چگونه پزشکان اورژانس با بخشهای آینده Medicare PFS می توانند درآمد را در سال 2021 افزایش دهندتوسط جولی فورد ، مدیر مشارکت استراتژیک ، سیستم های داده ZOLL®

گروه پزشکان اورژانس در سال 2021 با بحران درآمد و سودآوری روبرو هستند. در ایالات متحده ، بیشتر گروه های پزشکی اورژانس به طور متوسط ​​کمتر از 10٪ حاشیه سود دارند. این امر علاوه بر کاهش حجم ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، پزشکان اورژانس را در موقعیتی چالش برانگیز قرار می دهد. همچنین انتظار می رود که با گسترش استفاده از telehealth ، حجم اضافی به دور از بخش اورژانس مهاجرت کند.

ارائه دهندگان طب اورژانس همچنین با احتمال تصویب قانون جدید فدرال روبرو شده اند که برای محافظت از بیماران در برابر صورتحساب های پزشکی غافلگیرانه ، “اسکناس های تعادل” نیز نامیده می شود. در حال حاضر مشخص نیست که این قانون چه تاثیری در بازپرداخت داروی اورژانس دارد. حساب های ترازنامه معمولاً هنگامی بوجود می آیند که پرداخت کنندگان خدمات خارج از شبکه را با نرخ کمتری از هزینه مراقبت ارائه شده تحت پوشش قرار می دهند و این باعث می شود بیمار هزینه های اضافی غیر منتظره ای را متحمل شود. حساب های موجودی نیز در شرایطی ظاهر می شوند که معمولاً مراقبت های آفلاین تحت پوشش نیستند ، اما انتخاب ارائه دهنده از عهده کاربر خارج است ، که اغلب در پزشکی فوری اتفاق می افتد. در کشورهایی که قانون صورتحساب ترازنامه تصویب شده است ، گروهی از پزشکان اورژانس کاهش درآمد داشته اند زیرا پرداخت کنندگان انگیزه های یکسانی برای بازیابی مطالبات با نرخ عادلانه بازار ندارند.

با وجود چالش ها ، ارائه دهندگان مراقبت های اضطراری چگونه می توانند درآمد را به حداکثر برسانند؟

تا سال 2021 ، ارائه دهندگان طب اورژانس به دلیل افزایش نرخ بیکاری به دلیل COVID-19 ، منتظر تعداد فزاینده ای از بیماران بیمه نیستند. ارائه دهندگان برای به حداکثر رساندن درآمد از قرار ملاقات های بیمار چه کاری می توانند انجام دهند؟

 • در مورد قانون یا قانون نهایی شارژ تعادل فدرال حمایت و اظهارنظر کنید.
 • بهترین روشها را برای مدیریت چرخه درآمد (RCM) بهینه کنید.
 • برای به حداکثر رساندن امکان بازپرداخت توسط پرداخت کنندگان ، تشخیص و تأیید جمعیتی بیمه را انجام دهید.
 • اجرای کمک مالی سازگار و غربالگری خیریه.
 • هزینه های کارکنان و گزینه های جایگزین کارکنان ، مانند کارکنان در مقابل کارکنان قراردادی را ارزیابی کنید.
 • آماده باشید تا از بیمارستان های وابسته کمک مالی بخواهید تا خدمات بهداشتی مورد نیاز جامعه را ادامه دهید.
 • به مراقبت های اضطراری و بهداشت از راه دور گسترش دهید.
 • قرارداد مستقیم با کارفرمایان محلی (یعنی زمانی که کارفرمایان پرداخت کننده هستند) به عنوان منبع درآمد اضافی.
 • قراردادهای مبتنی بر ریسک را در نظر بگیرید که ارائه دهنده انگیزه مالی برای کاهش تعداد مراجعه اضطراری به بیماران در معرض خطر (“مسافران مکرر”) در عین ارائه کیفیت مراقبت یکسان دارد.

با توجه به داده های خود در مورد راه حل ها ، ZOLL Data Systems دریافت که استفاده از تشخیص خودکار بیمه و تأیید اطلاعات جمعیتی به طور متوسط ​​29٪ اضافی از پوشش قابل پرداخت را فراهم می کند با این فرض که متوسط ​​حجم اورژانس 30،000 بازدید در سال باشد ، این استفاده از این فناوری می تواند 500000 دلار درآمد اضافی فراهم کند.

چگونه بیماران تحت تأثیر قرار می گیرند؟

در حالی که برخی از این بیماران بیمه نشده می توانند در کشورهایی که آن را ارائه می دهند برای Medicaid اقدام کنند ، برخی از کشورها قبلاً اعلام کرده اند که مزایای Medicaid باید اصلاح شود زیرا کشورها امکان پوشش بیشتر بیماران واجد شرایط را ندارند.

بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های اضطراری نگرانند که تأثیر اقتصادی این روندها منجر به زوال تجارب بیماران شود. مثلا:

 • آیا بیماران تعطیلی بیمارستان های روستایی اضافی را تجربه خواهند کرد؟
 • آیا به دلیل نیاز اقتصادی به منظور کاهش ساعات پوشش ، دیگر پزشکی اورژانسی قابل استفاده نخواهد بود؟ چگونه این مسئله توانایی ارائه مراقبت های یکسان را تحت تأثیر قرار می دهد؟
 • آیا بیماران در این شهر دسترسی حیاتی به مراقبت را از دست خواهند داد زیرا این بیمارستانها آنقدر بیماران مدیکر دارند که توانایی استخدام پزشکان اضافی را ندارند؟

تعداد فزاینده ای از بیماران بیمه نشده پزشک مراقبت اولیه ندارند و به بخش اورژانس مراجعه می کنند. همزمان ، تعداد بیماران بیکار با توانایی محدود در پرداخت هزینه خدمات در حال افزایش است. تأثیر ترکیبی این عوامل ممکن است بخشهای اورژانس را مجبور به کاهش ساعات پزشک کند. علاوه بر زمان بیشتر انتظار بیمار ، این وضعیت فشارهای بیشتری را بر بخشهای اورژانس وارد می کند تا همچنان به مراقبت های با کیفیت برای جامعه با درآمد کمتری برای حمایت از آنها ادامه دهند.

مشاوره برای بخشهای اضطراری که برای سال 2021 آماده می شوند

بر اساس عدم اطمینان پیش روی ارائه دهندگان پزشکی اورژانس ، موارد زیر بسیار مهم است:

 • به طور عمیق وضعیت مالی بخش اورژانس را درک کنید.
 • برای صورتهای مالی 2021 پیش فرم ایجاد کنید ، بهترین و بدترین سناریوها را بر اساس عدم اطمینان ، از جمله قانونی برای صورتحساب ترازنامه ایالتی و فدرال ، جمعیت بیمه نشده ، تغییرات احتمالی در بازپرداخت هزینه ها و غیره نشان دهید.
 • فن آوری ها و خدمات موجود را برای کمک به جمع آوری بیشتر درآمد و بهبود نتیجه نهایی پیاده سازی کنید.
 • برای انطباق با قوانینی که در موارد اضطراری بهداشت عمومی از سر گرفته می شود ، برنامه ای را درک کرده و بسازید.
 • از قانون گذاران بخواهید برای جلوگیری از تعدیل نیروها ، تهدیدی جدی برای پزشکان اورژانس و شبکه بهداشت و درمان ، از الزام بی طرفی بودجه برای سالهای تقویم 2021 و 2022 صرف نظر کنند.
 • قانون گذاران را در مورد لزوم ساختار بندی هر قانون جدید ترازنامه ترازنامه فدرال برای بهره مندی از تمام مواد تحت تأثیر (به عنوان مثال بیماران ، تأمین کنندگان و پرداخت کنندگان) مشاوره دهید.
 • در ایجاد و اجرای استراتژی های مقابله با این چالش درآمد ، در محدودیت های الزامات نظارتی ، پیش قدم باشید.

گروه های پزشك باید اطمینان حاصل كنند كه هر بیمه نامه واجد شرایط شارژ می شود. اگرچه جمع آوری از پرداخت کنندگان چالش های خاص خود را دارد ، اما جمع آوری از جمعیت بیمار با ریسک مالی بسیار دشوارتر است. اطلاعات دموگرافیک به اطمینان از ادعاهای تمیزتر و همچنین صورتحساب موثر بیمار در صورت وجود تعادل برجسته کمک می کند. نظارت بر کسر این امکان را فراهم می کند تا پس از جلب کسر ، با ثبت پرداخت ، زمان فاکتورگیری بیماران برای مسئولیت آنها تعیین شود. این قابلیت ها می توانند در کنار هم تأثیر مثبتی در خنثی کردن پیشنهادات اضافی 2021 Medicare PFS داشته باشند.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes