چه انتظاراتی در سال 2021 و بعد از آن وجود دارد؟ IDC 10 پیش بینی سلامت را ارائه می دهددر گزارش اخیر IDC FutureScape: پیش بینی های صنعت بهداشت جهانی 2021 ، کارشناسان IDC Health Insights نظرات خود را در مورد چالش هایی که سازمان های علوم بهداشتی و بهداشتی در سال آینده و فراتر از آن با آن روبرو هستند ارائه می دهند.

چرا مهم است
جای تعجب نیست که طبق گفته IDC ، 2021 به طور عمده توسط “نیروهای تخریب کننده COVID-19” شکل خواهد گرفت ، که معتقد است همه گیری همه چیز “همه در همه عمودی های حال و آینده را تغییر داده است”.

در سازمانها از هر شکل و اندازه ای ، محققان بهبود انعطاف پذیری ، تغییر در زنجیره های تأمین و مصرف منابع ، رویکردهای جدید برای مدیریت داده ها و معماری فناوری اطلاعات – و تجدید نظر در روابط با کارمندان و کاربران مراقبت های بهداشتی را مشاهده می کنند.

در اینجا پیش بینی IDC برای سال 2021 آورده شده است. با دسترسی به گزارش کامل ، در مورد هر یک بیشتر بخوانید.

  • آسیب پذیری اقتصادی و بالینی ناشی از همه گیری ، 20٪ از سازمان های بهداشتی را مجبور به مراقبت یکپارچه برای بهبود نتایج در سال 2021 می کند.
  • تا پایان سال 2021 ، 7 نفر از 10 حامل برتر مچ بند ، الگوریتم هایی را برای شناسایی زودهنگام علائم بالقوه بیماری های عفونی ، از جمله COVID-19 و آنفلوانزا راه اندازی می کنند.
  • با ظهور ویروس کرونا جدید ، سرمایه گذاری شرکت های علوم زندگی در ابتکارات دیجیتالی برای حمایت از استفاده از شواهد در دنیای واقعی ، تا سال 2022 دو برابر خواهد شد.
  • با کمبود همه گیر COVID-19 ، شرکت های علوم زندگی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای جلوگیری از ایجاد اختلالات در آینده در زنجیره تامین ، سرمایه گذاری در هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل پیشرفته را 50٪ افزایش می دهند.
  • تا سال 2023 ، 65٪ از بیماران به مراقبت از درب جلو دسترسی خواهند داشت زیرا ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به دنبال راه های بهتر برای بهبود دسترسی ، تعهد و تجربه در همه خدمات هستند
  • با استفاده از COVID-19 ، مراقبت از راه دور و آزمایشات بالینی باعث رشد 70 درصدی هزینه مربوط به فناوری های بهداشتی مرتبط با ارائه دهندگان علوم و شرکت های علوم زندگی تا سال 2023 می شود.
  • تا سال 2023 ، 60٪ از محصولات بیمه درمانی توسط دو جامعه استاندارد یا فردی مشخص می شود که قابل حمل بوده و عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت را به خود اختصاص می دهد.
  • تا سال 2024 ، انتشار داده ها منجر به ایجاد 60٪ از زیرساخت های فناوری اطلاعات سازمان های بهداشتی درمانی بر روی یک بستر داده خواهد شد که از AI برای بهبود اتوماسیون فرآیند و تصمیم گیری استفاده می کند.
  • برای ارائه آموزش جذاب برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و بهبود تجربه مشتری ، 60٪ از ارائه دهندگان از اثبات مفهوم به اجرای کامل فن آوری های AR / VR تا سال 2025 منتقل می شوند.
  • تا سال 2026 ، 65٪ از گردش کارهای تصویربرداری پزشکی از AI برای تشخیص بیماری زمینه ای و مداخله مستقیم بالینی استفاده می کنند ، در حالی که 50٪ از teleradiology برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات و بهبود دسترسی به رادیولوژیست ها استفاده می کنند.

گرایش بزرگتر
“البته این فصل تماشای توپ کریستال است و چندین گزارش اخیر از سایر شرکت های تحقیقاتی پیش بینی های خود را در مورد وضعیت مراقبت های بهداشتی در سال 2021 ارائه داده اند.

بیل سیویتسکی ، سردبیر HITN Features ، برای مثال یک مطالعه توسط غول تحقیق و مشاوره PwC شش چالش اساسی را مشاهده می کند: سازگاری با تغییر آزمایشات بالینی ؛ ارتقا relationships روابط دیجیتالی که از دوش پزشکان می کاهد. 2021؛ تغییر شکل نمونه کارهای بهداشتی برای رشد ؛ و ایجاد یک زنجیره تأمین پایدار و پاسخگو برای سلامتی طولانی مدت. “

در همین حال ، سایر کارشناسان آینده ای را پیش بینی می کنند که در آن سیستم های بهداشتی “مشتری مدار ، خوب گرا و به صورت دیجیتال متصل شوند”.

در حال ضبط
معتاز شگووی ، مدیر تحقیقات ، IDC Health Insights ، در بیانیه ای گفت: “پیش بینی های صنعت بهداشت و درمان برای سال 2021 بر روی نیروهای مخرب COVID-19 و چگونگی تغییر همه گیر همه گیر است.”

“تحولی که در شرایط عادی جدید شکل می گیرد و سفر به سمت عادی بعدی است ، فرصت ها ، چالش ها ، کاربردها و درسهای جدیدی را به وجود می آورد که به سرعت مراقبت های بهداشتی و علوم زندگی را به آینده ای کاملاً غیر قابل پیش بینی تبدیل می کند.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes