[ad_1]

هولدینگ Amanat ، یک شرکت مستقر در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) که در زمینه بهداشت و آموزش سرمایه گذاری می کند ، یک موسسه توانبخشی کاملا محلی ، مرکز پزشکی و توانبخشی کمبریج (CMRC) را با مبلغی بالغ بر 232 میلیون دلار خریداری کرده است.)

در بیانیه ای که امسال به بازار مالی دبی (DFM) صادر شد ، هلدینگ امانت نشان داد که خرید آن توسط شرکت سرمایه گذاری خصوصی TVM Capital Healthcare “یکی از بزرگترین معاملات بخش بهداشت خلیج فارس در سالهای اخیر بوده است”.

CMRC “خدمات مراقبت پزشکی و توانبخشی تخصصی و تخصصی” را برای کسانی که نیاز به توانبخشی جامع کوتاه مدت یا مراقبت طولانی مدت از بیماری های مزمن یا جراحات دارند فراهم می کند. این کشور در امارات و همچنین عربستان سعودی (KSA) دارای امکاناتی است.

هوارد پودولسکی ، مدیر عامل شرکت CMRC ، گفت که این خرید در “زمان اصلی” برای این شرکت انجام می شود.

“ما در اجرای موفقیت آمیز PAC پیشگام هستیم [post-acute care and rehabilitation] در منطقه پس از ایجاد تعدادی از امکانات با بیش از 250 تخت در امارات متحده عربی و KSA ، “او گفت.

حمد الشمسی ، رئیس هلدینگ Amanat ، افزود: “خرید CMRC یک تجارت سودآور و مقیاس پذیر به Amanat ارائه می دهد.”

چرا مهم است

در یک تجزیه و تحلیل بلومبرگ ، هم پیر شدن جمعیت و هم افزایش امید به زندگی در منطقه تقاضای مراقبت های بهداشتی را افزایش می دهد ، که به نوبه خود علاقه سرمایه گذاران را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، این پورتال تجاری “علاقه قابل توجه” به بیمارستان های NMC Health در امارات و عمان را ذکر می کند ، در حالی که بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی دندانپزشکی و پوستی عربستان سعودی ، کلینیک های دندانپزشکی Almeswak ، تعدادی از گزینه های استراتژیک از جمله فروش کامل یا جزئی را بررسی می کند.

در همین حال ، محمد حماد ، مدیرعامل هلدینگ امانت گفت: ثابت شده است که مراقبت و توانبخشی پس از حاد یکی از مقاوم ترین زیرشاخه ها در طی همه گیری است.

در حال ضبط

در آینده ، هلدینگ امانت تأیید کرد که قرار است امسال “سرعت بخشیدن” به سرمایه گذاری ها را انجام دهد.

الشمسی در پایان گفت: “ما همچنان به دستیابی به اهداف استراتژیك خود ، سرمایه گذاری در دارایی های با بازده بالا كه تحول بخش های بهداشت و درمان و آموزش و ایجاد ارزش افزوده برای سهامداران خود را تحقق می بخشند ، می پردازیم.”

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر