هومنا به ابزار هوش مصنوعی IBM Watson Health پیوست


Humana و IBM Watson Health در حال همکاری برای همکاری جدیدی هستند که از بستر هوش مصنوعی IBM برای دستیابی به وضوح و شفافیت بیشتر در مورد مزایا و سایر موارد مرتبط برای اعضای گروه کارفرمای Humana استفاده می کند. هدف ، به گفته هومانا ، ایجاد تجربه بهتر برای اعضا است.

تحقیقات نشان می دهد ، مصرف كنندگانی كه نمی فهمند چگونه برنامه بهداشتی آنها كار می كند یا چگونگی محاسبه هزینه های خود را انجام می دهند ، احتمالاً مراقبت های اساسی را به تأخیر می اندازند یا از آن اجتناب می كنند. دستیار واتسون برای مزایای بهداشتی کمک می کند تا با استفاده از هوش مصنوعی مکالمه به منظور حل و فصل روابط بین نمایندگان ، کارفرمایان و اعضای گروه کارفرمای هومانا با اطلاعات روشن و دقیق در مورد مزایا ، هزینه های مراقبت های بهداشتی و ارائه دهندگان ، به این مسئله کمک کند.

تأثیر چیست

این توافقنامه شرط می کند که هومنا شروع به استقرار این ابزار کند ، یک دستیار مجازی که در ابر IBM Watson Health تعبیه شده است.

در ابتدا ، این سرویس برای همه 1.3 میلیون عضو پزشکی گروه کارفرمایان هومانا و 1.8 میلیون عضو گروه دندانپزشکی هومانا در دسترس خواهد بود. این راه حل از یک دستیار مجازی مکالمه با مزایای اعضا ، پوشش ، ادعاها ، مراجعات و هزینه های مراقبت های بهداشتی برای اعضای گروه کارفرمای هومانا ، نمایندگان و مشتریان کارفرمایان استفاده می کند.

هدف ایجاد یک بستر ابری برای هوش مصنوعی ، طراحی شده توسط IBM Watson ، با راه حل دستیار مجازی AI است.

پاول روما ، مدیر کل بهداشت IBM Watson گفت که عامل گفتگوی مجهز به هوش مصنوعی آموزش دیده است تا منطق مزایای یک برنامه بهداشتی را درک کند و می تواند به ساده سازی اطلاعات پیچیده یا گیج کننده کمک کند.

هر دو شرکت برخی از مزایای دستیار واتسون را در نظر می گیرند. آنها گفتند ، یكی از راههای كمك كردن مستقیماً با پرسش از اعضا با سرعت ، دقت و پاسخهای شخصی است.

همچنین می تواند به کارمندان هومانا و پرسنل مرکز تماس کمک کند تا سریع و دقیق به سوالات پاسخ دهند و به شما کمک کند زمان بیشتری را برای نمایندگان خدمات مشتری ارائه دهند تا خدمات مشتری را در سطح دربان ارائه دهند. از ادعاها و داده های تاریخی ارائه دهندگان برای محاسبه برآورد شخصی هزینه خدمات پزشکی استفاده می کند ، که به گفته آنها می تواند به اعضای هومانا کمک کند تا هزینه های مراقبت های بهداشتی خود را بهتر مدیریت کنند.

گرایش بزرگتر

آنها چند روزی برای هومنا مشغول بودند. همچنین در این هفته ، بیمه گر ارزیابی روش جدیدی را برای ارائه خدمات خوابگاه به اعضای برنامه های Medicare Advantage انتخاب کرد تا تلاش برای تداوم مراقبت بیشتر ، خدمات انتقالی اضافی و دسترسی به مراقبت تسکینی برای بیماران مبتلا به بیماری پیشرفته باشد.

به عنوان بخشی از تظاهرات چهار ساله ای که توسط مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید تاسیس شده است ، هدف برنامه هومانا کمک به شرکت و CMS است که یاد بگیرند آیا خدمات رفاهی ارائه شده تحت بسته مزایای مدیکر منجر به نوآوری بیشتر می شود ، -مدت زمان مراقبت از مشکلات و کیفیت و دسترسی به موقع به مراقبت تسکینی و مهمانداری را بهبود می بخشد. هومانا ارائه مزایای جدید برای برنامه های منتخب را از اول ژانویه آغاز کرد.

هومانا به اعضای Medicare Advantage که در برنامه های خاصی در برنامه های کارشناسی ارشد در آتلانتا ، کلیولند ، دنور ، متروی لوئیزویل ، کنتاکی (از جمله ایندیانای جنوبی) و منطقه ریچموند-تیمواتر ویرجینیا ثبت نام کرده اند ، جبران خسارت می کند. هومانا با یک شبکه ارائه دهنده ترجیح داده شده که برای ارائه مزایای اضافی برای کمک به اعضا در طول مراقبت از بیمارستان ، قرارداد بسته است.

همانطور که اکنون وجود دارد ، هنگامی که یک بیمار مبتلا به بیماری پیشرفته که تحت مراقبت تسکینی قرار می گیرد ، یک بیمارستان را انتخاب می کند ، آنها به تیم مراقبت جدید مبتنی بر ارائه دهنده خوابگاه منتقل می شوند. با توجه به مدل تظاهرات ، هومنا امیدوار است که با حرکت اعضای دیگر از بیماری پیشرفته به بیماری تسکین دهنده به بیمارستان ، ایده آل با حمایت همان تیم مراقبت ، تداوم ایجاد کند.

بیمارانی که امروز یک خوابگاه تحت پوشش را با پرداخت هزینه خدمات انتخاب می کنند ، باید از کلیه مراقبت های درمانی همزمان و موقت خود صرف نظر کنند ، در حالی که این نمایش به شما امکان می دهد مراقبت انتقالی را از بین ببرید تا پایان این مراقبت سریع باشد و دسترسی بیشتری به مزایای اضافی داشته باشد.

این مدل همچنین برای افزایش زمان ثبت نام اعضا در مراقبت از بیمارستان طراحی شده است ، به آنها اجازه می دهد در خانه خود بمانند و از ماندن در بیمارستان برای سایر عمر خود با هزینه های زیاد و اغلب غیرضروری جلوگیری کنند. زمان بیشتر در بیمارستان به این معنی است که آنها و خانواده ها / مراقبانشان می توانند از خدماتی که شامل تسکین درد ، برنامه ریزی برای از دست دادن ، مراقبت از استراحت ، مسائل معنوی و سایر خدمات هستند ، کاملاً استفاده کنند.

طبق دستورالعمل های CMS ، مزایای خوابگاه می تواند تا شش ماه طول بکشد ، اما اگر وضعیت بیمار غیرقابل درمان باشد ، می تواند به مدت نامحدود ادامه یابد.

این تظاهرات تا سال 2024 ادامه دارد و هومنا قصد دارد تظاهرات را در سال 2022 گسترش دهد تا به اعضای بیشتری برسد ، منتظر تصویب CMS در روند درخواست سالانه آنها است.

توییتر: JELagasse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: jeff.lagasse@himssmedia.com
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes