[ad_1]

نتایج یک نظرسنجی اخیر به سفارش بستر مراقبت از خود در Healthily از 2200 بزرگسال و 100 پزشک عمومی در سراسر انگلستان نشان می دهد که بیش از دو سوم (67٪) پزشکان عمومی از بیماران خود می خواهند مسئولیت بیشتری در مورد سلامتی خود و کاهش فشار بر NHS.

مطالعه Census Wide نشان داد که 2 از 5 پزشک عمومی (41٪) بیماران خود را به انجام مراقبت از خود بهتر تشویق می کنند ، با 9 نفر از 10 پزشک عمومی (95٪) که بیماری خفیف مشاهده می کنند در خانه تسلط پیدا کنند.

سرماخوردگی در بالای لیست شرایطی است كه پزشكان پزشك را ترغیب می كنند تا 60٪ خود را كنترل كنند ، به دنبال آن تبخال (47٪) ، گزش حشرات (45٪) ، رگ به رگ شدن ساده (45٪) و شوره سر (44٪).

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

مراقبت از خود هر عملی است که فرد برای حمایت از سلامت جسمی یا روانی خود انجام می دهد. از هر 5 قرار ملاقات پزشک عمومی ، 1 مورد برای بیماری های جزئی ، از جمله سردرد ، سوزش معده یا گرفتگی بینی است که افراد می توانند درمان کنند. شرایط جزئی هر ساله 57 میلیون ویزیت عمومی و 3.7 میلیون پذیرش A&E را تشکیل می دهد که هزینه NHS بیش از 2 میلیارد پوند است.

بیش از نیمی از آنها (55٪) از بزرگسالانی که به این نظرسنجی پاسخ دادند ، گفتند که آنها از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، سلامتی و سلامتی خود را از طریق مراقبت از خود در خانه مدیریت کرده اند.

بیماری همه گیر مستعد مراقبت از خود است ، از این رو 2 نفر از 5 (40٪) پزشكان عمومی موافقند كه COVID-19 نشان داده است كه افراد وقتی احساس نیاز می كنند كه به درمان پزشکی رو در رو نیاز داشته باشند ، احساس “ذاتی” دارند.

تقریباً دو سوم (61٪) پزشکان عمومی نیز موافقند که از ابتدای شیوع بیماری همه گیر ، مردم بیشتر مسئولیت سلامتی خود را به عهده گرفته اند.

متن بزرگتر

فرسودگی شایع باعث شده است که متخصصان بهداشت با اضطراب و خستگی هشدار ، اسناد سنگین و استفاده از EHR دست و پنجه نرم کنند ، در حالی که 61٪ از پرستاران خستگی عاطفی و جسمی را تجربه می کنند.

در حال ضبط

پروفسور مورین بیکر CBE ، رئیس سابق کالج سلطنتی پزشکان عمومی و مدیر ارشد پزشکی در Healthily ، گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که تمام تلاش خود را برای کاهش فشار بر پزشکان عمومی و کارکنان NHS در این زمان دشوار انجام می دهیم.”

وی افزود: “بیماری همه گیر تأثیر بسزایی در جامعه داشته است ، اما به مردم نیز کمک کرده است که از خود مراقبت کنند ، این یک امر مثبت است در صورتی که موارد زیادی وجود دارد که افراد می توانند به تنهایی مدیریت کنند.”

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir