[ad_1]

پروژه Sequoia و انجمن Blue Cross Blue Shield می گویند تحقیقات جدید نوید می دهد که چارچوب موجود را برای مطابقت افراد با پرداخت کنندگان گسترش دهد – با افزایش تحرک تلاش های شناسایی بیمار در محافل سیاسی ، احتمال همکاری بی وقفه را افزایش می دهد و در سازمانهای تأمین کننده

چرا مهم است
به گفته گروه ها ، مطالعه جدید ، “تطبیق شخص برای قابلیت همکاری بیشتر: پرونده پرداخت کننده” ، سطح بسیار بالایی از دقت را نشان می دهد و دیدگاه هایی را پیشنهاد می کند که می تواند به افزایش تلاش برای شناسایی بیماران در برنامه های بهداشتی کمک کند – یک ضرورت. برای تبادل اطلاعات گسترده تر و قابلیت همکاری

پروژه Sequoia با همکاری BCBSA چارچوب خود را برای مدیریت هویت بیمار بین سازمانی – که برای اولین بار با Intermountain Healthcare در سال 2016 توسعه یافت – در جامعه پرداخت کنندگان اعمال می کند ، و امکان مطابقت دقیق تر افراد را گسترش می دهد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

اولین تکرار چارچوب بین سازمانی ، چگونگی مطابقت و مبادله بین ارائه دهندگان را توضیح می دهد ، بهترین روش ها را توصیف می کند و یک مدل بلوغ را پیشنهاد می کند تا راهی برای بهبود گسترده تر مطابقت بیمار در سراسر کشور باشد.

پس از انتشار آن ، یک کارگروه شناسایی بیمار تشکیل شد و بازخورد ذینفعان منجر به نسخه اصلاح شده دو سال پیش شد ، که از آن زمان به عنوان راهنمای بسیاری از ارائه دهندگان خدمات و HIE در سراسر کشور عمل کرده است.

مطالعه موردی جدید ، که برای تکمیل این موضوع طراحی شده است ، محل اقامت پرداخت کننده را ارائه می دهد و موردی که ارائه می دهد – الگوریتمی که 99.5 درجه درجه مطابقت را در 36 سازمان مختلف امکان پذیر می کند – پتانسیل بالایی را برای سایر ذینفعان بهداشت ارائه می دهد.

ماریان ، مدیر عامل پروژه سکویا گفت: “همانطور که چارچوب تأمین گرای ما در سال 2016 منتشر شد و در سال 2018 تجدید نظر شد ، ما علاقه زیادی به نحوه استفاده از این اصول برای بالا بردن کلمه قابلیت همکاری دیدیم.” جاگر در بیانیه ای.

هنگامی که انجمن Blue Cross Blue Shield موافقت کرد تا با هم همکاری کنند تا این اصول را در نیازهای منحصر به فرد جامعه پرداخت کنندگان اعمال کنند ، ما از همکاری با یکدیگر برای گسترش تفکر خود از “مطابقت بیمار به بیمار” به “مطابقت” خوشحال شدیم. چهره ها “در تنظیمات دیگر. “”

گرایش بزرگتر
تلاش ها برای تطبیق و شناسایی بیماران در ماه های اخیر جنب و جوش بیشتری پیدا کرده است ، زیرا سالها باعث عدم همکاری شده است.

در ماه ژوئیه ، مجلس نمایندگان ایالات متحده به حذف یک مانع طولانی مدت در ایجاد شناسه منحصر به فرد بیمار رأی داد – تصویب اصلاحیه Foster-Kelly ، که زبانی را که بودجه فدرال را برای تحقیقات منحصر به فرد شناسایی بیمار منع می کند حذف می کند.

و بنابراین گروه هایی مانند ائتلاف شناسنامه بیمار اکنون در حال لابی گری در مورد سیاستمداران در واشنگتن هستند تا یک استراتژی ملی را برای رسیدگی به شناسایی بیماران تحت فشار قرار دهند.

از نظر قابلیت همکاری ، “هال ولف” ، مدیر اجرایی HIMSS ، عضو Patient ID Now ، گفت: “بسیار مهمترین شکاف ها وجود دارد.” “ما ، ایالات متحده ، در زمینه تولید م componentsلفه های HIE کار بزرگی انجام داده ایم. اما می دانید که یک وابستگی اساسی نیز داریم که آن را نداریم ، و این شناسه فردی بیمار است.”

همانطور که در بهار امسال به رهبران خیریه کنگره Pew یادآوری شد ، همه گیری COVID-19 بر نیاز به تطبیق بهتر بیماران متمرکز شده است.

“کنگره باید با آژانس های فدرال – مانند دفتر هماهنگ کننده اطلاعات ملی بهداشت و خدمات پستی ایالات متحده – همکاری کند تا اطمینان حاصل کند که آنها از همه ابزارهای موجود استفاده می کنند تا مقامات بهداشت عمومی بتوانند به طور موثر تماس ها را ردیابی کنید و مصونیت ها را پیگیری کنید. “گفت: بن مسکوویچ ، مدیر پروژه فناوری اطلاعات سلامت پیو.

وی به این واقعیت اشاره کرد که شماره تلفن ها به طور مکرر بین آزمایشگاه ها و مقامات بهداشت عمومی رد و بدل نمی شوند ، که می توانند تماس ها را ردیابی کنند. در بسیاری از موارد ، حتی اگر هم باشند ، اعداد مربوط به پزشکان است نه بیماران.

وی گفت: “در نتیجه ، پیروان وقت لازم را برای جستجوی شماره تلفن یا آدرس ایمیل صرف می كنند تا با یك شخص تماس بگیرند” ، در حالی كه ویروس می تواند توسط افراد ناخواسته آلوده و از طریق دسترسی به ویروس پخش شود. ردیابی تماس

در حال ضبط
ریچ کالن ، معاون رئیس BCBSA ، در بیانیه ای گفت: “توانایی مقایسه شخصی با داده های بهداشتی آنها – چه آنها بیمه را تغییر داده باشند – برای اطمینان از اینکه مردم مراقبت های لازم و شایسته را دریافت می کنند بسیار مهم است.”

“برای پاسخگویی به این نیاز در صنعت بهداشت و درمان ، ما روشی را ایجاد کرده ایم که داده های سلامتی فرد را از یک شرکت Blue Cross و Blue Shield به شرکت دیگر به طور ایمن و ایمن تطبیق دهیم. ما معتقدیم که این زمینه را برای تلاش های مشترک بیشتر فراهم می کند. داده های بهداشتی در سیستم مراقبت های بهداشتی گسترده تر. ما از پروژه سکویا به دلیل تجربه و رهبری مشترک تشکر می کنیم ، که اکنون با ادامه بهبود استانداردهای صنعت برای دسترسی آسان به اطلاعات معنادار بهداشتی ، بسیار مهم است. “

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir