بله مدیران آهن تامین کننده ی انواع سایزها از نیم (یک دوم|) اینچ تا 6 اینچ بوده و از ضخامت های رایج این محصول می توان به لوله گالوانیزه صنعتی ضخامت 2.5 یا 3 میل لوله گالوانیزه جهت گلخانه اشاره کرد. لوله گالوانیزه در سایز و ضخامتهای 2، 2/5، 3 و 4، در انواع صنعتی و تست آب موجود است. نکتهی که باید به آن توجه داشت این موضوع است که لولههای گازی باید از جنس گالوانیزه ساخته شوند تا مقاومت بالایی در برابر رطوبت، فرسایش و خوردگی پیدا کنند. لولههای مانیسمان نسبت به لولههای درزدار از مقاومت و کیفیت بالاتری برخوردارند و به همین دلیل قیمت لوله مانیسمان از لوله درزدار بیشتر است. بیشتر بخوانیم : نحوه عملکرد شیر توپی چگونه است؟ از طرفی برای نصب نیز سرعت عمل را بیشتر نموده و نیاز به زمان کمتری برای احداث گلخانه می باشد. بلکه از این لولهها برای برپایی داربستهای نگهدارنده پروژههای ساخت و ساز استفاده میشود تا دسترسی به نقاط سخت پروژه را آسانتر کنند.

تهیه اقلام مورد نیاز پروژه ها از قبیل بولت، ناودانی .میلگرد . قیمت روز لوله گالوانیزه بستگی به مخازن کارخانه های و تیراژ تولید آنها دارد، مثلا در گاهی مواقع ساختمان سازی بسیار افزایش پیدا می کند در این زمان نیاز زیادی به لوله های مقاوم در برابر زنگ زدگی برای استفاده در تاسیسات ساختمان ها به وجود می آید. طول عمر و ضخامت این نوع لوله بالاست و همین نکته باعث افزایش یا کاهش قیمت لوله گالوانیزه ساوه سنگین میشود. لوله گازی توکار : این نوع لوله در سیستمهای گاز کشی بیرون شهری کاربرد داشته و مقاومت بسیار بالا و طول عمر زیادی دارد. قیمت برای حسب جنس گالوانیزه سبک با برند سپاهان و طول لوله 6 متر و قیمت بر حسب یک کیلو گرم و محل تحویل درب کارخانه می باشد. بسیار متنوع است. هر کدام از این انواع برای کاربری خاص و ویژهی تولید خواهند شد. امروزه معمولا ساخت گلخانه اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده، زیرا اغلب محصولات را به صورت گلخانه ای در فصول مختلف تولید و روانه بازار می نمایند. لوله گازی روکار : این نوع لوله در سیستمهای گاز کشی درون شهری و ساختمانی استفاده میشود. لوله فولادی گالوانیزه: این نوع لوله نسبت به لوله آهنی گالوانیزه وزن کمتر و ظاهری براقتر و صیقلیتر دارد.

لوله گالوانیزه برق نوعی از لوله است که به جهت جلوگیری از زنگ زدگی داخل و روی آن را با ورق گالوانیزه می پوشانند این کار به روش گالوانیزه گرم و طبق استاندارد مشخص صورت می گیرد. عمل گلوانیزسیون به منظور جلوگیری از اکسید شدن فلز و محافظت در برابر عمال خورنده فلز انجام می شود. لوله گازی: این نوع لوله همانطور که از نامش برمیآید به منظور انتقال گازها در سیستمهای درون شهری و بیرون شهری استفاده میشود. انواع لوله فولادی براساس آلیاژ، نوع ساخت، نوع کاربرد و … معمولا از همه سایز های لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO استفاده می شود اما طبیعتا برخی از سایز ها ممکن است کاربرد بیشتری نسبت به سایر سایز های موجود در بازار داشته باشند. مشخصات فنی لوله فولادی در استانداردهای ساخت این مقطع فولادی تدوین و درج شده است. اما منظور از مشخصات فنی لوله فولادی که در این استانداردها تعریف میشود چیست؟ در طی این فرآیند بعد از ذوب شدن فولاد، آن را از میان غلتک های سنگینی عبور می دهند تا به اندازه و ابعاد دلخواه برسد. جنس لوله گالوانیزه از فولاد نرمی است که در ساختن آن ورقه فولاد را با فشار داخل قالب عبور داده درز آن را جوش می دهند و سپس آنها را جهت افزایش مقاومت در برابر اسیدها و زنگ زدگیها در یک وان آبکاری روی اندود (گالوانیزه) می کنند.

این نوع لولهها را از فلزی به نام فولاد نرم تولید میکنند که جهت افزایش مقاومت این محصول در برابر رطوبت و اکسیداسیون از پوشش روی مذاب استفاده میکنند. اغلب اوقات مهره ماسوره گالوانیزه زمانی استفاده میشود که در لوله کشی نیاز به متصل نمودن دو لوله گالوانیزه با فاصله ای نسبتا کم داریم . مهره ماسوره گالوانیزه یک اتصال سه تکه است که دو سر آن داخل رزوه و توپیچ است و در جاهایی که لوله گالوانیزه دچار شکستگی شده یا یک فاصله کم را میخواهیم بین دو لوله پر کنیم از مهره ماسوره گالوانیزه استفاده مینماییم . فولادها ، فولادهای گالوانیزه و آلیاژهای آلومینیوم فلزات مهمی در صنعت هستند که به مقدار زیاد تولید می شوند. این شرکت با داشتن سابقه 40 ساله در زمینه تولید محصولات فولادی، تولیدات خود را با بالاترین کیفیت و طبق استانداردهای بین المللی عرضه می کند. با مشاهده قیمت به روز شده ی انواع لوله گالوانیزه صنعتی در سایت، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت لوله گالوانیزه صنعتی به روز هستند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کارخانه لوله گالوانیزه قزوین ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر