پایگاه داده هوش مصنوعی برای بهبود درمان بیماران مبتلا به COVID-19 در انگلستان استفاده می شودNHSX با بیش از 40،000 اسکن در طول همه گیری ، پیشگام یک بانک ناشناس بود. بانک اطلاعات ملی تصویربرداری پستان COVID-19 (NCCID) با جمع آوری اشعه ایکس ، سی تی و ام آر آی برای تسریع در تشخیص بیماری ، پزشکان را قادر می سازد تا برنامه های درمانی را سریعتر و موثرتر انجام دهند و به آنها امکان می دهد دقیقتر پیش بینی کنند که چه بیمارانی ممکن است در شرایط بحرانی قرار بگیرند.

NCCID که در آوریل سال 2020 با انجمن تصویربرداری توراسی بریتانیا (BSTI) ، بنیاد Royal Surrey NHS و متخصصان هوش مصنوعی تاسیس شد ، با جمع آوری اطلاعات از 20 صندوق NHS درک جامع تری از COVID-19 را فراهم می کند. طرف برای شناسایی الگوهای بیماری و نشانگرهای ویروس ، که به نوبه خود اجازه می دهد تا برای تشخیص زود هنگام و پیش آگهی دقیق تر و اطلاع از درمان های جدید این اطلاعات که فاقد هرگونه اطلاعات شناسایی بیمار است ، برای اطلاع از الگوریتم های مورد استفاده در بیمارستان ها و دانشگاه ها برای معالجه و نظارت بر بیماران نیز استفاده می شود.

یک مزیت مشخصاً تشخیص زود هنگام دقیق تر است. به عنوان مثال ، پزشکان در Addenbrooke’s Cambridge با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده در پایگاه داده ، الگوریتمی را برای ساختن یک الگوریتم بهتر تشخیص می دهند که آیا بیمار با علائم اولیه بالقوه COVID-19 حتی قبل از دریافت آزمایش مثبت ، ویروس دارد یا خیر. این امر با مقایسه امضای تصویری ویروس ذخیره شده در NCCID با نتایج تصاویر بیماران ورودی به دست می آید.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

با درک مراحل اولیه بیماری و اجازه تشخیص سریعتر ، پزشکان می توانند عوارض احتمالی را پیش بینی کرده و مداخلات پزشکی زودتر را برای متوقف کردن آنها ارائه دهند. این می تواند به معنای دادن دارو یا اکسیژن به بیماران قبل از رسیدن به شرایط بحرانی ، یا پیش بینی ظرفیت واحد مراقبت های ویژه و مدیریت کارکنان بر این اساس باشد.

چرا مهم است

NCCID متخصصان بهداشت را قادر می سازد تا میزان واقعی COVID-19 را در انگلیس درک کنند. با تصاویر ذخیره شده توسط بیش از 10،000 بیمار تا به امروز ، تغییرات و تظاهرات مختلف ویروس را برجسته می کند و از سوگیری داده ها ، مانند جغرافیای بیمار ، قومیت یا جنسیت بیمار ، که ممکن است در تلاش برای جمع آوری داده های جداگانه رخ دهد ، جلوگیری می کند. . وجود NCCID همچنین پاسخ درمانی ایمن تر و سازگار تری به COVID-19 در سراسر کشور ارائه می دهد.

اثبات شده است که گستردگی NCCID در تحقیقات بسیار مفید است. Carola-Bibiane Schianenlib ، رئیس تجزیه و تحلیل تصویر در کمبریج گروهی از دانشگاه کمبریج منبع را “بسیار ارزشمند” خواندند زیرا منابع آن را تأمین می کند [them] با مجموعه ای متنوع و کاملاً آماده از داده ها برای بیماران از پادشاهی متحده برای استفاده در توسعه الگوریتم ما. “

وی ادامه داد: توانایی دسترسی متمرکز به داده های 18 اعتماد مختلف ، کارایی ما را افزایش داده و این اطمینان را می دهد که می توانیم بیشتر وقت خود را بر روی طراحی و اجرای الگوریتم هایی برای استفاده در کلینیک به نفع بیماران متمرکز کنیم.

NCCID همچنین در توسعه و آموزش ابزارهای هوش مصنوعی توسط شرکت ها برای حمایت از تلاش COVID-19 کمک می کند. NCCID مجموعه ای گسترده و نمایشی از داده ها را برای آزمایش و اعتبارسنجی این مدل ها ، به ویژه کسانی که از داده های تصویربرداری از پستان متولد می شوند ، فراهم می کند ، و اطمینان حاصل می کند که این ابزارها برای ایمن و موثر بودن هرچه بیشتر طراحی شده اند.

تصویر بزرگتر

در دراز مدت ، NCCID آینده تبادل داده در NHS را تضمین می کند. جنیفر برگر ، رئیس تعامل هوش مصنوعی در NHSX ، به این موضوع گفت سلامت نیوز: “یک رویکرد هماهنگ ملی [such as the NCCID’s] اطمینان حاصل می کند که توافق نامه های تبادل داده به سرعت منعقد می شود ، در حالی که شرایط کامل قانون حفاظت از داده ها و بالاترین استانداردهای مدیریت اطلاعات را برآورده می کند. ”

NCCID به عنوان یک پیشگام در این همکاری ملی ، به زمینه سازی بسترهای بعدی برای تصویربرداری هوش مصنوعی برای سایر موارد بهداشتی مانند بیماری های قلبی و سرطان و اطمینان از آمادگی برای همه گیری های آینده کمک می کند.

بر این اساس ، NHSX از کلیه اعتماد رادیولوژی دعوت کرده است تا برای اطمینان از نمایندگی بیشتر اطلاعات در NCCID و توسعه و آزمایش بیشتر اثربخشی مدل AI ، به پایگاه داده بپیوندند.

ستایش NCCID با انتشار یک نشریه جدید NHS همراه است. این هفته منتشر شده است ، راهنمای روشهای خوب برای فناوری های بهداشت دیجیتال و مبتنی بر داده ، مواردی را که NHS هنگام خرید فناوری های جدید مراقبت از سلامت و بهداشت دیجیتال جستجو می کند ، بیان می کند.

در حال ضبط

دومینیک کوشنان ، رئیس تصویربرداری هوش مصنوعی در NHSX ، با تمجید از NCCID ، گفت: “پتانسیل زیادی برای مراقبت از بیمار وجود دارد ، چه از طریق تجزیه و تحلیل سریعتر تصاویر قفسه سینه یا شناسایی بهتر ناهنجاری ها. همکاری صنعتی NHS ، تحقیقات و نوآوران در این پروژه به تنهایی نشان دهنده پتانسیل و مزایای بسیار زیاد فناوری تبدیل مراقبت است. “

مت هنکوک ، وزیر امور خارجه بهداشت و رفاه ، اضافه کرد: “استفاده از هوش مصنوعی در حال حاضر شروع به تغییر در مراقبت از بیمار می کند ، و NHS را به یک سرویس بهداشتی و مراقبت قابل پیش بینی ، پیشگیری و شخصی سازی شده تبدیل می کند. بسیار مهم است که همیشه به دنبال راه های جدید برای بهبود مراقبت ها باشیم ، به ویژه هنگامی که با بیماری همه گیر پس از بهبودی مبارزه می کنیم. این کار عالی اثبات چگونگی کمک فن آوری به نجات جان در انگلستان است. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes