اگرچه نوک شک ما به دیماسها نشانه گرفته میشود و حتی با وجود به گروگان گرفته شدن الیور و میبل توسط تئو همه چیز منطقی بهنظر میرسد، اما دیماسها واقعا قاتل واقعی تیم کونو نیستند و دوباره شاهد تویست داستانی سریال هستیم. جایگاه اول از پرطرفدارترین سریال های تینیجری در تاریخ سریالها بدون شک به سریال خاطرات خون آشام تعلق دارد که بسیار نقدهای تندی را طی 8 فصل پخش خود دریافت کرده بود و به عنوان یک اثر بی اساس که فقط دنبال تکرار مکررات است توسط منتقدان از آن دانلود فیلم دانگال دوبله فارسی یاد میشد. کاراکتر جود لا در سریال «پاپ جدید» جزو نقشهای مکمل بود اما در سریال «روز سوم» او بهعنوان یک نقش اصلی ظاهرشده است. علاوه بر این، او در فصل سوم و چهارم سریال «کشتن ایو» نیز بهعنوان سرپرست نویسندگان مشغول بهکار بوده است. فصل چهارم سریال فارگو به تهیهکنندگی نوآ هاولی، که با الهام از فیلم برادران کوئن ساختهشده است، از حضور کریس راک بهره میبرد.

همانطور که از نام «مردگان متحرک: دنیای آینده» برمیآید، این سریال جدید شبکه AMC به دنیای پس از اتفاقات سریال «واکینگ دد» میپردازد؛ دنیایی که در آن موضوع زامبیها با داستانهای مربوط به بلوغ جوانان ترکیبشده است. البته نویسندگان قصد تمرکز روی تأثیرات چیزهایی مثل این اسکلتها بر جوانان این دنیای عجیب آخرالزمانی را ندارند. اخیراً تعداد سریالهایی که درباره قدرت زنان و از آن مهمتر، خشم آنها علیه دنیای زنستیز ساخته میشوند زیاد شده است اما به نظر نمیرسد هیچکدام بهاندازه سریال جدید شبکه FX آتش تندی داشته باشد. داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در یک شهر بازی وسترن خیالی در غرب آمریکا اتفاق میافتد که ساکنان آن را انسانهای مصنوعی که «میزبان» نام دارند، تشکیل میدهند. جوخه برادران یک مجموعهٔ تلویزیونی کوتاه است که در ۱۰ قسمت تولید شده و داستانش در زمانه جنگ جهانی دوم روایت میشود. سریال «فرار» با درخشش مریت ویور و دامنل گلیسون، داستان دو عاشقپیشه را روایت میکند که به دنبال فرار از زندگی روزمره خود هستند.

این سریال با لباسهای زیبای مختص به آن دوران سعی دارد درسهایی از تاریخ را به ما گوشزد کند؛ درسهایی که صدای زنان را به گوش ما میرسانند. اسپایک جونز در این مستند سعی دارد مخاطب را با واقعیات تکتک لحظههای اجرای زنده اعضای این گروه، مایک دایاموند و آدام هورویتز، آشنا کند. در حالی که من و بسیاری از همکارانم همیشه سعی میکردیم خودمان هم با هماهنگی کارگردان چیزی به نقش اضافه کنیم. جک تورن (نویسنده سریال اقتباسی «نیروی اهریمنیاش» و نمایشنامه «هری پاتر و فرزند نفرینشده») بار دیگر خود را در مقام نویسنده یک سریال معرفی کرده است. هرچند عناصر ملودرام و عامهپسند در سریال پررنگ است و در اجرا هم از قراردادهای معمول ساوپاپراها پیروی میکند، ایده نمایش یک مافیای زیرزمینی برای بهره بردن از کودکان کار و تکدیگری، به برگ برنده سریال تبدیلشده. خلاصه داستان سریال راچد بدین شرح است: حوادث سریال در سال 1947 جریان دارد.

خلاصه داستان : فیلم راز سینچانی The Secret of Sinchanee 2021، در مورد یک راننده یدک کش است که از بی خوابی رنج می برد. خلاصه داستان : سریال میر از ایست تاون ، داستان سریال درمورد یک کارآگاه به اسم (میر شیهان) است که در شهر کوچکی در ایالت پنسیلوانیا زندگی می کند. «مخالفان خورشیدی» درباره خانوادهای از آدم فضاییها است که به زندگی در یک محله آرام در ایالات مرکزی آمریکا عادت میکنند. برادران دافر یادشان هست که یک تهیهکننده به آنها گفت: «یا باید یک سریال کودکانه بسازی، یا یک داستان کارآگاهی درباره تحقیقات مربوط به فعالیتهای ماوراالطبیعه.» الان هم که به این طرح نگاه میکنیم، میبینیم که واقعا هم ترکیب این دو طرح داستانی آنقدرها ایدهی خوبی به نظر نمیرسد! سریال خوب بد جلف، که ماجرای آن از فیلم سینمایی موفق خوب بد جلف آغاز میشود؛ یک مجموعه کمدی و سرگرمکننده است که به قلم پیمان قاسم خانی نوشتهشده.

ایندکسر