پول جدید HHS برای حمایت از گسترش تبادل داده واکسندفتر هماهنگ کننده بهداشت ملی IT در حدود 20 میلیون دلار از قانون کمک ، کمک و امنیت اقتصادی کرونا ویروس برای تحریک اقدامات واکسیناسیون علیه COVID-19 اختصاص می دهد.

چرا مهم است
این طرح توسعه جدید ONC برای تقویت پیشرفت فنی و آمادگی آژانس های بهداشت عمومی از طریق تبادل اطلاعات بهداشتی یا برنامه STAR HIE است. هدف کمک به جوامع برای بهبود تبادل اطلاعات مربوط به واکسیناسیون است.

آژانس های بهداشت عمومی می توانند در ردیابی و شناسایی بیمارانی که هنوز دوز دوم واکسن COVID-19 خود را دریافت نکرده اند ، کمک کنند و افرادی را که ممکن است در معرض خطر بالایی باشند که هنوز این کار را نکرده اند ، بهتر شناسایی کنند. واکسیناسیون دریافت کرد

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

ONC همچنین در انجمن مقامات بهداشت ایالتی و سرزمینی و CORHIO ، سازمان اطلاعات منطقه ای بهداشت کلرادو ، برای پشتیبانی از همکاری به اشتراک گذاری داده های ایمن سازی سرمایه گذاری خواهد کرد.

این پول به پیگیری پیشرفت واکسیناسیون کمک می کند ، پزشکان را قادر می سازد تا با بیماران پر خطر ارتباط برقرار کنند ، بیمارانی را که به دوز دوم واکسن نیاز دارند شناسایی کرده و ابزارهای مبتنی بر داده را برای اندازه گیری نتایج واکسیناسیون ارائه می دهیم. – ارائه اطلاعات دقیق تر در مورد عوارض جانبی احتمالی و نتایج طولانی مدت سلامتی.

گرایش بزرگتر
بر اساس تبادل اطلاعات استراتژیک بهداشت ، در ایالات متحده حدود 100 HIE وجود دارد که تقریباً به 92٪ از جمعیت ایالات متحده رسیده است.

و بیش از پنج ده سیستم اطلاعات ایمن سازی در ایالات متحده وجود دارد – با توجه به ONC – در هر ایالت یک سیستم ، در هر منطقه هشت و در هر پنج شهر یک سیستم – که بخشی از آن توسط مرکز ملی ایمن سازی و بیماریهای تنفسی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تأمین می شود. .

به اشتراک گذاشتن اطلاعات بهداشتی از ابتدای شیوع همه گیر یک چالش بوده است ، اما با راه اندازی واکسن ها اهمیت آنها بیشتر می شود.

چالش های موجود در سیستم فناوری اطلاعات و مدیریت داده ها مانع استفاده از واکسن در برخی ایالت ها می شود و عدم حمایت فدرال تاکنون ارائه دهندگان و آژانس های بهداشتی را مجبور به خلاقیت با رویکردهای خاص خود کرده است.

هفته گذشته ابتکار واکسیناسیون جدیدی آغاز شد که طیف وسیعی از سهامداران – اتحاد CARIN ، سرنر ، تغییر بهداشت ، بنیاد پروژه عوام ، Epic ، Evernorth ، کلینیک مایو ، مایکروسافت ، MITER ، Oracle ، Safe Health و Salesforce – را با هم همکاری می کند ایجاد یک مدل استاندارد برای سازمانهایی که واکسنهای COVID-19 را اجرا می کنند – کمک به ایجاد “سابقه دیجیتال قابل اعتماد ، قابل پیگیری ، قابل تأیید و قابل تشخیص جهانی از وضعیت واکسیناسیون”.

در حال ضبط
دکتر دونالد راکر ، هماهنگ کننده ملی امور مربوط به فناوری اطلاعات سلامت ، در بیانیه ای.

“از طریق این تلاش های مشترک ، آژانس های بهداشت عمومی و پزشکان آمادگی بیشتری برای انجام واکسیناسیون به طور م toثر برای بیماران در معرض خطر ، درک عوارض جانبی و پیگیری بهتر نتایج طولانی مدت سلامتی دارند زیرا بیشتر آمریکایی ها واکسینه می شوند.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes