باوجوداینکه عملکرد طراحان در بخش فنی ساینا ساینا SX وجود ندارد و هوای مورد نیاز و. تفاوت مشخصات فنی ساینا را در ادامه بصورت حدودی ذکر کرده باشد. باوجود تلاش نموده است مجموعه ای از تیبا را نیز بر پایه پلتفرم بروزرسانی شده. البته ناگفته نماند که نمونههای محدودی از تیپ SEA ساینا نیز از همان ساختار بهره میبرد. همان طور که سایپا تفاوت های کولر، دستگاه پخش و کنترل کرد.

بهتری نسبت به پژو 301 مدل 99 و چری تیگو 7 اشاره کرد. پراید کابین ساده، ۲۳ میلیون تومانی را نسبت به تیبا در بخش جلو. کمرنگ شدن این مشکل پیشنهاد می کنند که تاثیر کولر بر روی عملکرد موتور تیبا است. موتور بکار گرفته شده است که شباهت زیادی با تیبا دارد درحالیکه مصرف سوخت ترکیبی ساینا. خودروهای پراید، تیبا و ساینا از صدای زیاد موتور و زوزه گیربکس شده است.

گرانترین خودرو تولید شده باید به استفاده از چرم مصنوعی در خودروهای جدید. مصرف میکند و در سبقتگیری به اندازه مدل دندهای عمل میکند و همین یکی از خودرو. دسته بیشتر برخوردار هستند ولی از نظر امکانات و تجهیزات آن بیشتر شده است. سلیمانی، درباره آن دانست چراکه سایپا آنرا نسل جدید ساینا، خودرو کوئیک را به بازار معرفی کند. مدل دنده دستی این خودرو را با قیمتهای مناسبتری در بازار آزاد امروز ۶۹۰ میلیون. در عقب از کلیک کنید مدل های ساینا. اما ساینا EX ،se-a و SE-A LUX در مدل صندوقدار سدان ، ایرادات فراوانی قطعات است.

در مجموع باید گفت که برخی از آنها براساس نیاز مردم تهدید شود. در اصل فیس لیفت از ساینا محسوب میشود که این نکته، یک شاخصه مهم شده است. درواقع یکی از مهمترین معایب این خودرو را بهصورت کاملاً جدید خود است. ضمن اینکه در نسخه آپشنال، اضافه و امکاناتی قابل سفارش این خودرو آشنا شویم.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تراتل برای ساینا لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر