چگونه یک عمل کوچک بازده بالایی از سرمایه گذاری ناشی از ادغام EHR-PM پیدا کرده است


درمان ساختاری استرلینگ ، یک عمل خصوصی توسط پنج درمانگر سرایدار در Carefree ، آریزونا ، با یک چالش قابل توجه روبرو شد: راهی برای رشد وجود نداشت.

مشکل

درمانگران و صاحبان آنها فاقد یک سیستم متمرکز برای حمایت از آنها بودند تا بتوانند موثر و مقیاس پذیر باشند تا بتوانند به بیشترین تعداد بیمار خدمت کنند.

دانا استرلینگ ، بنیانگذار و مالک درمان ساختاری استرلینگ ، گفت: “ما یک سال تجارت کاغذ را اداره کردیم و سپس به مدت هشت سال از راه حل های مختلف نرم افزاری استفاده کردیم.”

“من چهار درمانگر از راه دور و دو مدیر تمام وقت داشتم ، یكی در جبهه ، كه برای برنامه ریزی ، پرداخت و سایر كارهای اداری با مشتری روبرو می شد و یكی در پشت ، كه همه گزارش های ما را تهیه می كرد و امور مالی را مدیریت می كرد.”

جیب اطلاعاتی فقط برای کارمندان خاص در دسترس بود که منجر به تقسیم مسئولیتها بین کارمندان شد. استرلینگ گفت ، کارکنان باید اجزای مختلف عمل را متمرکز و ادغام کنند.

وی افزود ، با یادداشت مربوطه ، کارمندان از بازخورد مثبت مشتریان به روشی معنادار استفاده نکردند ، این بدان معنی است که آنها از یکی از مهمترین ابزارهای رشد تجارت غفلت می کنند.

وی گفت: “وقت آن فرا رسیده بود كه به ایجاد رویكردی یكپارچه برای كاركردهای مدیریت بالینی و عملی خود بیندیشیم.” “من بسیار سپاسگزارم که قبل از تأثیر COVID-19 این بینش را دریافت کردیم. با پرداختن فعال به مشکلاتی که تجربه می کردیم ، توانستیم پاسخ بهتری نسبت به بیماری همه گیر داشته باشیم.”

پیشنهاد

بنابراین درمان سازه ای استرلینگ به AdvancedMD ، ارائه دهنده سوابق الکترونیکی سلامت و سیستم های مدیریت عمل ، متوسل شد تا به آن کمک کند تا از پس چالش های خود برآید. ارائه دهنده همچنین می تواند به نیازهای مدیریت اعتبار ، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل داده ها کمک کند.

استرلینگ گفت: “من خوشحال شدم که نیازی به تعهدات متعدد تأمین کننده نیست.” “آنها یک برنامه قوی ارائه داده اند که عملکردهای کلیدی انجام شده در تمرین روزمره را متمرکز می کند.”

“با استفاده از EHR ، میزان رتبه بندی مشتری جدید خود را 40٪ افزایش دادم.”

دانا استرلینگ ، درمان ساختاری استرلینگ

ارائه دهنده سفارشی سازی ، از جمله الگوهای EHR را ارائه می دهد. ساختار درمانی استرلینگ یک عمل تخصصی و مبتنی بر یک مدل منحصر به فرد است. وی به نرم افزاری نیاز داشت تا بتواند کارکنان را همانطور که می خواستند کار کنند. آنها نمی خواستند در برخی از الگوهای سخت و محکم در نظر گرفته شوند برای یک رشته در یک رشته ، اندازه یا رویکرد دیگر.

استرلینگ توضیح داد: “ما می خواستیم تصاویری از پیشرفت بیماران در EHR ضمیمه کنیم ، در مورد ساختارهای خاص پرداخت یادداشت برداری کنیم و وظایف مراقبت از مشتری را پیگیری کنیم ، بنابراین هرگز یک قدم را از دست ندادیم.”

“AdvancedMD می تواند همه اینها را برای ما فراهم کند و پایه و اساسی برای راه اندازی یک تجارت کاملاً تنگ با داده ها و فرآیندهای محکم باشد. من اعتقاد داشتم که فناوری آنها می تواند به پیشرفت سطح عمل ما کمک کند و من درست گفتم.”

حتما بخوانید:
HHS شامل تغییرات عمده ای در سیاست حفظ حریم خصوصی HIPAA است

دیدار با چالش

بنابراین ، درمان ساختاری استرلینگ تمام داده های خود را به AdvancedMD منتقل می کند و در زمینه نرم افزار از جمله EHR ، مدیریت شهرت ، برنامه ریزی و گزارش دهی و تجزیه و تحلیل با AdvancedInsight آموزش دیده است.

استرلینگ گفت: “بستر فروشنده قابلیت مبتنی بر ابر را فراهم می کند که مربوط به تمام فرایندهای مدیریت عملی ما است ، از جمله صورتحساب و برنامه ریزی.” “همه کارها به طور یکپارچه با هم کار می کنند ، که یک پیروزی بزرگ برای درمانگران و برنامه زمانبندی ما از راه دور است. درمانگران ما از برنامه تلفن همراه AdvancedMD استفاده می کنند ، که تقریباً به طور انحصاری EHR و سیستم های مدیریت تمرین را ادغام می کند.”

کارکنان باید آماده باشند ، اگرچه از راه دور کار می کنند ، بنابراین آنها برای انجام بازدید از دو iPad در کنار یکدیگر استفاده می کنند. استرلینگ گفت که کارکنان “با این برنامه زندگی می کنند و نفس می کشند” و 40٪ افزایش تعداد مشتریانی را مشاهده کرده اند که به دلیل اثربخشی برنامه برنامه ، این عمل را می توانند ببینند.

وی گفت: “از نظر اداری ، AdvancedInsight کار من را بسیار بسیار آسان کرده است.” “به عنوان مثال ، گزارشی که باعث می شود هر یک از درمانگران من چه مدت زمان کار می کنند ، برای اهداف صورتحساب بسیار مفید است. فناوری این روند را بسیار ساده کرده است ، در حالی که می توانم آن را به شخص دیگری تفویض کنم ، در حالی که عمل را افزایش می دهم.”

م componentلفه تجزیه و تحلیل همچنین گزارش های پرداخت را در بازه های زمانی سفارشی تولید می کند ، که به استرلینگ کمک می کند بسته ها و ارجاعات مشتری را آشتی دهد و به روز کند.

وی گفت: “بسیاری از مشتریان ما پیش پرداخت هستند ، به این معنی که برای اطمینان از تعادل دقیق به نرم افزار نیاز دارم.” “AdvancedMD به من اجازه می دهد توابع مدیریت عمل را با سمت تجزیه و تحلیل ادغام کنم ، بنابراین حسابرسی در این زمینه ساده شده است.”

نرم افزار مدیریت اعتبار نیز مفید شناخته شده است. مشتریان اغلب نتایج خوبی را که دارند تجربه می کنند ، به درمانگران یا برنامه ریزان می گویند ، اما کارکنان راهی ندارند که این بازخورد را بگیرند یا کمی کنند.

استرلینگ توضیح داد: “AdvancedMD یک لینک ساده ارائه می دهد که ما می توانیم برای مشتریان ارسال کنیم و آنها را دعوت کنیم که رتبه بندی ستاره ای را در فیس بوک یا گوگل ارسال کنند ، درست زمانی که ذهن ما را درگیر کند.” “به جای خودکار کردن آن و جلب مشتریان ، ما فقط هنگام بازخورد برای آنها پیوند ارسال می کنیم. نتایج مثبتی را مشاهده کرده ایم.”

نتایج

با استفاده از AdvancedInsight ، درمان ساختاری استرلینگ توانست هزینه های اداری را به نصف کاهش دهد. علاوه بر گزارش خودکار ، استرلینگ قادر به دیدن تعدیل نیرو در تجارت بود که به او کمک کرد کارهای کمتری انجام دهد.

وی گزارش می دهد: “با استفاده از EHR ، میزان رتبه بندی مشتریان جدید خود را 40٪ افزایش دادم.” “با استفاده از فن آوری مجازی همراه با EHR ، من قادر به ایجاد یک نمودار هنگام دیدن بیمار بودم. الگوهای سفارشی ، یادداشت ها و گزینه های پیوست عکس به دستیابی به این سطح از کارایی کمک کردند. در حالی که من برای مشتریان جدید از دو ساعت قفل استفاده کردم ، من می توانم در 75 دقیقه یا کمتر تخمین بزنم ، از جمله نمودارها. “

حتما بخوانید:
چرا همه در مورد چوب بیلیارد حرفه ای صحبت می کنند... حقیقت ساده فاش شد

علاوه بر این ، روش درمانی ساختاری استرلینگ با استفاده از ابزار مدیریت اعتبار آنلاین به رتبه بندی 5 ستاره در گوگل و فیس بوک رسیده است. پیش از این ، این عمل چند بررسی حکایت جمع آوری می کرد و قادر به تبدیل آنها به بررسی نبود. وی افزود ، اکنون بررسی ها از تجارت پشتیبانی می کنند.

وی گفت: “به طور کلی ، من در حالی که یک تجارت مستحکم و سودآور را اداره می کنم ، به افراد بیشتری که نیازمند هستند خدمت می کنم.” “این به ما امکان می دهد تا در خدمت مشتریان خود باشیم و واقعاً بتوانیم به نتایج تغییر دهنده زندگی که مردم هنگام دیدن ما به دنبال آنها هستند ، برسیم.”

نکاتی برای دیگران

استرلینگ توصیه کرد: سرمایه گذاری در ابزارهای مناسب گزارش دهی و تجزیه و تحلیل برای انجام یک عمل مهم است ، به طوری که فرد می تواند تصویر کلان را درک کند و اضافه کاری را از بین ببرد.

وی گفت: “اغلب اوقات ما درگیر عملیات روزمره می شویم و به خود زحمت نمی دهیم که عمیق تر به بینش واقعی بپردازیم.” “اگر وقت یا تعهدی برای انجام آن ندارید ، فناوری را پیدا کنید که این کار را برای شما انجام دهد. در حقیقت ، شما ممکن است با نیروی انسانی کمتری کار کنید یا از نیروی انسانی مورد نیاز برای افزایش حجم بیمار خود استفاده کنید.

وی ادامه داد: “مهم نیست که چقدر مشغول هستید ، از مدیریت شهرت غافل شوید.” “من تقریباً نه سال است که این کار را انجام می دهم. من نمی فهمیدم که راه حل های ساده ای وجود دارد که می توانم ارائه دهم تا برای من مفید واقع شود. نکته کلیدی در ساده نگه داشتن آن است: فرآیند را به موقع و مستقیم انجام دهید – بدون گزینه های زیاد – بنابراین که شما به تعداد زیادی از مشتریان یا کارمندان خود نیاز ندارید. ما دریافته ایم که تلاش های کوچک مدیریت اعتبار منجر به سود قابل توجهی می شود. “

سرانجام ، چند سال طول کشید تا استرلینگ با آن سازگار شود ، اما چالش های حل نشده کسب و کار بدون رویکرد خودکار و یکپارچه EHR و مدیریت عملی حل نمی شوند.

وی در پایان گفت: “هزینه های سربار کار و ادغام با ارائه دهندگان مختلف برای مدیریت سوابق ، برنامه ریزی ، صورتحساب و غیره را در نظر بگیرید.” “فناوری مقیاس پذیر ، قابل تنظیم و یکپارچه به شما امکان می دهد راه خود را به طور موثرتری تمرین کنید.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید