میلیون ها حساب NHSmail به ابر Microsoft Azure منتقل شده اندبیش از دو میلیون صندوق پستی NHSmail به عنوان بخشی از برنامه دولت انگلیس برای میزبانی یک سرویس بهداشتی کاملاً یکپارچه به ابر آنلاین ، بخشی از Azure Cloud مایکروسافت منتقل شده است. این از معامله ای که در ماه ژوئن سال 2020 توسط NHS Digital ، NHSX و مایکروسافت برای تجهیز تمام سازمان های NHS به مایکروسافت 365 منعقد شد حاصل می شود.

توزیع مایکروسافت 365 ، که در سیستم موجود NHSmail ادغام شده است ، با نسخه به روز شده خودکار بسته همکاری ، از جمله OneDrive ، SharePoint و بایگانی آنلاین ، به کاربران امکان می دهد ایمیل های قدیمی را به دور از صندوق ورودی اصلی خود مدیریت کنند. آزاد سازی فضای ذخیره سازی ارزشمند.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

انتقال NHSmail به مایکروسافت از پیشرفت سرویس بهداشتی به سمت یک سرویس دیجیتال کاملاً یکپارچه پشتیبانی می کند ، امکان ایجاد ارتباط نرم و م moreثرتر بین کارکنان سازمان ها و بخش های NHS و دسترسی بهتر به اطلاعات ، برنامه ها و خدمات ، از جمله جلسات و پیام های صوتی و تصویری مدرن را فراهم می کند. در نهایت ، سیستم دیجیتال کارآمد بارهای اداری را به منظور بهبود مراقبت از بیمار و کاهش کارکنان کاهش می دهد.

ادغام خدمات مایکروسافت 365 در NHS به دنبال تصمیم شرکت فناوری در مارس 2020 برای دسترسی رایگان به تیم های مایکروسافت برای کارکنان NHS در انگلیس و اسکاتلند برای حفظ عملکرد مراقبت های بهداشتی آغاز شد ، زیرا بیماری همه گیر COVID 19 شروع به حمله به انگلستان کرد.

حتما بخوانید:
5 کاری که به هنگام برخورد با مشکل حقوقی باید انجام دهیم؟

در حال حاضر تیم ها برای ارسال تقریباً یک میلیون پیام هر روز در NHS استفاده می شوند.

تصویر بزرگتر

پذیرش اولین سرویس بهداشتی ابری در انگلستان با راه اندازی NHSX در فوریه 2019 به جلو پیش رفت. با این حال ، این واحد به دلیل عدم شفافیت مورد بررسی قرار گرفت ، به دلیل سیاست تدارکات عمومی مورد انتقاد قرار گرفت و هشدار داد که ادامه برنامه های فناوری اطلاعات گران و تا حد زیادی ناموفق NHS.

مایکروسافت اخیراً یک مرکز داده پایدار جدید در سوئد اعلام کرده است که خدمات Microsoft Cloud را در سراسر کشور ارائه می دهد.

در حال ضبط

سارا ویلکینسون ، مدیرعامل NHS Digital گفت: «مهاجرت NHSmail به Exchange Online به ما امکان داده است تا یک سیستم نامه پستی برای کارمندان NHS فراهم کنیم که از نظر عملکرد ثروتمندتر ، ایمن تر و با هزینه کمتری باشد. ما همچنین پیاده سازی ترکیبی از Microsoft Office 365 را در بستر NHSmail پیاده سازی کردیم که به سازمانهای NHS امکان می دهد خیلی سریعتر به O365 خدمات ارائه دهند ، با هویت موجود NHSmail ادغام شوند و راحتتر همکاری کنند.

وی ادامه داد: “من به تیم همکاری در NHS Digital بسیار افتخار می کنم ، که بزرگترین مهاجرت نامه الکترونیکی جهان را در اواسط بیماری همه گیر ارائه داده است ، زمانی که سازمان و بسیاری از کارکنان ما تحت فشار زیادی بودند. “

کلر بارکلی ، مدیر عامل شرکت مایکروسافت انگلستان ، گفت: “اگرچه NHS طی یک سال گذشته مجبور به کار در شرایط بسیار دشوار بوده است ، اما مایکروسافت افتخار خود را در حمایت از کار حیاتی خود به هر روشی داشته است. استقرار سریع مایکروسافت 365 تضمین می کند که پزشکان و کارکنان پشتیبانی در سراسر انگلستان به جدیدترین ابزارهای بهره وری دسترسی دارند ، این امر یک رویکرد کاملاً یکپارچه برای مبارزه با COVID-19 و ارائه موثر خدمات مراقبت های اساسی را امکان پذیر می کند. “

حتما بخوانید:
رعایت قوانین ONC و CMS می تواند فرصت های رشد را ارائه دهد


منبع: gharb-khabar.ir