[ad_1]

هومانا یک پروژه آزمایشی به نام Humana Care Support را که قبلاً به عنوان مدل عملیاتی کلینیکی سازمانی شناخته می شد ، برای گروه منتخبی از اعضای Medicare Advantage راه اندازی کرده است.

پشتیبانی مراقبت یک سرویس مدیریت مراقبت شخصی ، یکپارچه و هماهنگ است. تیم مراقبت از طریق تجزیه و تحلیل و یکپارچه سازی داده های فناوری ابر Microsoft Microsoft Azure و Power BI ، به صورت واقعی به تاریخچه پزشکی یک عضو و گردش کار یکپارچه پزشکان دسترسی خواهند داشت.

این پروژه آزمایشی برای بهبود مراقبت های یکپارچه ای است که اعضا قبلاً از ارائه دهندگان خود دریافت می کنند. بسیاری از شرکای شریک هومانا در قراردادهای مراقبت مبتنی بر ارزش ، به اعضای Medicare Advantage که قبلاً توانایی مدیریت مراقبت خود را دارند ، خدمت می کنند.

به عنوان بخشی از تیم خلبانی ، تیم های مراقبت بالینی گروه مشخصی از اعضای Medicare Advantage را که با بیماری های مزمن متعدد و نارسایی احتقانی قلب و دیابت در کنتاکی ، پنسیلوانیا و ویرجینیای غربی زندگی می کنند ، شناسایی ، تعامل و پشتیبانی می کنند. این تیم های مراقبت های چند رشته ای شامل یک پرستار ، یک داروساز ، یک مددکار اجتماعی و یک متخصص بهداشت رفتاری هستند.

هومانا گفت انتظار دارد كه مراقبت از مراقبت از انسان در سال 2021 در دسترس اعضای Medicare Advantage در سایر ایالت ها قرار گیرد.

تأثیر چیست

Humana Care Support از تلاش های این شرکت برای ارائه مراقبت های یکپارچه برای اعضای Medicare Advantage برای بهبود سلامت جسمی ، اجتماعی و رفتاری آنها پشتیبانی می کند.

امروزه 80٪ بزرگسالان بالغ حداقل با یک بیماری مزمن و 77٪ با حداقل دو بیماری مزمن زندگی می کنند. بسیاری از این افراد مسن به احتمال زیاد در مدیریت سلامت خود عقب می مانند و از عوامل تعیین کننده سلامتی رنج می برند ، این شرایط در محیطی است که افراد در آن زندگی می کنند ، تحصیل می کنند ، کار می کنند ، بازی می کنند ، عبادت می کنند و سن بر طیف گسترده ای از سلامتی تأثیر می گذارد ، عملکرد و نتایج کیفیت زندگی و خطرات.

این شرایط مزمن برای سیستم مراقبت های بهداشتی و بیمه ها هزینه بر است.

کار تعمیر و نگهداری هومانا با مجموعه ای از شبیه سازی ها با اعضا / مراقبان ارائه می شود که از تنظیمات آنها بینشی کسب می کنند ، که به حفظ برنامه های درمانی ارائه دهندگان کمک می کند.

این مدل بر اساس مدل های قبلی مدیریت مراقبت های هومانا و چگونگی استفاده هومنا از مفهوم مراقبت یکپارچه برای پرداختن به عوامل اجتماعی سلامت است.

طی چند سال گذشته ، این شرکت از طریق هدف جسورانه خود به اعضای خود تحت تأثیر SDOH کمک کرده است.

گرایش بزرگتر

گزارش PricewaterhouseCoopers برای سال 2019 نشان می دهد که افزایش بیماری های ناشی از رفتارهای انسانی و عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت تهدید می کند بودجه را در کشورهای ثروتمند و فقیر خفه کند ، در حالی که قدرت داروی مدرن را برای بهبود زندگی سرکوب می کند.

دولت ها و سیستم های بهداشتی با سرمایه گذاری زودتر در استراتژی های تعیین کننده های اجتماعی که به افراد دارای مسکن ، ورزش ، حمایت از سلامت روان و توانایی تهیه دارو کمک می کنند ، در دراز مدت پس انداز می کنند و نتایج بهداشتی را بهبود می بخشند.

توییتر: JELagasse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: jeff.lagasse@himssmedia.com[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر