هزینه حمل و نقل از عربستان سعودی به مصر


محتوای موضوع

قیمت حمل و نقل از عربستان سعودی به مصر، ما متوجه شدیم که شرکت های حمل و نقل برای ارائه خدمات به بخش های بزرگ در پادشاهی عربستان سعودی رقابت می کنند، زیرا این کشور یکی از بزرگترین بازارها در خلیج فارس است و در تمام خدمات ارائه شده توسط کشتیرانی همگرایی وجود دارد. شرکت‌ها، در سطح محلی یا جهانی برای ساکنان پادشاهی عربستان سعودی، اما در نهایت متوجه می‌شویم که هر شرکت خدمات و نرخ حمل و نقل خاص خود را دارد.

شرکت های حمل و نقل به مصر از عربستان سعودی

شرکت های حمل و نقل بسیاری از عربستان سعودی به مصر وجود دارد و در پیشنهادات ارائه شده توسط هر شرکت متفاوت است و شرکت های حمل و نقل سازوکار خود را برای انتقال کلیه محموله ها به کلیه مشتریان گرامی توسعه داده اند و از جدیدترین روش ها و بهترین روش ها استفاده کرده اند. و تلاش کنند تا کلیه محموله ها را به درستی و بدون آسیب رساندن به آنها تحویل دهند تا برای رفاه حال مشتریان گرامی تلاش کنند و اعتماد ارزشمند آنها را جلب کنند.

https://www.youtube.com/watch?v=-tHNzYNuep4

شرکت های حمل و نقل در عربستان سعودی

شرکت های حمل و نقل زیادی در پادشاهی عربستان سعودی وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

شرکت زجل

زجیل خدمات زیادی ارائه می دهد که از مهمترین آنها می توان به ردیابی بار و سرویس درب منزل اشاره کرد. این شرکت همچنین پرداخت آنی را پس از دریافت انجام می دهد. این شرکت همچنین خدمات جمع آوری مشتریان را ارائه می دهد و تمام وجوه جمع آوری شده را به حساب فروشندگان واریز می کند. هزینه های زجیل از 30 ریال سعودی برای محموله های معمولی تا وزن 5 کیلوگرم و برای محموله های شکننده یا با ارزش بالا، هزینه حمل و نقل از 50 ریال سعودی تا 5 کیلوگرم شروع می شود و این هزینه ها بر اساس مقصد، وزن و اندازه محموله قابل تغییر است.

حتما بخوانید:
مشخصات، قیمت و خرید شیر فشارشکن 1/2 پینتوسی ایتالیا

شرکت آرامکس

آرامکس خدمات زیادی را به تمامی مشتریان گرامی ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به نگهداری کلیه مواد خطرناک، خدمات نقدی تحویل و سرویس هوشمند آرامکس، علاوه بر خدمات ردیابی مرسوله، ارسال بین المللی یا داخلی از طریق سایت آرامکس از طریق ماشین حساب قیمت اشاره کرد.

نرخ حمل و نقل از عربستان سعودی به مصر dhl

این شرکت پوشش جامعی را برای تمام نقاط پادشاهی ارائه می دهد. حدود 104 دفتر برای شرکت در داخل پادشاهی دارد. این شرکت همچنین خدمات متنوعی از جمله خدمات ردیابی بار و ترخیص کالا از گمرک را ارائه می دهد. این شرکت همچنین خدمات بسته بندی را با قیمت های رقابتی ارائه می دهد. همچنین می توانید از ماشین حساب قیمت در وب سایت شرکت برای محاسبه هزینه حمل و نقل، صرف نظر از اینکه باربری زمینی یا هوایی باشد، استفاده کنید.

شرکت پیامکی

SMSA حمل و نقل داخلی و بین المللی در عربستان سعودی را با بهترین معاملات برای مشتریان خود فراهم می کند.

هزینه حمل و نقل از عربستان سعودی به مصر

شرکت های حمل و نقل از عربستان سعودی به مصر فهرستی از نرخ های حمل و نقل زمینی را برای سال 2021 ایجاد کرده اند که به شرح زیر است:

در صورت نو یا مستعمل می توانید درب فلزی ( آهنی ) را از عربستان به مصر با متری 100 ریال ارسال نمایید.
اگر محصول نو یا دست دوم است، می توانید یک کولر آبی را از عربستان سعودی به مصر با قیمت 200 SAR ارسال کنید.
اگر محصول نو یا دست دوم است، می توانید Broita را از عربستان سعودی به مصر با قیمت 200 SAR ارسال کنید.
در صورت نو یا استفاده شده می توانید یک پتوی 6 کیلوگرمی را از عربستان سعودی به مصر با قیمت 60 SAR ارسال کنید.
در صورت نو یا دست دوم می توانید یک پتوی 8 کیلوگرمی را از عربستان سعودی به مصر با قیمت 75 SAR ارسال کنید.
شما می توانید یک اجاق گاز 4 شعله را از عربستان سعودی به مصر با قیمت 500 SAR در صورت نو بودن و 400 SAR در صورت استفاده از آن ارسال کنید.

حتما بخوانید:
کاربرد و مزایای هاست با سیستم عامل لینوکس چیست؟

هزینه حمل و نقل هوایی از عربستان سعودی به مصر

قیمت حمل هوایی از عربستان سعودی به مصر بسته به وزن متفاوت است به عنوان مثال متوجه شدیم که اولین کیلوگرم اضافی 50 ریال و به ازای هر کیلوگرم اضافی 20 ریال اضافه می شود.

بهترین و ارزان ترین راه برای ارسال فیلم به مصر

https://www.youtube.com/watch?v=zh5EykYRd7Q

دیدگاهتان را بنویسید