چالش داده های سلامت مصنوعی ONC به دنبال روش های جدید برای تجزیه و تحلیل استدفتر هماهنگ کننده بهداشت ملی فناوری اطلاعات این هفته چالش جدید داده های سلامت مصنوعی خود را راه اندازی کرد – به محققان فرصتی برای کشف راه های جدید تحقیقات پزشکی می دهد.

چرا مهم است
چالش جدید بخشی از تولید داده های بهداشتی مصنوعی از ONC برای تسریع در پروژه تحقیقاتی بیمار محور است.

از شرکت کنندگان دعوت شده است تا ابزارها و رویکردهای جدید و نوآورانه را برای ایجاد قابلیت های Synthea ، یک مولد بیمار مصنوعی منبع باز که تاریخچه پزشکی بیماران مبتلا به بیماری های مصنوعی را مدل می کند ، تولید و آزمایش کنند.

هدف این است که بهبود تحقیق و توسعه و تأیید واقع گرایی سوابق بهداشتی مصنوعی تولید شده توسط Synthea ، با توجه به ONC – برای ایجاد یا بهبود پیشرفت بیماری و ماژول های درمانی مورد استفاده برای ایجاد پرونده های مصنوعی و تحریک ابتکاری جدید کاربردهای داده های سلامت مصنوعی.

پیشنهادهای مرحله I را می توان در یکی از دو دسته ارسال کرد: تقویت کننده های سنتتیک یا داده های مصنوعی تولید شده توسط برنامه های جدید سنتتیا. بهترین آنها به مرحله دوم می روند: تولید نمونه اولیه یا راه حل ها.

فاز دوم شامل جوایزی بالغ بر 100000 دلار است: حداکثر به دو نفر از نفرات برتر هر کدام 25000 دلار ، تا دو تصمیم برای مقامات دوم هر کدام 15000 دلار و حداکثر تا دو تصمیم مقام سوم نیز دریافت می شود. 10 هزار دلار

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ONC مراجعه کنید. برای ثبت نام در چالش سلامت داده های مصنوعی یا وبینار اطلاعاتی فاز اول ، به Challenge.gov مراجعه کنید.

حتما بخوانید:
خرید جم بازی Clash Of Clans - موجو جم

گرایش بزرگتر
همانطور که ONC آن را تعریف می کند ، داده های بهداشتی مصنوعی “داده های واقعی (اما نه واقعی) از پرونده های بهداشتی است که شامل یک تاریخچه پزشکی کامل از بدو تولد تا مرگ است. این داده ها بدون هیچ هزینه ای قابل استفاده هستند و برای حمایت از منافع خاص محققان و توسعه دهندگان در آزمایش اثربخشی ابزارها ، الگوریتم ها و رویکردهای مدل سازی بیماری است. “

همانطور که رابرت لیبرتال ، اقتصاددان شرکت MITER ، گفت اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی یک سال پیش ، استفاده گسترده و هوشمندانه از داده های مصنوعی می تواند کمک زیادی به توسعه تجزیه و تحلیل موثرتر برای پشتیبانی از تصمیمات بالینی ، بینش مراقبت مبتنی بر ارزش و موارد دیگر کند.

لیبرتال گفت: “داده های مصنوعی راه حلی برای بسیاری از مشکلاتی است که گریبان سیستم فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی ما را گرفته است.” “مصنوعی معمولاً از سوابق و ادعاهای بیمار کاملاً ساختگی – ساخته شده تشکیل شده است. با دادهها یا مجموعه داده های تا حدودی ناشناس که متغیرها سانسور شده یا حذف شده اند برای محدود کردن متغیرهای محافظت شده اطلاعات سلامت متفاوت است.

وی افزود: “به محض ایجاد داده های مصنوعی ، می توان با كاهش اندازه داده ها یا پیچیدگی آنها ، آنها را بهبود بخشید.” “از داده های مصنوعی همچنین می توان برای شبیه سازی سیستم IT مراقبت های بهداشتی در آینده استفاده کرد ، مانند داده های کاملاً قابل تطبیق یا داده های کلینیکی / EHR و ادعاها / بیمه گر.”

حتما بخوانید:
رئیس جمهور پیشین AMA ، دکتر پاتریس هریس از طرفداران عدالت در COVID-19 است

در حال ضبط
این دانشمند ارشد گفت: “داده های مصنوعی مانند داده های ایجاد شده توسط Synthea می توانند با فراهم آوردن منبع داده های مصنوعی کم خطر ، به راحتی در دسترس ، که می توانند استفاده از داده های بالینی واقعی را تکمیل کنند ، زیرساخت ها را برای بررسی نتایج بیمار محور افزایش دهند.” ONC Teresa Zayas-Kaban در بیانیه ای در مورد چالش جدید داده های سلامت مصنوعی.

“با به روزرسانی سینته با ماژول های داده بالینی جدید یا نشان دادن استفاده های جدید از داده های مصنوعی تولید شده توسط سینته ، شرکت کنندگان در این چالش با بهبود توانایی محققان PCOR در انجام تجزیه و تحلیل دقیق و یافته های مربوطه را ایجاد کنید. “

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید