پزشکان کلینیک آمریکایی 50٪ بیشتر از افراد دیگر در EHR وقت می گذرانندیک جفت مطالعه که اخیراً در مجله انجمن پزشکی آمریکا و مراقبت پزشکی هدف آن استفاده از داده های سوابق الکترونیکی سلامت برای تجزیه و تحلیل نحوه گذراندن وقت پزشکان توسط پزشکان است.

جاما مطالعه مقایسه فراداده پزشکان در ایالات متحده با داده های کانادا ، اروپای شمالی ، اروپای غربی ، خاورمیانه و اقیانوسیه نشان داد که پزشکان ایالات متحده به طور متوسط ​​90 دقیقه در روز با استفاده از EHR فعال در مقایسه با پزشکان خارج از ایالات متحده به سر می برند. که روزانه حدود یک ساعت در EHR خود می گذرانند.

در همین حال، مراقبت پزشکی یک مطالعه با استفاده از تمبرهای زمان EHR مدت زمان امتحانات مراقبت های اولیه را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که میانگین زمان امتحان 1.2 دقیقه بیشتر از زمان برنامه ریزی شده طول کشیده است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

یافته های هر دو مطالعه نشان دهنده ناکارآمدی هم از نظر برنامه ریزی لجستیک و هم از نظر EHR است.

محققان در این مقاله نوشتند: “داده های EHR با رد پای زمانی به محققان و سیستم های بهداشتی فرصت اندازه گیری مدت زمان امتحانات و سایر اشیا of مورد علاقه مربوط به زمان را می دهد.” مراقبت پزشکی مطالعه.

چرا مهم است

برای مقاله JAMA ، محققان دانشگاه هاروارد و استنفورد ، فراداده ناشناخته Epic Systems 371 سیستم مراقبت های بهداشتی سرپایی در سراسر جهان را تجزیه و تحلیل کردند.

حتما بخوانید:
تعمیر پکیج دیوار کاریزما سرویس

این نمونه شامل کلیه پزشکان با قرار ملاقاتهای منظم بیمار ، از جمله پزشکان و پزشکان پیشرفته بود.

این مطالعه نشان داد که پزشکان آمریکایی به طور قابل توجهی بیشتر از افراد خارج از ایالات متحده با انجام چهار فعالیت بالینی یادداشت ها ، سفارشات ، پیام های سبد و معاینه بالینی وقت می گذرانند.

پزشکان کلینیک آمریکایی یادداشت های متنی خودکار بیشتری می نویسند و به طور متوسط ​​34 پیام در روز دریافت می کنند ، در مقایسه با 13 پزشک غیر آمریکایی.

محققان نوشتند: “علاوه بر این ، پزشکان ایالات متحده از EHR برای ساعت های طولانی پس از ساعت استفاده کردند و 26.5 دقیقه در روز در مقابل 19.5 دقیقه در روز برای پزشکان غیر آمریکایی ثبت کردند.”

اما چگونه تمام این دقایق EHR به زمانی که با بیماران می گذرانیم ترجمه می شود؟ مراقبت پزشکی مقاله برخی از اطلاعات را ارائه می دهد.

در این مطالعه ، به رهبری محققان دانشگاه مینه سوتا ، انستیتوی اوربان و ارائه دهنده خدمات بهداشتی EHR ، تیم مدت زمان امتحان و انحرافات را در یک برنامه 21 میلیون بازدید از مراقبت های اولیه در سال 2017 تخمین زد.

این تیم دریافت که میانگین معاینه مراقبت های اولیه 18 دقیقه است و بازدیدهایی که برای 10 یا 15 دقیقه برنامه ریزی شده اند بیشتر از زمان برنامه ریزی شده برای 20 یا 30 دقیقه است.

محققان نوشتند: “استفاده بیش از حد از اسلات کوتاه مدت در مطب های مراقبت های اولیه می تواند منجر به مهلت معوق ، افزایش زمان انتظار بیمار و تأمین کنندگان بیش از حد شود.”

حتما بخوانید:
تنظیم کلیدهای پکیج ایران رادیاتور و اقدامات جانبی برای فصل گرما و سرما تهران تهویه

گرایش بزرگتر

محققان به طور فزاینده ای در حال گذراندن زمان صرف شده در EHR به عنوان پیش بینی کننده های احتمالی فرسودگی شغلی پزشکان هستند.

به عنوان مثال ، یک نامه تحقیقاتی در مجله انجمن انفورماتیک پزشکی آمریکا طی هفته گذشته مشخص شده است که پزشکان زن روزانه 33 دقیقه بیشتر از مردان در EHR صرف می کنند.

محققان گفتند: “این داده ها نشان می دهد که اندازه گیری زمان صرف شده در کار با حقوق ، بدون در نظر گرفتن زمان خارج از ساعت برنامه ریزی شده ، ممکن است تلاش پزشکان زن را دست کم بگیرد.”

با این حال ، بازار EHR فقط درحال قویتر شدن است. گزارشی که ماه گذشته منتشر شد پیش بینی می کند که تا سال 2025 رشد 6 درصدی در سال داشته باشد.

در حال ضبط

“این مطالعه نشان داد که پزشکان آمریکایی به طور قابل توجهی زمان بیشتری را نسبت به همتایان خود در خارج از ایالات متحده صرف می کنند و از EHR برای طیف وسیعی از فعالیت ها یا کارهای بالینی استفاده می کنند.” جاما محققان

آنها ادامه می دهند: “این یافته نشان می دهد که پزشکان آمریکایی وزن بیشتری برای EHR دارند ، که ممکن است به عوامل غیر فنی مربوط باشد که سیاست گذاران و مدیران مراقبت های بهداشتی هنگام رسیدگی به سلامت پزشکان باید در نظر بگیرند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید