[ad_1]

همانطور که ایالات متحده رئیس جمهور جدید را بعد از ظهر چهارشنبه دریافت کرد ، آنها همچنین یک هماهنگ کننده جدید ملی فناوری اطلاعات را دریافت کردند. میکی تریپاتی ، پیشکسوت و پیشکسوت صنعت قدیمی ، در تاریخ 20 ژانویه به عنوان بخشی از انتصابات جدید HHS به این نقش منصوب شد.

وی جانشین دکتر دونالد راکر خواهد شد ، که چهار سال رهبری ONC را بر عهده داشت زیرا آژانس وظیفه خود را برای ایجاد قابلیت همکاری و ایجاد یک مجموعه بلند پروازانه از قوانین جدید تحت قانون درمان قرن بیست و یکم عنوان کرد.

Tripathi مدت زیادی است که به عنوان یک طرفدار قابلیت همکاری مبتنی بر استاندارد شناخته می شود – و یک متخصص با دانش عمیق در مورد مهره ها و پیچ و مهره های پشت آن.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

او مدیرعامل دیرینه مدیر سلامت ماساچوست ، یک گروه پیشگام بود که از چند روز قبل از قانون HITECH در سال 2005 شروع به کار کرد و وقتی صنعت بهداشت و درمان از پوشه های مانیل به پرونده الکترونیکی سلامت منتقل شد ، به یک نمونه ملی تبدیل شد.

اخیراً ، تریپاتی به عنوان یک اتحاد بزرگ در بورلینگتون ، آرکادیا مستقر در ماساچوست کار کرد ، که در آوریل سال گذشته هنگامی که شرکت بهداشت عمومی دارایی های MAeHC را خریداری کرد ، به آن پیوست.

MAeHC متعاقباً در ژوئن گذشته فروشگاه را تعطیل كرد و یك دهه و نیم را صرف كار با سازمانها كرد “از سراسر حوزه سلامت برای حمایت از ادراك معنی دار آنها از فن آوری” ، مانند Tripathi در آن زمان – و “نقش مهمی در مشاوره و صنایع مختلف ابتکاراتی در زمینه قابلیت همکاری ، تدوین استاندارد و سیاست اطلاعات سلامت. “

در سالهای اخیر ، تریپاتی در صنعت توسعه استاندارد ، سازمانهای شبانه روزی مانند HL7 و بنیاد FHIR آن ، پروژه سکویا ، اتحاد بهداشت مشترک CommonWell ، اتحاد سلامت CARIN و دیگران پیشرو بوده است.

او سالها با ONC در زمینه استراتژیهای کلیدی قابلیت همکاری ، از جمله به عنوان رئیس گروه مشترک کار JITON کمیته سیاست و استاندارد HIT ، که بر روی چالش های ایجاد یک معماری ملی برای مراقبت های بالینی و تحقیقات بهداشتی تمرکز دارد ، کار کرده است.

در مصاحبه ای برای این کار در سال 2014 ، تریپاتی به وضوح بر بسیاری از عوامل – فناوری و فرهنگی – که تاکنون همکاری در همکاری را مختل کرده اند ، متمرکز شده است.

وی در آن زمان گفت: “تاکنون تقاضای کافی برای همکاری در بهداشت و درمان وجود نداشته است.” “بسیاری از مردم این احتمال را دارند که انگیزه ای منفی در پشت این وجود دارد: افرادی که می خواهند داده های خود را نگه دارند و آنها را با دیگران به اشتراک نگذارند. من مطمئن هستم که برخی از آنها وجود دارد. اما من فکر می کنم کمبود واقعی تقاضا برای بسیاری از دلایل دیگر. “

ظاهرا از آن سال به بعد چیزهای زیادی تغییر کرده است – نه بیشتر به دلیل قوانین قانون داروهای تحول آفرین در مورد مسدود کردن اطلاعات و دسترسی به بیمارانی که لازم الاجرا شده اند – بعضی از آنها در ماه آوریل لازم الاجرا می شوند.

اما با هیجان بیشتر ، رونق کار جدید در قسمت فنی وجود دارد که Tripathi قسمت عمده ای از آن است. در چند سال گذشته در مصاحبه های خود با بخش بهداشت IT News ، وی مشتاق فرصتهای گسترش نوآوری از مشخصات مانند FHIR 4 بوده است.

وی در سال 2019 گفت: “ظهور و رشد سریع FHIR در زمان مناسب است ، زیرا ابزارهایی را برای ایجاد تجربه بهتر همکاری همانطور که اکنون پزشکان به آن نیاز دارند ، ارائه می دهد.” این به همان اندازه هیجان انگیز است. که FHIR راه های جدیدی برای همکاری ، مانند مبادله با بیماران از طریق برنامه های کاربردی و با سازمان های دیگر بخش های زنجیره ارزش مراقبت های بهداشتی ، مانند بیمه های بهداشت ، بیمه های زندگی و شرکت های علوم زندگی ، ایجاد می کند. “

تریپاتی در مصاحبه دیگری گفت ، صنعت مراقبت های بهداشتی “در لحظه امضای قابلیت همکاری ملی” است. “من در مورد اینکه کجا قابلیت همکاری وجود دارد و به کجا منتهی می شود بسیار زرنگ هستم. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا این بدان معناست که من معتاد هستم یا سرسخت ، اما فکر می کنم این بیشتر از موارد اخیر باشد.”

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر