[ad_1]

این هفته ، Meditech یک ابزار آنلاین جدید و رایگان برای مشتریان خود معرفی کرد که هدف آن سهولت و کارآیی واکسن ها است. این ماژول به هر فهرست موجود در پرونده الکترونیکی سلامت اضافه می شود ، می تواند به ارائه دهندگان کمک کند تا واکسن را به طور مثرتری در مراقبت های مختلف برای بیماران خود تزریق کنند.

چرا مهم است
واکسیناسیون سریع مبتنی بر شبکه ، تحرک و سرعت را ارائه می دهد ، Meditech می گوید ، به مشتریان کمک می کند تا واکسن را به عنوان بخشی از جریان EHR خود توزیع کنند – در تنظیمات بالینی استاندارد یا استفاده از قرص در تنظیمات بزرگ ، مانند سایت های تلقیح پاپ آپ.

واکسیناسیون سریع امکان تنظیمات پیش فرض خودکار واکسن و داده های کلیدی را فراهم می کند ، این مدت زمان را برای ثبت اسناد واکسن کوتاه می کند – و به سایت ها امکان می دهد بیماران بیشتری را در زمان کمتری واکسینه کنند.

این ابزار به طور خودکار یک گواهی واکسیناسیون علیه بیماران مبتلا به COVID-19 تولید می کند که از پورتال های بیمار در دسترس است. بیماران می توانند برای اطمینان از دوز صحیح ، هنگام گرفتن عکس دوم ، گواهی نشان دهند. (ابزار برنامه ریزی Meditech به شما امکان می دهد قرارها را با پورتال بیمار هماهنگ کنید تا دوز دوم را به بیمار یادآوری کنید.)

در همین حال ، ادغام در رابط کاربری ایمن سازی Meditech اجازه می دهد تا اطلاعات واکسن به طور خودکار به سیستم های ایمن سازی سازمان های دولتی منتقل شود.

گرایش بزرگتر
این هفته ، ارائه دهندگان EHR ، از جمله Epic و Cerner و همچنین مایکروسافت ، Salesforce ، کلینیک Mayo و دیگران ، ابتکار واکسیناسیون صدور گواهینامه جدیدی را اعلام کردند که از استانداردهای FHIR برای دسترسی امن تر و قابل تعامل با پرونده های دیجیتال برای واکسیناسیون با توجه به VCI ، هدف ایجاد زیرساخت جدید داده برای مدیریت واکسن COVID-19 در سراسر کشور است که به ایجاد یک “سابقه دیجیتالی قابل اعتماد ، قابل پیگیری ، قابل تأیید و به طور کلی پذیرفته شده از وضعیت واکسیناسیون” کمک می کند.

با شروع راه اندازی واکسن ها در ماه گذشته ، ما ارائه دهندگان اصلی EHR را مورد بررسی قرار دادیم تا ببینیم چگونه آنها نرم افزار خود را تغییر می دهند و استراتژی های خدمات مشتری خود را تنظیم می کنند تا نیازهای منحصر به فرد تلقیح دو دوز در دسترس مردم را تأمین کند.

به عنوان مثال ، Meditech خاطرنشان کرد که برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن برای بیماران ، دستورالعمل هایی برای بهترین روش ها و سناریوها برای تزریق واکسن در هر یک از سایت های مراقبت یکپارچه خود – روش های سرپایی ، بیمارستان ها و امکانات مراقبت طولانی مدت ارائه می دهد.

هلن واترز ، معاون اجرایی Meditech گفت: “ما می فهمیم كه واكسن ها یك رویكرد همه جانبه نیستند ، بنابراین ما مشتریان خود را برای سناریوهای مختلف آماده می كنیم.”

در حال ضبط
لیا فارینا ، معاون خدمات مشتری مدیتک ، در بیانیه ای اعلام کرد که ابزار جدید واکسیناسیون سریع است ، گفت: “زمان اساسی در مبارزه با COVID-19 است ، و ما تشخیص می دهیم که ایمن سازی هر چه بیشتر افراد ضروری است.” به گفته وی ، این امر به “ساده سازی معالجه کمک می کند و مراقبان مراقبت می توانند واکسن COVID-19 را به طور م toثر در بیماران خود اجرا کنند در حالی که از دستورالعمل های CDC پیروی می کنند.

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر