[ad_1]

اجلاس دو روزه آینده در 10-11 فوریه به میزبانی انجمن بازرگانی techUK ، رهبران اندیشه ، متخصصان فناوری و سیاستمداران را گرد هم آورد تا در چهار موضوع اصلی – مردم ، جامعه ، اقتصاد و کره زمین تمرکز کنند.

لرد بتل از رومفورد ، معاون وزیر خارجه پارلمان در زمینه نوآوری ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHSC) ، در سخنرانی اصلی خود امروز ، دانش کلان همه گیر و راه های ایجاد میراث برای آینده را به اشتراک گذاشت.

چرا مهم است

در حالی که ما همچنان در مورد ویروس جدید COVID-19 می آموزیم ، درس های همه گیری به طور مداوم در حال پیشرفت است. در طول این مرحله بی سابقه برای مراقبت های بهداشتی ، فناوری امکان تبادل داده در مقیاس بزرگ ، مشاوره از راه دور و ادغام EHR و همچنین نوآوری هایی را برای کاهش میزان عفونت فراهم کرده است.

techUK طرحی را منتشر می کند که شامل 10 توصیه برای تسریع دیجیتال سازی در بخش های مراقبت های بهداشتی و بهداشتی است. هدف این طرح ده ماده ای اطمینان از این است که فناوری های دیجیتال در خط مقدم بهبود نتایج برای شهروندان و تغییر نحوه ارائه مراقبت در سطح ملی هستند.

علاوه بر این ، لرد بیتل توجیه کرد که چرا فناوری همچنان در قلب زیرساخت های بهداشتی ما قرار دارد.

در حال ضبط

قبل از همه گیری ، انگلستان در سرویس NHS 111 و بسیاری از جراحی های عمومی که قبلاً امکانات کنفرانس ویدیویی را معرفی کرده بودند سرمایه گذاری کرده بود. به گفته لرد بیتل ، سازمانهایی مانند NHSX در طی همه گیری “کار خارق العاده ای در استفاده از توانایی های خود” انجام دادند. عمل جراحی هر پزشک عمومی از قبل فرصت یک مشاوره ویدیویی را دارد و حدود 50٪ قرار ملاقات ها بصورت ویدیویی انجام می شود.

لرد بیتل با تأکید بر این تغییر و تأثیر فناوری پزشکی گفت: “بارزترین و نمادین ترین نمونه ای که در آن medtech تفاوت ایجاد کرده است ، تغییر بزرگ از حضور پزشکان عمومی به الگوهای ویدئویی است.”

بتل با تأمل در مورد اینکه آیا ملت به روشهای قدیمی ارائه خدمات بهداشتی باز می گردد ، اذعان کرد: “من تعجب نمی کنم اگر تعداد [of video-consultations] آنها هر روز بیشتر و بیشتر می شوند و پزشکان عمومی که بسیاری از آنها در خانه تعهداتی دارند ، فکر می کنم من این قرارداد را بسیار دوست دارم. “

لرد بیتل در ادامه ضمن ستایش از استفاده بی نظیر فناوری در طی همه گیری و همچنین لزوم استفاده از حرکت ، اظهار داشت: “فناوری به معنای وسیع کلمه تأثیر بسزایی در مبارزه ما با این بیماری داشته است. در حقیقت ، نه از بعضی از روش هایی که ممکن است در ابتدا فکر کرده باشیم ، ممکن است چنین باشد ، بلکه از راه هایی که عمیق تر باشند و میراث طولانی تری در سیستم مراقبت های بهداشتی ما باقی بگذارند. “

لرد بیتل با پوشش دادن پنج حوزه اصلی که فناوری تفاوت زیادی ایجاد کرده است ، “تعداد عظیم پرونده های تولید شده” توسط همه گیر را برجسته کرد و اذعان داشت که مرزهای قابل توجهی در به اشتراک گذاری داده ها نقض شده است. در انگلستان ، بیشتر داده ها از آزمایشات بالینی ، NHS Test and Trace ، COVID طولانی ، معرفی واکسن ها و قرنطینه هتل ها بدست می آید. با اضافه شدن آزمایشات در مدارس و محل کار ، این اقدامات اکنون تقریباً 3 میلیون ثبت نام بیمار در روز ایجاد می کند.

لرد بیتل با تشکر از همه افراد در زمینه مراقبت های بهداشتی برای فناوری و داده هایی که “بطور عظیم” قابلیت های سیستم را افزایش می دهد ، اذعان می کند: “این یک افزایش چشمگیر در داده ها است. قدرت پردازش درگیر کاملاً زیاد است و من فکر می کنم یک فرصت بزرگ است.”

در سپتامبر سال گذشته ، DHSC هزاران آیپد را به خدمات اجتماعی ارسال کرد تا قدرت را به مردم تحویل دهد. “دادن یک iPad و یک دستگاه اکسیژن به انگشت او و توانایی کنترل علائم او از فاصله دور در خانه بسیار مهم است.

وی توضیح داد: “این فناوری فناوری بسیار خوبی را به ارمغان آورده است ، به این معنی که ما می توانیم با اطمینان هزاران بیمار را تحت نظر داشته باشیم ، آنها را در خانه نگه داریم ، از مراجعه به بیمارستان صرفه جویی کرده و تخت ها را آزاد بگذاریم.”

اگرچه لرد بیتل کارهای انجام شده در NHSX ، به ویژه توسط مدیر عامل شرکت متیو گولد و تیم را بسیار تحسین کرد ، وی افزود: “اطلاعات بسته بیش از حد وجود دارد (…) ، ما به استاندارد سازی بسیار بیشتری نیاز داریم ، از API ها استفاده کرده و از سیستم عامل ها استفاده می کنیم داده ها می توانند روانتر جریان پیدا کنند. “

وی با اشاره به پیش نویس مقاله سفید دولت درباره تغییرات قانونی برنامه ریزی شده در NHS ، که در 4 فوریه منقضی شد ، گفت: “در مورد گنجاندن نقش سیستم های مراقبت یکپارچه در قانون ، شما ممکن است نسخه های فاش شده NHS را مشاهده کرده باشید صورتحساب امیدواریم که این موضوع را خیلی زود اعلام کنیم. “

همچنین از نیاز به یک صنعت نوپای پر رونق به عنوان زمینه رشد بالقوه انگلستان نام برده شد: “ما بوم شناسی جدیدی برای شرکت های کوچک نوپا و شرکتهای چالش برانگیز و فناوری مخرب ایجاد نکرده ایم.

“من به کسانی که در حال حاضر در بازار هستند ادای احترام می کنم ، اما بازار می تواند بزرگتر ، توانمندتر ، دسترسی بهتر به سیستم عامل های داده NHS باشد. ما می توانیم ، به عنوان یک دولت و به عنوان یک سیستم ، کارهای بیشتری انجام دهیم تا یک شروع در انگلستان داشته باشیم رویکرد برتر به فناوری پزشکی. “

لرد بیتل در پایان سخنان خود ، با اشاره به چارچوب سریع و جاه طلبانه رژیم صهیونیستی ، اذعان داشت: “ما کمی بیشتر به تل آویو در Tech City ، انگلستان نیاز داریم. این چیزی است که من واقعاً از آن آگاه هستم. من می دانم که متیو گولد نیز بسیار از توصیه شما در مورد چگونگی انجام آن استقبال می کنیم. “

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر