پزشکان عمومی از انگلیسی ها می خواهند برای کاهش استرس قبل از واکسیناسیون ، از خود مراقبت کنندیافته های یک مطالعه اخیر به سفارش بستر مراقبت از خود در Healthily بر روی 2200 بزرگسال و 100 پزشک عمومی در سراسر انگلیس نشان می دهد که بیش از دو سوم (67٪) پزشکان عمومی می خواهند بیماران خود مسئولیت بیشتری در مورد بهداشت و مراقبت از خود داشته باشند. کاهش فشار بر NHS.

مطالعه Census Wide نشان داد که 2 از 5 پزشک عمومی (41٪) بیماران خود را به انجام مراقبت از خود بهتر تشویق می کنند ، از هر 10 پزشک عمومی (95٪) 9 پزشک عمومی گزارش می کنند که بیماری های خفیفی دارند که می تواند در خانه معالجه شود.

سرماخوردگی در بالای لیست شرایطی است كه پزشكان پزشك مردم را تشویق می كنند كه در 60٪ خود را كنترل كنند ، به دنبال آن تبخال (47٪) ، گزش حشرات (45٪) ، پیچ خوردگی ساده (45٪) و شوره سر (44٪) .

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

مراقبت از خود هر عملی است که فرد برای حمایت از سلامت جسمی یا روانی خود انجام می دهد. از هر 5 قرار ملاقات پزشک عمومی ، 1 مورد برای بیماری های جزئی از جمله سردرد ، سوزش معده یا گرفتگی بینی است که افراد می توانند درمان کنند. شرایط جزئی هر ساله 57 میلیون ویزیت عمومی و 3.7 میلیون پذیرش A&E را تشکیل می دهد که بیش از 2 میلیارد پوند برای NHS هزینه دارد.

بیش از نیمی از آنها (55٪) از بزرگسالانی که به این نظرسنجی پاسخ دادند ، گفتند که آنها از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، سلامتی و سلامتی خود را از طریق مراقبت از خود در خانه مدیریت کرده اند.

حتما بخوانید:
قیمت خط چشم اصل ایتمد 2022

بیماری همه گیر مستعد مراقبت از خود است ، از این رو 2 نفر از 5 (40٪) پزشكان عمومی موافقند كه COVID-19 نشان داده است كه افراد وقتی احساس نیاز می كنند كه به درمان پزشکی حضوری نیاز داشته باشند ، احساس “ذاتی” دارند.

تقریباً دو سوم (61٪) پزشکان عمومی نیز موافقند که از ابتدای شیوع بیماری همه گیر ، مردم بیشتر مسئولیت سلامتی خود را به عهده گرفته اند.

متن بزرگتر

فرسودگی شایع باعث شده است که متخصصان بهداشت با خستگی زنگ دار و هشدار دهنده ، مستندات سنگین و کاربرد EHR دست و پنجه نرم کنند ، زیرا 61٪ از پرستاران خستگی عاطفی و جسمی را تجربه می کنند.

در حال ضبط

پروفسور مورین بیکر CBE ، رئیس سابق کالج سلطنتی پزشکان عمومی و مدیر ارشد پزشکی در Healthily ، گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که تمام تلاش خود را برای کاهش فشار بر پزشکان عمومی و کارکنان NHS در این زمان دشوار انجام می دهیم.”

وی افزود: “بیماری همه گیر تأثیر بسزایی در جامعه داشته است ، اما به مردم نیز کمک کرده است که از خود مراقبت کنند ، این یک امر مثبت است در صورتی که موارد زیادی وجود دارد که افراد می توانند به تنهایی مدیریت کنند.”


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید