مشکلات IT واکسیناسیون را در آریزونا به تأخیر می اندازدمقامات در شهرستان ماریکوپا ، آریزونا ، گفتند که مشکلات موجود در سیستم مدیریت واکسن این ایالت باعث تاخیر اولیه در روند معرفی شده است.

ماریکوپا ، یکی از پرجمعیت ترین شهرستانهای کشور ، گفت که بسیاری از مردم گزارش می دهند که این سیستم هرگز به آنها ایمیل ملاقات ارسال نکرده است. دیگران گفتند که آنها ساعتها در خارج از شهرستان هدف قرار گرفته اند.

سیستم مدیریت واکسن دولتی نیز در ابتدا قادر به برنامه ریزی برای دوز دوم کارگران نبود ، زیرا آنها اولین دوز خود را دریافت کردند ، که این امر عمل را بیشتر مختل کرد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

طبق گفته شرکت تابعه NPR KJZZ ، بسیاری از کارمندان بهداشت بیش از 90 مایل از ققنوس به سایتهای Globe ، Snowflake و Show Low هدایت شده اند.

روسیو هرناندز از KJZZ گفت: “این منجر به هزاران تماس و ایمیل از طرف افرادی شده است كه می خواهند بدانند كه چرا Maricopa County آنها را تا كنون ارسال می كند.”

به دلیل این خطا ، شهرستان ماریکوپا افراد را برای قرار ملاقات برای همان روز ثبت نام کرد و برای همه کسانی که از قبل تعیین شده بودند ایمیل ارسال کرد. متأسفانه ، از روز دوشنبه ، سیستم مدیریت واکسن ایالتی به مدیر اجازه نمی دهد که به غیر از قرار ملاقات ها برای همان روز برنامه دیگری تنظیم کند و گزینه ای برای پیام کوتاه را مجاز نمی داند.

“این اشتباه کل واکسن را به تأخیر انداخت و روزهای زیادی ما را ترک کرد [the] واکسن ، “مقامات شهرستان به KJZZ گفتند.

علاوه بر این ، این شهرستان گفت که سیستم مدیریت واکسن در ایالت به کارمندان بهداشت اجازه نمی دهد تا دوز دوم خود را برنامه ریزی کنند زیرا آنها اولین بار را دریافت کرده اند ، و این باعث شد که شهرستان ماریکوپا بعداً با این افراد ادامه دهد.

افرادی که دارای حساب ایمیل در Cox هستند نیز به سیستم دولتی یا قرار ملاقات دسترسی ندارند.

مقامات گفتند: “این باید به 30/12 تنظیم می شد ، اما اکنون باید برنامه ای برای هر کسی که سعی در ثبت نام در کاکس دارد ، تنظیم شود.”

سرانجام ، شهرستان ماریکوپا به دلیل مشکلات عدم توانایی سیستم در بازیابی اطلاعات بیمه ، قادر به دریافت هزینه اداری نبود.

وزارت بهداشت امور خارجه به KJZZ گفت كه سیستم مدیریت واكسن در بسیاری از شهرستانها بدون مشكل استفاده می شود و از چهار ارائه دهنده اصلی واكسیناسیون ، دو نفر از آنها خواسته اند از سیستم های خود استفاده كنند.

چرا مهم است

گسترش واکسن COVID-19 تعدادی از موانع لجستیکی از مدیریت زنجیره تأمین تا درگیری بیمار را ارائه داده است.

رهبران صنعت خاطرنشان می کنند که تعدادی از ابزارها می توانند در این فرآیند مفید باشند ، از جمله کنترل هوشمند دما و رابط های الکترونیکی برای سوابق بهداشتی.

و با این وجود این روند بدون وقفه و وقفه های اجتناب ناپذیر IT بی وقفه است.

در حال ضبط

وزارت بهداشت آریزونا در بیانیه ای به KJZZ گفت: “ما با شهرستان ماریكوپا از نزدیک همکاری کرده ایم تا مسئله همکاری بین ابزار پیش غربالگری شهرستان و سیستم مدیریت واکسن در سراسر کشور را برطرف کنیم.”

مقامات گفتند: “ما منتظر مزایایی هستیم که این پیشرفت برای سرعت و سهولت واکسیناسیون علیه COVID-19 خواهد داشت.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes