چگونه برای بحران بعدی سلامتی آماده شویم؟ Epic ، Teladoc و دیگران ایده هایی دارندائتلافی متشکل از بیش از 100 ذینفع سلامت این هفته گزارشی را منتشر کرد که در آن به توصیف سیاست ها و توصیه های نظارتی برای بهبود واکنش کشور در برابر بحران های بهداشتی در آینده پرداخته است.

همکاری دعوت شده توسط شورای رهبری سلامت و مرکز سیاست بهداشت دوک مارگولیس شامل بخش خصوصی ، سازمان های غیرانتفاعی و سازمان های دولتی بود.

گزارش وی بر اقداماتی است که می تواند برای بهبود تولید داده ها و شواهد انجام شود. تقویت نوآوری و آمادگی زنجیره تامین ؛ و روشهای ابتکاری برای مراقبت.

این نویسندگان می نویسند: “گزارش در هر زمینه ، گزارش اقدامات اساسی است كه رهبران بخش خصوصی می توانند متعهد شوند تا با هم به آنها دست یابند و اقدامات پیشنهادی رهبران بخش دولتی را برای بهبود هماهنگی و همكاری در موارد اضطراری بهداشت عمومی مشخص می كند.”

جودی فاکنر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Epic Systems ، بر اهمیت استاندارد سازی و به اشتراک گذاری داده ها در طول برگزاری وبینار و به منظور نوسازی سازمان های بهداشت عمومی که می توانند در آن شرکت کنند ، تأکید کرد.

وی گفت: “در غیر این صورت ، شما داده های بی معنی را به عقب و جلو می فرستید.”

چرا مهم است

این گزارش تعدادی از ذینفعان از جمله انجمن پزشکی آمریکا ، انجمن بیمارستان های آمریکایی ، کلینیک مایو ، سیستم بهداشتی کوه سینا ، بهداشت Teladoc ، انجمن ملی کیفیت اقلیت ها و داروسازی مشترک HIT را گرد هم آورد.

شرکت کنندگان فدرال شامل مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها هستند. مراکز خدمات Medicare و Medicaid ؛ HHS دستیار دبیر دفتر آمادگی و پاسخگویی ؛ وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ؛ و وزارت امنیت داخلی ایالات متحده.

حتما بخوانید:
Kaiser Permanente با مایکروسافت ، Accenture به یک معامله ابری چند ساله می پردازد

عماد رزک ، رئیس ، رئیس جمهور و مدیرعامل کوتیویتی ، هنگام ارائه وبینار با ارائه توصیه ها ، گفت: “کار سخت این بود که چگونه این سازمانهای خصوصی بزرگ را به توافق برساند.”

در مورد اصول بهبود تولید داده ها و شواهد ، ائتلاف توصیه کرد:

  • اصلاح رویکردهای جمع آوری ، هماهنگی و استفاده از داده ها برای پشتیبانی از آمادگی در برابر بلایا
  • نوسازی سیستم های فناوری اطلاعات ملی ، ایالتی و محلی بهداشت
  • تقویت گزارش دهی داده ها و شفافیت در اطراف زنجیره های تأمین
  • گسترش روشهای تولید داده و شواهد مربوط به نوآوری پزشکی

با توجه به آمادگی زنجیره تأمین – یک نقطه دردناک برای تجهیزات محافظت شخصی برای COVID-19 و توزیع واکسن ها ، از جمله سایر موارد – گزارش بهبود ارتباط و هماهنگی (از جمله کاهش موانع نظارتی) ، تقویت سهام ، بهبود قابلیت مشاهده و افزایش ظرفیت

این گزارش همچنین با اشاره به اینکه سازمان ها چگونه می توانند از آموزه های فرا گرفته در طی یک بیماری همه گیر استفاده کنند ، بر اهمیت بهبود مراقبت های پزشکی تأکید می کند.

توصیه می شود بر روی موارد زیر تمرکز کنید:

  • بهترین شیوه ها را شناسایی و افزایش دهید
  • تقویت ارتباطات و هماهنگی عمومی / خصوصی
  • ساده سازی مقررات بهبود حقوق صاحبان سهام
  • تأمین هزینه خدمات درمانی پایداری را حفظ می کند

دکتر مارک مک کللان ، مدیر مرکز سیاست های بهداشتی دوک-مارگولیس ، گفت: “همه گیر COVID-19 و واکنش فوری ، آسیب پذیری در توانایی کشور برای مقابله با یک بحران ملی را نشان داده است.” نشانه سازمانها و افراد در فضای بهداشت و درمان بود ، که معمولاً رقبا هستند و تمایل به همکاری با یکدیگر را برای منافع همه آمریکایی ها نشان می دهند. “

حتما بخوانید:
آموزش 10 اسکراب خانگی برای لایه برداری صورت

گرایش بزرگتر

همانطور که مک کللان خاطرنشان کرد ، بحران COVID-19 همزمان ضعف های موجود در توانایی کشور برای مقابله با بلایای بهداشتی را آشکار و تشدید می کند. و از هرج و مرج پیرامون سیستم ردیابی بیمار تا معرفی واکسن در پچ ، سیستم های بهداشتی این کشور اثرات آن را احساس کرده اند.

رئیس جمهور بایدن برخی قدمها را برای پیشبرد اقدامات خود برداشته است ، از جمله استخدام چندین استخدام اصلی مراقبت های بهداشتی ، اما بسیاری از توصیه های گزارش نیز خواستار اقدام کنگره جدید است.

در حال ضبط

مری آر. گرلی ، رئیس شورای رهبری بهداشت ، در بیانیه ای گفت: “موارد اضطراری عمومی ادامه خواهد یافت و ممکن است مکرر و شدیدتر شوند.” “همه گیری بعدی ، بلایای طبیعی یا بحران جهانی می تواند با آمادگی بهتر مقابله موثرتری داشته باشد.

وی گفت: “این کار در همه سطوح با دولت آغاز شده است و بخش خصوصی اکنون در حال اقدام است ، در حالی که هنوز درس های COVID-19 آموخته شده است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید