ابتدا تعدادی از مهمترین نمونه سوالات بسته ی سوالات اصلی را در زیر بخوانید سپس آن را دانلود کنید. در پایان آزمون میتوانید پاسخ های صحیح را ببینید. به 0 سوال از 10 سوال به درستی پاسخ داده اید. قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی نسبت به آزمون اصلی راحت تر است و معمولا با حل جند نمونه سوال آیین نامه به راحتی می توان در این امتحان راهنمایی و رانندگی قبول شد . زمانی که کلیه نمونه سوالات راهنمایی و رانندگی را بررسی کرده باشید میتوانید با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به رانندگی کنید. سطح روغن موتور را با چه وسیله ای باید کنترل نمود؟ سوال ۱۰: دور زدن تا چه فاصله ای از پیچ ها که میدان دید کافی ندارد ممنوع است؟ در نتیجه به احتمال زیاد شما در آزمون اصلی سوالات مهم و پرتکراری را که خوانده اید خواهید دید و یا با مشابه سوالات پر تکرار رو به رو خواهید شد. در این پست میخواهیم چند وب سایت معتبر برای آزمون آیین نامه رانندگی مقدماتی و اصلی به صورت آنلاین را معرفی کنیم.تنها با شرکت در آزمونهای این سایتها قبولی شما تضمین می شود حتی نیازی به مطالعه کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی نیست.

آزمون گواهینامه زانندگی اگر فرصت زیادی برای خواندن کتاب آییننامه راهنمایی و رانندگی ندارید و یا حجم جزوات آییننامه اصلی زیاد به نظر میرسد، میتوانید تنها با خواندن مهمترین و جدیدترین سوالات آییننامه اصلی که به صورت نمونه از کتاب و جزوات مربوط به این آزمون گردآوری شدهاند بهره بگیرید. بنابراین میتوانید به جای مطالعه کتاب یا نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی و به خاطر سپردن جملات طولانی و خسته کننده با زدن تستها در زمان کمی نکات مهم را یاد بگیرید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ابداع روش ها و امکانات مختلف برای آمادگی در ازمون ایین نامه راهنمایی و رانندگی، امکان هرگونه بهانه جویی از هنرجویان آموزش رانندگی برداشته شده است و هنرجویان عزیز می توانند با اتکا به این امکانات به روز و عالی و البته با همت و تلاش خود به راحتی و بدون استرس در آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کرده و نمره قبولی را کسب نمایند.با شرکت در آزمونهای آیین نامه اصلی وب سایت ما قبولی شما را در آزمون تضمین می کنیم. علی می گوید : ازمون ایین نامه در کرونا عالی بود ممنون. می گوید : سلام آزمون های بیشتری بزارید ؟ اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند.

گواهی نامه رانندگی
با این تفاوت که این آزمون توسط افسری که از سوی اداره ی راهنمایی رانندگی فرستاده می شود، برگزار می گردد و مدت زمان انجام آزمون محدود است. آزمون آیین نامه مقدماتی توسط مربیان آموزشگاه برگزار می شود. نکته ی دیگر این است که نمرات اخذ شده در هیچ یک از آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه در گواهینامه درج نمی شوند و تنها قبولی در این آزمونها مد نظر است. زمانی که نمی خواهید به کلاس شهری بروید 24 ساعت قبل آن را به دفتر موسسه خود اطلاع دهید. کدام یک از موارد زیر جزء رفتارهای رانندگان پرخطر و پرخاشگر نمی باشد؟ این سؤالات به گونهای مطرح شدهاند که متقاضی در ابتدا گمان بر سادگی آنها میکند، در صورتی که این سؤالات برای آشکار کردن سطح معلومات آنها مطرح شدهاند و به طور واضح نشان میدهند که متقاضی در کدام یک از مقولهها ضعف و یا قدرت دارد.

در این نرمافزارها فرد متقاضی با کلیه علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوهای مختلف آشنا میشود و کاربرد و جایگاه هر یک از آنها را به خوبی یاد میگیرد. مهم این است که از بین آنها بهترین گزینه را انتخاب کنید. جهت مشاهده پاسخ سوالات درست و یا نادرست روی گزینه“ نمایش سوالات آزمون“ کلیک کنید. شرکت در آزمون اصلی مشروط به کسب نمره ی قبولی (حداکثر چهار سوال با پاسخ نادرست یا بدون جواب) در آزمون مقدماتی می باشد. پاسخ صحیح: گزینه الف: برای حفظ کنترل صحیح بر روی پدال می بایست از کفش مناسب استفاده شود. سوالات آزمون اصلی آیین نامه همانند سوالات آزمون مقدماتی هستند (شامل 30 سوال که امکان 4 سوال غلط یا بدون پاسخ بین آن ها وجود دارد). خان اول آزمون آئیننامه است که باید در آن قبول شوید و بتوانید بعد از آن وارد آزمون عملی شوید. مجاز خود در راه اصلی و با سرعت مجازعبور میکنند، وارد این راه بشوند. برای خانم هایی که مربی شان آقا می باشد داشتن همراه بالای 15 سال مجاز است. این تشابه سوالات در مکانها و شهرهای مختلف، موجب می شود که داوطلب بتواند بدون دغدغه و فارغ از نگرانی برای داشتن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی شهر خود، مهمترین نمونه سوالات امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی را دانلود کرده و آن را مرور کند.

ایندکسر