چالش های Lynd’s pandya همچنان ادامه دارد ، اما تجارت در حال پیشرفت است


رقبای فعال و درآمد Lyft Inc. در سه ماهه سوم سه ماه گذشته بهبود یافته است زیرا توقف ویروس کرونا در برخی از شهرها کاهش یافته است ، اما تجارت به دلیل همه گیری نسبت به یک سال قبل همچنان ناگهانی است.

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو روز سه شنبه اعلام کرد در سه ماه منتهی به 30 سپتامبر 12.5 میلیون موتورسوار فعال دارد. در مقایسه با 22.3 میلیون نفر در سال قبل و 8.7 میلیون موتورسوار در سه ماهه دوم سال 2020. درآمد سه ماهه سوم از 955.6 میلیون دلار تقریباً به 500 میلیون دلار کاهش یافت ، اما در سه ماهه دوم 47 درصد رشد داشت.

رئیس جمهور Lyft ، جان زیمر ، رئیس جمهور Lyft ، گفت: نتایج آزمایش اولیه واکسن Covid -19 و یک افزایش قانونی بزرگ برای این شرکت در هفته گذشته.

خسارت خالص سه ماهه سوم Lyft از 463.5 میلیون دلار در سال گذشته به 460 میلیون دلار کاهش یافت زیرا این شرکت 17٪ از نیروی کار خود را کاهش داد و سایر هزینه ها را در طی همه گیری کاهش داد. ضرر تعدیل شده آن قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک از 128.1 میلیون دلار به 240 میلیون دلار افزایش یافت.لیفت گفت که امیدوار است با این اندازه گیری تا پایان سال آینده سود کسب کند و این هدف را روز سه شنبه تکرار کرد.

نتایج تا حد زیادی مطابق با انتظارات سرکوب شده وال استریت بود. تحلیلگران بررسی شده توسط FactSet به طور متوسط ​​12.2 میلیون موتورسوار فعال در سه ماهه سوم ، درآمد 497 میلیون دلار و ضرر تعدیل شده Ebitda 253 میلیون دلار پیش بینی كرده اند.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes