[ad_1]

به گفته کارشناسان و پزشکان قبلی ، هوش مصنوعی توانایی آسان سازی زندگی پزشکان را دارد.

به عنوان مثال ، هوش مصنوعی توانایی ساخت دارو بدون صفحه کلید را دارد ، این هدف آینده گرایانه است که مورد استقبال پزشکانی قرار می گیرد که بیشتر وقت خود را با بیمار در مقابل کامپیوتر می گذرانند. این فناوری به یک رابط بصری یا دیکته نیاز دارد.

دکتر روبن امراسینگهام ، پزشک سابق که بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Pieces Technologies ، یک شرکت فناوری هوش مصنوعی و مراقبت های بهداشتی است ، گفت: اما هوش مصنوعی در یک محیط بدون صفحه کلید در حال حرکت است.

عماراسینگهام گفت: “پزشکان خواستار کمک هستند.” “من فکر می کنم این صنعت در ابتدای نه دوره ابتدایی قرار دارد.”

گرت وایانتاس ، مدیر عامل OSF Ventures ، یک شرکت بهینه سازی ریسک ، گفت: یک شکایت مشترک از پزشکان همکار این است که آنها می خواهند دارو به روشی که سایر فناوری های آنها مانند آیفون ، GPS یا سیستم بانکی آنلاین کار می کنند ، عمل کند.

نتیجه گیری این است که برای اینکه هوش مصنوعی بخشی از عمل استاندارد شود ، باید انسان گرا باشد ، به راحتی در روند کار پزشکان ادغام شود و استفاده از آن راحت باشد.

ونگتاس گفت: “اگر انحنای یادگیری خیلی تند را ببینیم ، نگران این هستیم كه پتانسیل كامل این فناوری محقق نشود.”

با کار در برابر این نیاز به سهولت ، گردش کار اطلاعات و سیستم های ثبت اختراع EHR تقویت شده است.

چرا این مهم است

فرسودگی شغلی و استرس مراقبت های بهداشتی باعث ایجاد یک مشکل مداوم می شود که طی سال گذشته توسط همه گیری COVID-10 بیشتر شده است.

آماراسینگهام گفت ، سیستم های هوش مصنوعی مانند دسکتاپ بدون صفحه کلید لذت تمرین را به پزشکی بازمی گردانند.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در حال حاضر از طریق فناوری مانند پردازش زبان طبیعی ، که به اسناد نمودار در طول زندگی بیمار کمک می کند ، فرایندهای بالینی را بهبود می بخشند.

هوش مصنوعی می تواند با یک بررسی که در حال حاضر حدود 15 سال طول می کشد ، ادغام علم را تسریع کند. همانطور که دانش پزشکی هر ساله سه برابر می شود ، هوش مصنوعی می تواند با گرفتن آخرین شواهد و ازدواج آن با بیمار ، به توصیه آنچه اتفاق خواهد افتاد کمک کند. این می تواند تشخیص دهد که کدام بیمار به احتمال زیاد به یک مداخله پاسخ می دهد و آن مداخله را بر اساس مشخصات خطر بیمار تطبیق دهد.

وقتی فردی بیمار می شود ، معمولاً این کار را به روشی قابل پیش بینی درباره بیماری انجام می دهد. هوش مصنوعی ابزاری شگفت انگیز برای شناسایی الگو است.

از آنجا که دارو فقط یک کمک بالینی نیست ، هوش مصنوعی می تواند با ادغام عوامل اجتماعی سلامت آنها در بایگانی ، در مورد بیماران به طور کلی فکر کند. این در نهایت باعث کاهش استرس برای پزشکان می شود ، که به طور فزاینده ای نسبت به نتیجه کلی بیمار احساس مسئولیت می کنند.

هوش مصنوعی می تواند برای کار در اتاق عمل برود. وی ممکن است از دست دادن خون در حین عمل جراحی را کنترل کند یا تغییراتی را در نشانگرهای زیستی مشاهده کند که یافتن آنها برای پزشک زمان بر است.

گرایش بزرگتر

همانند سایر جنبه های مراقبت های بهداشتی ، COVID-19 منجر به تغییر سریعتر در فضای AI مانند استفاده از ربات های چت برای غربالگری بیماران و بهینه سازی مراقبت ها شده است. هوش مصنوعی همچنین شتاب دهنده مهمی برای تولیدکنندگان واکسن و درمانگران است.

در حال ضبط

عماراسینگهام طی یک میزگرد اخیر گفت: “اگر هوش مصنوعی استرس یا پیچیدگی گردش کار را کاهش ندهد ، یا کار نمی کند ، بهینه نمی شود یا مفید نیست.” “همه چیز در مراقبت های بهداشتی گردش کار را تحت تأثیر قرار می دهد ، از جمله فعالیت های بیمار. بنابراین ، از طریق گردش کار ، AI می تواند به بهبود برخی از مهمترین نتایج ، کاهش هزینه ها و بهبود دقت بالینی کمک کند.”

توییتر:SusanJMorse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: susan.morse@himssmedia.com

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر