامات غیرمجاز را انجام دهد

“آنچه قدیمی است دوباره جدید است. مهاجمان همیشه برای بدست آوردن نتیجه به یک باینری جدید پیچیده نیاز ندارند. آنها فقط از آنچه که م effectiveثر است استفاده می کنند. من معتقدم که این امر بیانگر چگونگی بلوغ کسب و کار RaaS است.” اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی.

این شرکت چندین توصیه امنیتی ارائه می دهد ، از جمله اطمینان از اینکه حفاظت از نقطه پایانی شامل محافظت برای هر مرحله از حملات باج افزار است. اجرای یک راه حل حفاظت از نقطه پایانی که مقیاس پذیری آن آسان است و برای کاربران جدید در دسترس است. و با استفاده از راه حلی که به سازمانها امکان ارزیابی و اعتبارسنجی وضعیت سیستم را می دهد.

روند گسترده تر

احتمالاً تعجب آور نخواهد بود که با توجه به حملات گسترده ای که تبلیغات گسترده ای بر آن انجام شده ، باج افزار در سال گذشته افزایش یافته است.

از جمله خاطره انگیزترین ها ، حمله آشکار باج افزار است که پاییز گذشته شبکه صدها سایت خدمات بهداشتی جهانی در ایالات متحده را خاموش کرد.

همانطور که در گزارش VMWare Carbon Black اشاره شد ، آژانس های فدرال ایالات متحده در ماه اکتبر نسبت به افزایش حملات باج افزار در میان بیماری همه گیر COVID-19 هشدار دادند. رئیس جمهور منتخب جو بایدن اخیراً تیم امنیتی سایبری خود را تقویت کرده است زیرا دولت همچنان به تهدیدهای خود پاسخ می دهد.

در حال ضبط

مایوا نوشت: “بیماری همه گیر نه تنها باعث چالش های عملیاتی و بیمارستانی شده است ، بلکه تهدیدات و آسیب پذیری های جدیدی را برای امنیت سایبری برای سازمان های مراقبت های بهداشتی ایجاد کرده است.”

وی افزود: “سازمان های بهداشتی و درمانی همچنان توسط مجرمان سایبری که خواهان پرداخت حقوق و یا کسب اطلاعات پزشکی و بیمار هستند ، مورد سیاه نمایی قرار خواهد گرفت.” “هرچه پیش می رویم ، توجه بسیار مهم نه تنها به چگونگی دستیابی این جنایتکاران به اهداف خود ، بلکه همچنین نحوه پاسخگویی ما به این تهدیدها بسیار مهم است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes