مهاجرت به کانادا این منظره کوهستانی به علت کوه­ های جذاب و دیدنی، اسکی و اسنوبوردهای روز دنیا و اقامتگاه­ های پراکنده، مورد توجه قرار می ­گیرد. منطقه کوهستانی گستردهای نیز با بیش از 800 کیلومتر پهنا در غرب این جلگه ها جای دارد. این کشور، از شرق تا اقیانوس اطلس، از غرب تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترش یافته است و از جنوب، با آمریکا همسایه است. این کشور از سمت غرب با آلاسکا و از سمت جنوب با ایالات متحده آمریکا مرز مشترک دارد. کشور کانادا در شمال قاره آمریکا شمالی است که از 10 استان و 3 قلمرو تشکیل شده است. متقاضیان تحصیل در دوره های زبان می توانند در یکی از دانشگاه ها و یا کالج های کانادا و یا آمریکا ثبت نام نمایند. در هر دو روش متقاضیان باید به حد نصاب امتیاز مورد نظر برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت خود برسند. در این برنامه تحصیلی، باید رشته تحصیلی مورد نظر، دانشگاه انتخابی، محل اقامت و همچنین اهداف پس از تحصیل نیز برای افسر ویزای تحصیلی کانادا مشخص شود.

به طور مستقیم و یا غیر مستقیم را انتخاب کند.

گردشگران می توانند تا 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشند. و صدها جاذبه دیگر در این کشور که باعث می­ شود گردشگران و مهاجران زیادی را سالیانه به خود جذب کند. کشوری که با ایجاد و در اختیار گذاشتن موقعیت ها و فرصت های مطلوب و بیشماری در پیش روی مهاجران، از طریق روش ها و برنامه های مختلفی، سالیانه به جذب و پذیرش مهاجران اقدام می کند. بستگی به شرایطی که هر فرد دارد، شخص می تواند هر کدام از روش های مهاجرت به کانادا به طور مستقیم و یا غیر مستقیم را انتخاب کند. البته شهروندان و اقتصاددانان کانادایی از واژه Loonie (لونی) و Buck نیز به عنوان واحد پول کانادا استفاده می کنند. مقامات کانادا امیدوارند از هفته آینده واکسیناسیون مردم این کشور را شروع کنند و کارکنان مراقبتهای بهداشتی و کارکنان آسایشگاهها در اولویت دریافت واکسن خواهند بود. نزدیک به نیمی از پهنای کشور کانادا را فلات لارنسی تشکیل می دهد، منطقه ای تقریبا هموار، پوشیده از سنگ سخت و خلیج هودسون را در بر می­گیرد.

در این منطقه این فرصت را دارید تا یک خرس، الک یا گوزن را از نزدیک ببینید. اگر ما شما را به بازرسی ثانویه ارجاع دهیم، یک افسر خدمات مرزی اثر انگشت شما را با استفاده از یک دستگاه تثبیت اثر انگشت چک خواهد کرد. اگر هویت شما تثبیت شود و واجد شرایط ورود به کانادا باشید، مأمور خدمات مرزی، پاسپورت شما را مهر میزند یا به شما میگوید که چه مدتی میتوانید در کانادا بمانید. شما هم اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید همواره باتجربهترین و برترینها را انتخاب کنید. در جامعۀ امروز کانادا از هر 10 نفر، یک نفر بالای 65 سال دارد. با وجود اینکه کانادا پس از روسیه دومین کشور پهناور دنیا به شمار می رود، اما جمعیت آن تنها یک پنجم جمعیت روسیه است. این موضوع را هم در نظر داشته باشید که بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است. از این جمله می ­توان آلودگی ناشی از فعالیت کارخانههای آمریکایی در نزدیکی مرز این 2 کشور را نام برد.

{||||||||||||||||}

را نام برد. برای دریافت این نوع از ویزا نیازی به داشتن مدارکی مثل میزان درآمد و قدرت تامین هزینه های زندگی و میزان دارایی و .. نمی باشد. ارائه مدارک مالی مثل: گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی و مهر شعبه بین المللی به همراه پرینت گردش حساب شما که میزان درآمد شما را نشان دهد.(حداکثر اعتبار تمکن و گردش یک ماه خواهد بود). این میزان اشتغال زایی ۴۲ هزار نفر بیشتر از پیش بینی های قبلی محسوب می شود. کانادا سالیانه از ده ها هزار مهاجر از سراسر جهان استقبال می کند. 2. آدام ملینک که به نام بزرگراه 99 نیز شناخته می­ شود و ونکوور را به ویستل وصل می­ کند. مرحله دوم در سیستم امتیازدهی به این صورت است که متقاضی میتواند حداقل 467 امتیاز ( این عدد در برهههای مختلف تغییر میکند و برای سپتامبر 2020 است) و حداکثر ۱۲۰۰ امتیاز کسب کند. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، به دنبال بازگشایی بخش بزرگی از کسب و کارها در نتیجه کاهش سرعت شیوع کرونا، نرخ بیکاری کانادا در ماه نوامبر با ۰.۴ درصد کاهش در مقایسه با ماه قبل به ۸.۵ درصد رسید. 3. شهر کوئه بک مرکز فرهنگی کانادا نیازی به گفتن ندارد که یکی از قدیمی ­ترین شهرک­ های آمریکای شمالی و از مهم ترین اماکن تاریخی کانادا با قدمت 400 سال است.

در تابستان این شهر میزبان بسیاری از جشنوارههای فرهنگی و هنری است. این نرخ بیکاری که کمترین نرخ بیکاری هشت ماه اخیر محسوب می شود پس از آن رقم خورد که در این ماه ۶۲ هزار نفر دیگر شاغل شدند که از این تعداد، ۴۷ هزار شغل تمام وقت و ۱۵ هزار شغل پاره وقت بوده است. در سال جاری بیشترین اشتغال زایی ماهانه مربوط به ماه ژوین با اشتغال زایی برای ۹۵۲ هزار نفر و کمترین اشتغال زایی مربوط به ماه آوریل با اشتغال زایی منفی ۱۹۹۳ نفری بوده است. به طور مثال همانطور که گفته شد در برخی از دانشگاه های آلمان به صورت رایگان می توان به تحصیل مشغول شد در حالی که به صورت میانگین می توان گفت تحصیل در دانشگاه های کانادا به همراه مخارج زندگی سالانه حدود 20 تا 30 هزار دلار کانادا می باشد . مرز مشترک کانادا با ایلات متحده، طولانی­ ترین مرز زمینی در جهان است. جمعیت کانادا معادل %۰٫۴۸ از کل جمعیت جهان است. به همین دلیل فرهنگ آن نیز به شدت تحت تأثیر این دو کشور قرار گرفته و انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کانادا هستند. زبان رسمی مردم کانادا فرانسوی و انگلیسی است و واحد پول این کشور دلار کاناداست.

ایندکسر