مندلیان و Modality NHS Partnership برنامه ای را برای تشخیص بیماری های نادر اعلام کردندشرکت مراقبت های بهداشتی دیجیتال برای بیماری های نادر ، Mendelian و Modality NHS Partnership ، بزرگترین برنامه تشخیص بیماری نادر در انگلیس را برای بهبود تشخیص بیماری های نادر و تسریع دسترسی به مراقبت های بهتر اعلام کرده است.

چرا مهم است

طبق نظرسنجی کمیسیون اروپا در سال 2020 ، از هر 17 نفر 1 نفر در طول زندگی خود تحت تأثیر یک بیماری نادر و راهی برای تشخیص قرار دارد که به طور متوسط ​​پنج سال طول می کشد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

این مشارکت جدید امکان مراقبت زودتر و موثرتر از بیماری های نادر را برای افرادی که تحت حمایت مشارکت NHS هستند و می توانند با بیماری نادر تشخیص داده نشده زندگی کنند فراهم می کند.

از ژانویه 2021 ، فناوری تلفیقی NHS مندلیان از تشخیص مراقبت های اولیه برای بیماری های نادر در سراسر شبکه گسترده اقدامات Modal پشتیبانی می کند.

Modality با حمایت از بیش از 450،000 نفر از طریق بیش از 45 عمل عمومی ، بزرگترین همکاری فوق العاده در انگلستان است که هشت منطقه از شمال یورکشایر تا ساسکس میانه را پوشش می دهد.

بیماری نادر مقوله ای است که برای توصیف بیش از 6000 بیماری شناخته شده استفاده می شود. هر یک از این شرایط کمتر از 1 از 2000 نفر در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد ، به این معنی که تشخیص ، درمان و درمان حتی در جامعه بالینی نیز تا حد زیادی ناشناخته است.

حتما بخوانید:
نیسان بار و اتوبار کاشانی 02144042378

متن بزرگتر

در ماه سپتامبر ، 50 میلیون پوند در بودجه AI برای تسریع در تشخیص بیماری و اطمینان از پیشرفت فناوری در NHS سرمایه گذاری شد.

در اوایل سال جاری ، مایکل هوند ، مدیر عامل شرکت EB Research Partnership ، صحبت کرد اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی برای یک یک بستر جدید برای بیماران مبتلا به بیماری های نادر ، طراحی شده توسط AWS.

در حال ضبط

دکتر ویل ایوانز ، مدیر کلینیک مندلیان ، گفت: “من همین داستان را بارها و بارها از بیماران ، مراقبان و والدین شنیده ام – که مسیر آنها برای تشخیص طولانی و دردناک است – اما هنگامی که او آن را دریافت کرد ، خیلی چیزها را باز کرد. درهایی که منجر به بهبود کیفیت زندگی می شوند. تشخیص صحیح آسان نیست و پزشکان برای کمک به بیماران همه تلاش خود را انجام می دهند: آنها را به سمت درمان مناسب راهنمایی کنید ، علائم را تسکین دهید و روند پیشرفت بیماری را کند کنید.

“اغلب این شامل از بین بردن شرایط رایج تر ، آزمایش داروها و مشاوره با تعدادی از متخصصان مربوط به علائم آنها است ، که همه اینها زمان بر است. آنچه می خواهیم در مندلیان انجام دهیم استفاده از فناوری پیشرفته ما است که علائم و نشانه های بیماری های نادر بالقوه را می فهمد تا به پزشکان متخصص مراقبت از این بیماران در تشخیص صحیح کمک کند. “

Zishan Ali ، یک محقق ملی در مشارکت Modality NHS ، گفت: “Modality خوشحال است که با Mendelyan در این پروژه همکاری می کند تا بیماران مبتلا به بیماری های نادر را زودتر از استانداردهای فعلی شناسایی کند. ما بر این باوریم که در دراز مدت ، این امر به نفع بیماران و NHS خواهد بود با اطمینان از اینکه بیماران سطح مراقبت را زودتر دریافت می کنند.

حتما بخوانید:
قیمت معاینه و نوبت دهی بیمارستان دکتر سلیمان فیکی


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید