مرکز ارتوپدی Nuffield انگلیس به مرحله 6 EMRAM اعطا کردمرکز ارتوپدی نوفیلد (NOC) در دانشگاه آکسفورد بیمارستان NHS Foundation Trust (OUH) با موفقیت در برابر استانداردهای مرحله 6 HIMSS EMRAM تأیید شده است.

EMRAM یا الكترونیك الكترونیكی برای پذیرش سوابق پزشكی ، یك استاندارد كیفیت بین المللی است كه میزان پذیرش و بلوغ توانایی های درمانی بیمارستان EMR را از 0 تا 7 اندازه گیری می كند.

کارمندان NOC اولین کسانی بودند که در اعتماد اقدام به راه اندازی پلت فرم الکترونیکی سوابق بیمار Cerner Millennium (EPR) کردند ، که به پزشکان کمک می کند تا دسترسی به اطلاعات بالینی بیماران خود را تضمین کنند.

OUH قصد دارد تا موفقیت NOC را افزایش دهد و اعتبار مرحله 6 را در سایت های دیگر اعتماد نیز ادامه دهد ، با این هدف که در آینده اعتبارسنجی مرحله 7 را جستجو کند.

چرا مهم است

موفقیت فاز 6 EMRAM نشانگر استفاده از فناوری ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها برای پشتیبانی از ارائه خدمات مراقبت از بیماران بستری با کیفیت بالا است.

متن بزرگتر

بنیاد اعتماد بنیاد NHS بنیاد بیمارستان های دانشگاه کمبریج اخیراً اولین انجمن بهداشت و درمان انگلیس است که به مرحله 7 EMRAM اعطا می شود.

در همین حال ، بیمارستان Great Ormond Street برای کودکان NHS FT لندن مرحله 6 EMRAM را در ماه ژوئیه دریافت کرد و همچنین به مرحله 7 HIMSS O-EMRAM ، که توانایی EMR سرپایی است ، رسید.

در حال ضبط

پل آلتمن ، مدیر ارشد اطلاعات بالینی در OUH ، گفت: “این شناخت ما را در میان گروه نخبه ای از بیمارستان ها و مراکز درمانی پیشرو در سراسر جهان قرار می دهد که از سیستم های الکترونیکی به عنوان ابزاری برای کمک به پزشکان در ارائه مراقبت از بیماران با کیفیت بالا استفاده می کنند.”

دیوید واکر ، مدیر ارشد دیجیتال OUH ، گفت: “در قلب استراتژی اعتماد برای پنج سال گذشته و پنج سال آینده ، مفهوم دیجیتال پیش فرض است. این بدان معنی است که همه گردش کارهای ما را به دیجیتال تبدیل می کنیم نه اینکه فقط فرایند کاغذ را قبل از تبدیل دیجیتالی دیجیتالی کنیم. “

سیمون نوئل ، پرستار ارشد انفورماتیک OUH ، گفت: “در طول سفر خود برای تبدیل شدن به طور کامل دیجیتال ، ما همچنان در تلاش هستیم تا ایمنی و کیفیت مراقبت از بیماران خود را از طریق استفاده از فن آوری بهبود دهیم ، اما ما همچنین به به دنبال روشهایی باشیم که بتواند از فناوری برای بهبود نتایج و تجربه بیماران و کارکنان ما استفاده کند. “

Disty Profit ، مدیرعامل Cerner UK ، گفت: “ما خوشحالیم که با بیمارستان های دانشگاه آکسفورد همکاری می کنیم زیرا آنها همچنان مزایایی را که دیجیتالی شدن مراقبت ها می تواند برای بیماران ، کارکنان و سیستم مراقبت های بهداشتی گسترده تر داشته باشد ، تشخیص می دهند. اعتماد – قبلاً از طریق اعتباربخشی سطح 6 HIMSS EMRAM شناخته شده است. “

جان رینور ، مدیر منطقه ای EMEA HIMSS Analytics ، گفت: “بیمارستان سخت تلاش می کند تا این مرحله را در فاز 6 NOC بدست آورد. خوب است که ببینید امنیت IT بسیار جدی گرفته می شود. تمام جنبه های امنیت ، تداوم تجارت و فرآیندهای بازیابی بلایا کاملاً سازگار و مطابق با استانداردهای EMRAM هستند. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes