نرم افزار مدیریت آزمون COVID-19 برای مدارس در انگلستان راه اندازی شدنرم افزار Cloud برای مدیریت آزمایشات ویروس کرونا ، ثبت نام آزمون COVID-19 برای مدارس در تاریخ 4 ژانویه راه اندازی شد تا بار اداری ارائه آزمایش ویروس کرونا در مدارس را برطرف کند.

تامسون اسکرینینگ از نرم افزار مدیر آزمون COVID-19 SchoolScreener که توسط بودجه انگلیس تأمین می شود برای استفاده در مدارس استفاده کرده است.

این تست بلافاصله در دسترس است و ادعا می کند که تنظیم آن یک ساعت طول می کشد. این نرم افزار کاملاً با NHS و GDPR سازگار است و نتایج را می توان در مدت یک ماه پس از پایان برنامه تست ذخیره و از بین برد.

چرا مهم است

Thomson Screening در NHS برای مدیریت و اتوماسیون نیازهای تعدادی از برنامه های بهداشتی ارائه شده در مدارس استفاده می شود. این برنامه ها شامل کمپین های ایمن سازی ، ارزیابی نیازهای بهداشتی ، غربالگری بینایی و شنوایی و برنامه اندازه گیری ملی کودکان در انگلیس (NCMP) است.

این پلت فرم شامل یک درگاه والدین آنلاین برای برقراری ارتباط و رضایت ، مدیریت خودکار ، گزارش سهامداران و حسابرسی است.

ثبت نام آزمون مدارس COVID-19 شامل موارد زیر است:

 • فرم های رضایت وزارت آموزش و پرورش و نامه هایی برای والدین
 • رضایت و مدیریت ثبت نام
 • یک شناسه منحصر به فرد جستجو کنید
 • ثبت شماره شناسایی بارکد آزمایشی
 • استفاده همزمان توسط کارکنان
 • لیست ها را براساس گروه سالانه ، گروه مربی یا دسته های مشابه فیلتر کنید (از جمله کودکان برای آزمایش از تست مثبت)
 • گزارشگری در سطح دانشجویی
 • گزارش ناشناس در سطح مدرسه: نقشه های گرما برای خوشه ها یا سایر علائم هشدار دهنده
 • تست مداوم را برای گروه های خاص یا دانش آموزان مدیریت کنید
 • داده ها را از طریق پرونده CSV وارد و صادر کنید
 • در صورت لزوم گزارش به بهداشت عمومی و سایر ارگان ها
حتما بخوانید:
مرکز پزشکی سان وی مالزی یک مرکز فرماندهی پزشکی از راه دور راه اندازی کرده است

متن بزرگتر

اگرچه واکسن Moderna به سومین واکسن ضد COVID-19 تبدیل شد که امروز در انگلیس تصویب می شود و هدف نخست وزیر انگلیس این است که تا ماه فوریه 15 میلیون نفر را واکسینه کند ، اما واکسیناسیون گسترده هنوز ماه ها بعد باقی مانده است.

بروز نوع جدید ویروس کرونا به طور مداوم در حال افزایش است ، که منجر به افزایش تقاضا برای آزمایش می شود. آزمایش اجباری COVID-19 برای تقویت اقدامات مرزی امروز آغاز شده است و مسافران به انگلستان باید نتایج آزمایش منفی را نشان دهند.

در حال ضبط

مایکل تر برگ ، مدیر عامل شرکت Thomson Screening ، به این موضوع گفت اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی: “ما با ثبت نام آزمون COVID-19 برای مدارس تقاضای قابل توجهی داریم ، بسیاری از مدارس در تماس هستند ، از بسیاری از اعتمادهای علمی گرفته تا مدارس مجرد.

“مدارس مدیریت رضایت و مدیریت داده ها را بر روی COVID-19 ، از جمله گزارش به Track and Trace برای بار عملیاتی قابل توجه ، می یابند. ما ظرف 24 ساعت پس از ثبت نام مدارس ایجاد می کنیم ، از جمله گزارش های خاص مدرسه مانند نقشه های حرارتی و مدیریت خودکار لیست.

“مدارس می توانند از Excel برای ورود به نتایج آزمون COVID-19 استفاده کنند ، اما این کار کند است و بسیاری از کارهای مرتبط دیگر از جمله مدیریت رضایت ، ارتباطات والدین با والدین ، ​​گردش کار ، مدیریت داده ها و گزارش دهی وجود دارد. استفاده از نرم افزاری که به طور خاص برای خودکارسازی این فرایندها طراحی شده است ، می تواند بیشترین تلاش اداری را که مدارس با آن روبرو هستند ، حتی در سطوح محدودی که در حین محاصره در آن فعالیت می کنند ، انجام دهد. “

حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید