میکرونیدلینگ چیست و چه کاربردها، عوارض و هزینه هایی دارد؟

مزیت مدت زمان کوتاه استفاده از درمارولر : به طور معمول جلسات درمانی درمارولر ۵ الی ۱۵ دقیقه زمان می برد. این روش در کلینیک حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. استفاده از سرم ها یا کرم های اصلاح کننده لکههای تیره پس از انجام میکرونیدلینگ ۱۰ برابر سریع ترعمل می کنند، زیرا این مواد از طریق کانالهای ایجاد شده روی صورت شما در پوست شما فرو می روند و به طور مشخص با از بین رفتن آنها جای زخمهای آکنه را تسکین می دهند. هنگامی که کانالهای ریزی با استفاده از درمارولر ایجاد میشود، این امر باعث میشود که درمانهای اصلاح کننده لکه ها با جلوگیری از تولید ملانین، به عمق پوست نفوذ کرده و کار خود را انجام دهند، که به طور قابل توجهی مشکل زخمهای آکنه و به طور کلی افزایش رنگدانه ها را کنترل و درمان می کند.

زمانی که پوست سوراخ می شود ، این یک صدمه پوستی کنترل شده به وجود می آورد. این اندازه ها اساساً برای افزایش میزان جذب محصولات مراقبت از پوست در عمق پوست استفاده می شوند. آنها به تحریک تولید کلاژن کمک می کنند و همچنین به افزایش جذب محصول برای نتایج سریع تر و کارآمدتر کمک می کنند. همچنین، جذب و تاثیر یک محصول نووعی مانند روگاین را افزایش می­دهد. همچنین مطالعه تأثیر میکرونیدلینگ بر اسکارهای آکنه آتروفیک نشان داد که بیماران پس از سه ماه درمان میکرونیدلینگ، بهبودی بالینی قابل ملاحظه ای را در ظاهر زخمهای خود پس از بروز آکنه تجربه کردند.

این سوزن ها فقط توسط افراد حرفه ای استفاده می شوند و بیشتر برای درمانهای بیمارستانی و کلینیکی استفاده میشود. اگر واقعاً از استفاده از درمارولر در خانه مطمئن نیستید، لطفاً پیشنهاد می کنیم این کار را توسط یک متخصص در کلینیک انجام دهید. این موضوع در واقع به این معنی است: حرکت کردن سوزن های ریز (درمارولر) بر روی پوست دسته های کلاژن موجود در لایه بالایی درم را که باعث ایجاد زخمهای ناهموار می شوند، تجزیه می کند که با تقویت فوری تولید کلاژن بیشتر، روند ترمیم را تحریک می کند.

حتما بخوانید:
کادو ولنتاین: بهترین و بدترین کادو روز عشق برای خانمها (ایدههای متفاوت برای سورپرایز ولنتاین)

درمارولر در واقع یکی از لوازمتاتومحسوب نمیشود و کاملاً جدا از آن است اما این وسیله در واقع میتواند تأثیراتی که به وسیله دستگاه تاتو بر روی پوست ایجاد شده است را کمرنگ و یا کامل فروش درمارولر برطرف کند. برای تسکین درد، یک کرم بی حس کننده را روی ناحیه ای که می خواهید با این غلتک های پوستی با این اندازه درمان کنید، استفاده کنید. این سوزن ها نباید توسط افراد مبتدی بدون داشتن دانش قبلی در مورد پوست یا مدرک حرفه ای استفاده شود. مرحله ۲: با استفاده از پاک کننده ملایم، قسمت آسیب دیده ای را که می خواهید از این روش درمانی استفاده کنید تمیز کنید.