مرکز پزشکی سان وی مالزی یک مرکز فرماندهی پزشکی از راه دور راه اندازی کرده استبیمارستان خصوصی بالاتر که اخیراً اعلام کرد ، مرکز پزشکی Sunway ، یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی خصوصی به شرکت مشاغل مالزی Sunway ، مرکز فرماندهی خدمات پزشکی از راه دور را در اوایل سال 2021 راه اندازی کرد. این مرکز فرماندهی در بیمارستان اصلی در Sunway City در کوالالامپور واقع شده است. سان وی همچنین دارای یک مرکز پزشکی در Velocity در KL و همسایه سنگاپور است.

چه کاری انجام می دهد

مرحله اول مرکز فرماندهی پزشکی از راه دور خدمات مشاوره بهداشتی سطح اول را به بیماران ارائه می دهد. این مرکز به صورت 24 * 7 کار می کند و بیماران می توانند از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تماس بگیرند ، ایمیل ارسال کنند یا ارتباط برقرار کنند. فیس بوک و واتس اپ

پس از دریافت درخواست ، پرستار معالج یا متخصص مراقبت های بهداشتی مشاوره یا توصیه هایی را برای مشاوره با یک متخصص در مرکز پزشکی Sunway ارائه می دهد. در صورت موافقت بیمار ، تیم همچنین می تواند به ترتیب قرار ملاقات با مشاور مربوطه کمک کند.

برنامه های آینده شامل اتصال مرکز فرماندهی پزشکی از راه دور با سایر بیمارستان ها ، دانشگاه ها یا سایر مراکز تحقیقاتی در سطح جهانی برای برنامه های آموزش پزشکی است. همچنین می توان گفتگوها ، جلسات و کنفرانس های مهم مربوط به پزشکی را به صورت دیجیتالی و به منظور آموزش و مشاوره برگزار کرد.

گرایش بزرگتر

گروه های بهداشتی خصوصی در منطقه ، به ویژه با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، به عنوان مثال ، از جمله گروه بیمارستان کلمبیا و بهداشت IHH ، خدمات ارائه خدمات پزشکی از راه دور را افزایش داده اند.

با توجه به هجوم اخیر موارد COVID-19 و افزایش خوشه ها در مالزی ، و همچنین دستور کنترل ترافیک در سراسر کشور (MCO) ، پزشکی از راه دور نقش مهمی در ارائه مراقبت از بیمار از راه دور خواهد داشت.

در حال ضبط

“در آوریل 2020 ، کالج سلطنتی پزشکان عمومی در انگلیس گزارش داد که پزشکان فقط 7٪ از بیماران خود را رو در رو می بینند ، در حالی که در سال 2019 80٪ است ، که ثابت می کند تقاضا برای پزشکی از راه دور به طور قابل توجهی در حال رشد است. حتی کشورهای نزدیک به خانه مانند اندونزی و تایلند برای دسترسی به بیماران پزشکی از راه دور را در پیش گرفته اند. همانطور که فاصله اجتماعی به هنجار جدید تبدیل می شود ، پیش بینی می کنیم این روند به طور تصاعدی افزایش یابد. در پایان ، ما به پیشرفت مرکز فرماندهی پزشکی از راه دور ادامه خواهیم داد تا با این رشد همراه شویم. “دکتر Seow Vei Ken ، مدیر پزشکی ، مرکز پزشکی Sunway گفت.

برایان لین بون دیان ، مدیرعامل مرکز پزشکی سان وی ، گفت: “ما معتقدیم که نیاز مادر نوآوری است و با توسعه صنعت بهداشت و درمان ، ما نیز باید به طور همزمان برای رفع این نیازهای رو به رشد حرکت کنیم. نیازهای بیماران و مشتریان محلی و منطقه ای ما را به ایجاد این مرکز فرماندهی ترغیب کرده است. و ما به اعتماد به خدمات پزشکی از راه دور خود افتخار می کنیم ، زیرا تمام سوالات پزشکی یا بالینی توسط یک پرستار مجاز یا متخصص مراقبت های بهداشتی انجام می شود.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes