هاون در حال از بین رفتن است ، و پایان گمانه زنی ها در مورد اینکه نوآوری در چنین مقیاسی چه کاری می تواند انجام دهد


وارن بافت مدیر عامل Berkshire Hathaway یکی از بنیانگذاران هاون بود که از وی خواست تا پس از یک دوره سه ساله از این کار جدا شود. (عکس: تراشه Somodevilla / گتی ایماژ)

در بیانیه شرکت آمده است ، Haven ، یک شرکت مراقبت های بهداشتی که سه سال پیش توسط غول های مالی و فناوری آمازون ، Berkshire-Hathaway و JPMorgan Chase تأسیس شد ، فعالیت مستقل خود را در اواخر فوریه پایان می دهد.

با انحلال ، گمانه زنی ها در مورد اینکه یک سیستم مراقبت های بهداشتی نوآور در مقیاس بزرگ ، با تجربه ای مشابه آمازون ، با پوشش بیمه ای هزاران کارمند شرکت ترکیبی ، شروع می شود ، پایان یافت.

“طی سه سال گذشته ، هاون طیف گسترده ای از راه حل های بهداشتی را جستجو کرده است ، و همچنین روش های جدیدی را برای تسهیل دسترسی به مراقبت های اولیه ، درک آسان تر و استفاده آسان تر از مزایای بیمه و داروهای تجویز شده با قیمت ارزان تر ، آزمایشی کرده است. ، “بیانیه. “در حال حرکت به جلو ، آمازون ، Berkshire Hathaway و JPMorgan Chase & Co. از این بینش بهره مند می شوند و به همکاری غیر رسمی برای توسعه برنامه های متناسب با نیازهای خاص جمعیت خود ادامه می دهند. هاون در نهایت به فعالیت های مستقل خود پایان می دهد. در فوریه 2021. ”

به گزارش CNBC ، هاون از روز دوشنبه شروع به اطلاع رسانی به مسئولان کرد که در پایان ماه آینده بسته خواهد شد. منابع به CNBC گفتند انتظار می رود بسیاری از 57 کارگر این شرکت مستقر در بوستون در آمازون ، Berkshire Hathaway یا JPMorgan Chase اسکان داده شوند.

حتما بخوانید:
بانک الاهلی امروز نرخ بهره را تایید کرد

تأثیر چیست

انتظار می رود این سرمایه گذاری مشترک در ژانویه 2018 تاسیس شود و صنعت بهداشت و درمان را بهبود بخشد.

اما علی رغم مشخصات بالای این شرکت و جیب های عمیق آن ، به جز چند برنامه آزمایشی ، مانند برنامه ای که در نوامبر 2019 اعلام شد و به حدود 30،000 کارمند JP Morgan Chase در اوهایو و آریزونا ارائه شد ، هیچ مشکلی در این همکاری حاصل نشد. بر اساس این برنامه ، کارگران دو برنامه بهداشتی برای سال 2020 را دارند که باید توسط Cigna و Aetna مدیریت شوند.

در ماه مه گذشته ، استعفا res مدیر عامل شرکت Atul Gavande ، جراح ، استاد دانشگاه هاروارد ، نویسنده و نویسنده نیویورکر ، که در جولای 2018 استخدام شد ، شک و تردید در مورد موفقیت سرمایه گذاری مشترک بیشتر شد.

هاون همچنین مقامات ارشد مانند مدیر عامل سابق Comcast و Optum Jack Stoddard را به عنوان مدیر عامل استخدام می کند.

هنگامی که این شرکت تشکیل شد ، بنیانگذاران Haven ، مدیر عامل Berkshire Hathaway ، وارن بافت ، مدیر عامل آمازون ، جف بزوس و مدیر عامل JPMorgan Chase ، جیمی دیمون گفتند که این شرکت برای داشتن نتایج بهتر و کاهش هزینه ها ایجاد شده است. برای سیستم بهداشتی هاون در بیانیه پایانی گفت ، در ادامه ، هر مشاغل از بینش های به دست آمده از جمعیت کارمندان خود بهره مند می شوند.

گرایش بزرگتر

بهداشت و درمان ، و به ویژه هزینه های آن ، بخش بزرگی از بحث سیاسی در سال گذشته بوده است زیرا ملت با بیماری همه گیر ویروس کرونا مبارزه می کند.

حتما بخوانید:
چگونه می توان درس های بهداشت دیجیتال را که از COVID-19 آموخته ایم به آینده منتقل کرد

شکست در یک تلاش بزرگ ابتکاری مانند هاون می تواند نشان دهد که بروزرسانی سیستم فعلی مراقبت های بهداشتی چقدر چالش برانگیز است.

در حال ضبط

لیندون بریك ، رئیس جمهور و مدیرعامل شركت مشاوره بهداشت Advis ، گفت: “احتمال واقعی این است كه پیچیدگی ایجاد شده در مدل تجاری مراقبت های بهداشتی آمریكا برای تغییر بسیار ترسناک باشد.” “مهم نیست که این سازمان های مادر بزرگ هر چقدر بزرگ باشند ، آنها هنوز هم مقیاس اقتصادی ندارند تا بتوانند تعادل را در مورد مراقبت های بهداشتی ایجاد کنند. علاوه بر این ، هاون هیچ گزارشی راجع به تلاش های مشترک برای مذاکره مشترک یا ادغام رویه اعلام نکرده است. معاملات می توانستند نشانه های اصلی موفقیت هاون باشند و هیچ کس نمی تواند به آنها اشاره کند. آنها هرگز از صنعت به عنوان صدای پیشرو برای تغییر پیش نبوده اند. ”

توییتر:SusanJMorse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: susan.morse@himssmedia.com


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید