معاون رئیس Athenahealth پیش بینی مراقبت های بیشتر براساس ارزش ، علاقه سرمایه گذاران و خروج از سلامت از راه دور در سال 2021 را انجام می دهد.نمی توان انکار کرد که سال 2020 اختلالات بزرگی در فضای سلامت ایجاد کرده است ، بزرگترین موردی که بسیاری از مردم در کل زندگی خود دیده اند. در این مدت ، سلامت دیجیتال مورد توجه قرار گرفت. با این حال ، با گسترش واکسن ، که شروع به کار می کند ، 2021 ممکن است دستاوردهای خاص خود را داشته باشد. MobiHealthNews با پاول برنت ، پیشکسوت بهداشت ، SVP و مدیر ارشد محصول در Athenahealth ، به گفتگو نشست.

با نگاهی به سال 2020 ، هیچ رازی نیست که یکی از بازیکنان بزرگی که بازی را تغییر داد ، افزایش بازدیدهای مجازی به دلیل شیوع ویروس کرونا بود.

برینت گفت: “طی یک یا دو هفته ، سیستم بهداشت از 1٪ یا 2٪ بازدید به مجازی به 30-40٪ ویزیت به عنوان مجازی تبدیل شد.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

“مراقبت مجازی یک مراقبت راحت تر برای بسیاری از افراد است. … فکر می کنم افراد بیشتر و بیشتر شبیه این هستند: “سلام ، برای بعضی چیزها ، این می تواند برای عادی جدید راحت تر باشد وقتی که من به کار خود برگردم. تصور کنید ، فقط [going] به مرورگر خود و [getting a] بازدید ، به جای اینکه کار را رها کنید و به جایی بروید ، عالی خواهد بود. “

در نحوه مشاهده ارائه دهندگان از بازار مدیکر نیز تغییری ایجاد شده است که می تواند شماره گیری را برای سالهای آینده منتقل کند.

“ما همچنین حرکات جالب توجهی درباره مراقبت های مبتنی بر ارزش مشاهده کردیم. این روندی است که از مدت ها قبل وجود داشته است ، اما چه روش هایی پیدا شده است [that] مشارکت در مراقبت های مبتنی بر ارزش ، از نظر مالی به پزشکان کمک کرد ، زیرا آنها پرداخت هایی را که مربوط به حجم نبودند تضمین کرده بودند.

“وقتی حجم کاهش یافت ، قراردادهای مراقبت مبتنی بر ارزش آنها بسیار خوب به نظر می رسید. بنابراین ما دلیل جدیدی برای انجام مراقبت های مبتنی بر ارزش داریم ، یعنی متنوع سازی مدل کسب و کار شما – که عالی است.”

حتما بخوانید:
کلاهبرداری Telehealth: مالک داروخانه تامپا 10 سال پیش با توطئه 931 میلیون دلاری روبرو می شود

در مورد سال 2021 ، برایان گفت که شبهای پزشکی پزشکی کمی را می بیند.

“اگر به اوج نگاه کنید ، زمانی که 30-40٪ از کل بازدیدها مجازی بود ، با باز شدن مجدد سیستم بهداشت ، این اتفاق خیلی سریع رخ داد. اما این نیز در حال حاضر با حدود 10 درصد از تجارت جبران می شود. و من فکر می کنم زیرا اکنون مردم این ابزار را در زرادخانه خود دارند. نوآوری های زیادی در مورد مراقبت های دیجیتالی به وجود خواهد آمد. “

با این حال ، مکانی که وی می بیند این بازار مجازی باقی مانده است مدیریت مراقبت مزمن است. به طور خاص ، از دیجیتال می توان برای نظارت از راه دور و بازدیدهای مجازی از بیماران مبتلا به این نوع شرایط استفاده کرد.

در مورد تجارت بهداشتی ، برینت گفت که او معتقد است نتایج عمومی در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. در سال 2020 ، شاهد عرضه IPO Amwell ، One Medical و چندین شرکت بهداشت دیجیتال دیگر بودیم.

“بازارهای عمومی مطمئناً از همه چیز مربوط به چیز مجازی بسیار هیجان زده هستند. از نظر بهداشتی ، زوم بدیهی است که بسیار خوب عمل می کند و آمازون بیشتر ایالات متحده را استخدام می کند تا برای آنها کار کند. اما در مراقبت های بهداشتی ، همیشه این نوید دیجیتالی شدن وجود دارد که باعث بهبود سلامت و بهبود مراقبت های بهداشتی می شود. “

این حرکت به سمت دیجیتال دقیقاً ایده جدیدی نیست. به گفته وی ، با این حال ، چند سال آینده می تواند آن را درک کند.

“من به یاد می آورم که در اواخر دهه 1990 ، وقتی دیجیتالی شدن مراقبت های بهداشتی می توانست بحران مراقبت های بهداشتی ما را حل کند ، یک رونق بهداشت الکترونیکی داشتیم. و در آن زمان این کار را نکرد. فوق العاده فوق العاده بود. اما این پتانسیل هنوز وجود دارد.

“من فکر می کنم ما در حال مشاهده یک پیشرفت واقعی قابل توجه هستیم ، هم به دلیل ترکیبی از مصرف گرایی و سیستم عامل های دیجیتال ، در مراقبت های بهداشتی – و صادقانه بگویم ، ادامه ناامیدی زیرا از نظر دسترسی به [the] سیستم سلامت با وجود آزمایش های دیجیتالی. “

حتما بخوانید:
مشاوره ثبت شرکت

در حالی که شرکتهای بیشتری از بازار عمومی خارج می شوند ، در سال گذشته نیز فعالیتهای زیادی در زمینه ریسک وجود داشته است. Brient پیش بینی کرده است که این علاقه ادامه خواهد یافت ، اما سرمایه گذاران هنگام انتظار برای بازده باید صبور باشند.

“نوآوری زیادی وجود دارد. فعالیتهای VC زیادی وجود دارد ، بسیاری از فعالیتهای خصوصی خصوصی در فضای مراقبتهای بهداشتی ، به ویژه در مورد دیجیتال سازی آن ، کار با ترکیبی از دستگاههای پزشکی ، … IT در مراقبت های بهداشتی و داده های بزرگ ، برخی از ژنومیک و داروها. …

“من فکر می کنم تنها چیزی که باعث ایجاد VC استراحت می شود این است که مدتی طول می کشد تا تغییری در مراقبت های بهداشتی ایجاد شود. من فکر می کنم با بالا رفتن نمرات مردم بیش از حد هیجان زده می شوند ، اما باید به شما هشدار داد که اگر در حال حاضر شرکتی را تاسیس می کنید ، چرخه بعدی خواهد بود تا اینکه آن شرکت واقعاً به نقطه ای برسد که درآمد کسب کند. “

در مورد مورد بعدی Athenahealth ، برینت گفت که این شرکت در طول همه گیری همه جانبه از نظر اقتصادی ثابت مانده است. این بدان معنی است که سال آینده این شرکت ممکن است تلاش های تحقیق و توسعه خود را افزایش دهد. طبق گفته های Brient ، این شرکت 60 میلیون دلار اضافی در هزینه های تحقیق و توسعه اختصاص می دهد.

وی خاطرنشان کرد که این مطالعه بر روی تجربه مشتری متمرکز خواهد بود ، و مراقبت های بهداشتی را از طریق حاکمیت دیجیتال ، مدیریت مراقبت و کارآمدتر و موثرتر مراقبت در دسترس قرار می دهد.

“ما واقعاً از نظر تحقیق و توسعه هیچ ضرری از دست ندادیم ، زیرا مجازی شدیم. فکر می کنم همه ما به دفتر برمی گردیم و منتظر آن هستم. اما من واقعاً از تیم و اینکه چگونه عملکردمان را اصلاً تغییر ندادیم تحت تأثیر قرار گرفتم. “


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید