مروری کلی: استراتژی دارویی برای اروپا اعلام شد ، گسترش جراحی کودکان در مالاوی و مقالات کوتاه دیگراستراتژی داروسازی برای اروپا اعلام شد

کمیسیون اروپا یک استراتژی دارویی را برای اروپا اتخاذ کرده است تا اطمینان حاصل کند که بیماران به داروهای نوآورانه و مقرون به صرفه در چشم انداز سلامتی همیشه در حال تغییر دسترسی دارند.

هدف از این استراتژی پشتیبانی از ظرفیت و پایداری نیازهای دارویی اتحادیه اروپا در مواقع بحرانی ، از طریق زنجیره های تأمین پایدار است.

به عنوان بخشی از اطمینان از ادامه سیاست دارویی اتحادیه اروپا در خدمت سلامت عمومی از طریق تحولات علمی و تجاری ، این هدف همچنین حمایت از نوآوری بیمار محور و انطباق با تغییرات دیجیتال و فناوری خواهد بود.

در میان اقدامات شاخص این استراتژی ، ایجاد زیرساخت دیجیتال قوی ، از جمله پیشنهادی برای فضای داده سلامت اروپا (تاریخ پیشنهاد هدف: 2021) ، به عنوان منطقه تمرکز برجسته شد.

اعتماد شمال غربی PIONEER به رویکرد جدیدی برای کارکنان اعتماد دارد

یک ابتکار کارکنان NHS موقت ، به رهبری سنت هلن و بیمارستان های آموزشی Knowsley NHS ، پزشکان شمال غربی را در آموزش یک بانک کارکنان مشترک ایجاد می کند.

بانک جدید حداکثر 35 اعتماد در منطقه را برای کاهش وابستگی به آژانس ها امکان پذیر می کند و در عوض پخش 5500 کارآموز بالینی را که در شبکه بیمارستان شمال غربی کار می کنند پخش می کند. این پزشکان می توانند گذرنامه های الکترونیکی اعتبار خود را بین اعتماد شرکت کننده ارسال کنند ، که به شما امکان می دهد کارمندان در صورت لزوم سریع تغییر کاربری دهند.

بانک همکاری به عنوان یک بانک ثانویه برای بیمارستان های شرکت کننده عمل خواهد کرد و به آنها امکان پخش شیفت هایی را می دهد که در بیمارستان اصلی از انجام بانک خود بازنشسته اند. این “شبکه کارکنان” اضافی به کاهش هزینه های آژانس های خارجی و به حداقل رساندن بار اداری برای تیم های NHS و پزشکان کمک می کند.

TARA DONELLI به عنوان دفتر دیجیتال NHSX تأیید می شود

به دنبال یک فرآیند استخدام خارجی ، تارا دونلی به عنوان مدیر دیجیتال NHX تأیید شد.

پس از عزیمت ژولیت بائر ، دونلی در ژانویه 2019 به عنوان مدیرکل موقت دیجیتال (CDO) در NHS انگلیس منصوب شد.

این نقش سپس به NHSX منتقل شد ، جایی که او در آوریل 2019 به ایجاد آن کمک کرد و از آن زمان منجر به پذیرش و مقیاس نوآوری در بهداشت و مراقبت شده است.

متیو گولد ، مدیر عامل NHSX ، در ایمیل تأیید انتصاب خود ، که توسط Digital Health News مشاهده شده است ، گفت دونلی “نظارت از راه دور را هدایت می کند ، که می تواند واقعاً دگرگون کننده باشد.”

RSCI و BD جراحی اطفال را در مالاوی گسترش می دهند

انستیتوی جراحی جهانی RCSI و شرکت فناوری پزشکی جهانی BD (Becton ، Dickinson and Company) (BD) KidSURG را اعلام کردند ، یک اقدام مشترک با هدف بهبود جراحی کودکان در مالاوی جنوبی.

ابتکار KidSURG با همکاری پروفسور اریک بورگستین جراح اطفال مالاوی ایجاد شده و یک شبکه جراحی کودکان در مالاوی جنوبی را توسعه می دهد تا دسترسی جراحی به 8 میلیون کودک را گسترش دهد.

ابتکار KidSURG متخصصان مراقبت های بهداشتی را آموزش می دهد تا از بیماران جراحی پیچیده اطفال مراقبت های قبل از محاکمه و برای برخی از متداول ترین روش های جراحی مورد نیاز کودکان ، جراحی ایمن ارائه دهند.

BD مبلغ 500000 دلار (419000 یورو) پول نقد و محصولات جراحی برای حمایت از این طرح اهدا کرد.

SUPERDRUG یک برنامه بهداشت روان راه اندازی می کند

خرده فروش سلامت و زیبایی انگلستان ، Superdrug ، از راه اندازی یک برنامه مشاوره بهداشت روان به کمک پزشکان برای کمک به افراد در دسترسی به حمایت های بهداشت روان خبر داده است.

MindCare از Superdrug Online Doctor به مردم یک مشاوره ویدئویی ارائه می دهد که در آن می توانند به طور محرمانه در مورد سلامت روان خود بحث کنند و یک دکتر می تواند به آنها کمک کند تا نیازهای آنها را تأمین کند.

با مشاوره با برنامه ، پزشک می تواند روش های درمانی را پیشنهاد کند که به وضعیت فرد کمک می کند ، مانند درمان شناختی رفتاری (CBT) و همچنین در صورت لزوم توصیه های خصوصی را ارائه می دهد.

برنامه Superdrug همچنین به دو موسسه خیریه حمایت عاطفی ، فریاد و سامری ها اشاره می کند تا از هر کسی که برای مقابله با آن تلاش می کند پشتیبانی رایگان داشته باشد.

ALCIDION مشارکت را با بازار بعدی پادشاهی متحده گسترش می دهد

Alcidion ، ارائه دهنده استرالیایی فناوری سلامت هوشمند ، از تمدید توزیع کننده توافقنامه توزیع کننده خود با NextGate و شامل انگلیس و ایرلند خبر داد.

پس از یک رابطه دو ساله موفق که از سال 2018 آغاز شد ، این توافق نامه اکنون شامل انگلیس و ایرلند نیز تمدید شده است.

تمدید توافق نامه به انگلستان و ایرلند توانایی Alcidion را در حمایت از اعتمادهای NHS ، شوراهای بهداشت و سیستم های مراقبت یکپارچه در سراسر منطقه بیشتر تقویت می کند.

این خبر پس از عرضه رسمی Alcidion در تابستان امسال از محصول خود Miya Precision به عنوان اولین دارایی بالینی هوشمند برای NHS منتشر شد.

شورای همپرایز SERVELEC را انتخاب می کند

شورای شهرستان همپشایر انتخاب شد در Servelets نرم افزار مدیریت پرونده Mosaic برای مراقبت های اجتماعی از کودکان. بعلاوه ، شورا از Conexes Servelec ، یک بستر قابلیت همکاری مبتنی بر ابر ، برای تعامل Mosaic با سایر سیستمها استفاده خواهد کرد.

شورای شهرستان همپشایر اعلام کرد که خواهان یک سیستم رفاه کودک است که “انعطاف پذیر ، سازگار و آینده نگر باشد”.

جریان کار بصری موزاییک به این معنی است که مددکاران اجتماعی از طریق فرایندهای لازم هدایت می شوند و به اطمینان از مجهز بودن آنها برای برجسته سازی مشکلات و تصمیم گیری صحیح برای کودکان در زمان مناسب کمک می کنند.

مددکاران اجتماعی همچنین می توانند از وضعیت و محیط هر جوان مروری داشته باشند ، زیرا Conexes به Mosaic اجازه می دهد تا برای جمع آوری اطلاعات اصلی با سیستم های دیگر صحبت کند.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes