[ad_1]

سیستم های بهداشتی که می خواهند چرخه های درآمد خود را به طور خودکار انجام دهند اکنون می توانند با استفاده از TRISH آسیب پذیری های سیستم فعلی خود را شناسایی کرده و خطاهایی را که بر نتیجه نهایی تأثیر می گذارند کاهش دهند.

TRISH یک برنامه هوش مصنوعی است که توسط سرمایه گذاری مشترک بین گروه مشاوره بهداشتی ویندهام برانون و Deep Indigo به نام SHOAR Health ایجاد شده است. شرکت حاصل در ایجاد راه حل های فن آوری برای چرخه درآمد ، عملیات ، تجزیه و تحلیل ریسک و مدیریت داده تخصص دارد.

نام آن به معنای “نوآوری درآمد قابل اعتماد برای بهداشت هوشمند” است و می تواند زمینه های اصلی از دست دادن درآمد را برای پر کردن شکاف ها تجزیه و تحلیل کند. از آنجا که TRISH از هوش مصنوعی استفاده می کند ، بدون نیاز به دخالت انسان ، مدت زمان بیشتری را می آموزد و سازگار می شود.

این برنامه مناطقی را در چرخه درآمد جستجو می کند که معمولاً بیشترین مشکل را شامل می شوند ، از جمله واجد شرایط بودن ، مجوزها ، پیش گواهی و وضعیت ادعا. اگر مشکلی در یکی از این زمینه ها پیدا شود ، TRISH می تواند آن را اصلاح کند و کارکنان را برای انجام کارهای با ارزش بالاتر آزاد کند.

با توجه به SHOAR Health ، TRISH در محیط های منتخب مشتری پیاده سازی می شود و فارغ از اندازه و جغرافیا در اختیار سازمان های بهداشتی علاقه مند قرار دارد. برای پیاده سازی آن ، سازمان ها تجزیه و تحلیل جامع گردش کار را انجام می دهند تا ابزارهای یادگیری ماشین را متناسب با نیاز مشتری تنظیم کنند.

تأثیر چیست؟

طبق گزارشی از FTI Consulting ، وقتی سیستم های بهداشتی کارکنانی دارند که چرخه درآمد را مدیریت می کنند ، حداکثر 25٪ از روز را می توان برای کارهای تکراری مربوط به روند درآمد اختصاص داد.

بر اساس داده های ذکر شده در ارائه دیجیتال HIMSS20 ، تمام این مدت زمان صرف شده می تواند به 200 میلیارد دلار پسماند اداری در سیستم مراقبت های بهداشتی بدلیل اقدامات ناکارآمد در چرخه درآمد باشد.

گرایش بزرگتر

گزارش های ماهانه بیمارستان ملی کافمن هال تصویری نگران کننده از وضعیت مالی سازمان های بهداشتی در کشور نشان می دهد. در ماه ژوئیه ، او اعلام کرد که حاشیه عملیاتی از ابتدای سال 2020 96 درصد کاهش یافته است. تصویر گزارش اکتبر خیلی واضح نیست ، زیرا درآمد بالاتر در ماه سپتامبر با افزایش هزینه های 3.5 درصدی جبران می شود. پایه سالانه

در نتیجه ، رهبران مالی در مراقبت های بهداشتی شروع به جستجوی فناوری ها و ابزارهای اتوماسیون برای کمک به بهبودی از تأثیر مالی COVID-19 کرده اند.

بیش از نیمی از مدیران مراقبت های بهداشتی مورد بررسی مرکز پزشکی مرتبط گفتند که آنها خوشبین هستند یا بسیار خوش بین هستند که چرخه های درآمد خود را در سال آینده اجرا کنند.

علاوه بر این ، در حالی که تمام CFO های بررسی شده توسط Black Book تصدیق می کنند که در این سال مالی افت چشمگیری را تجربه خواهند کرد ، تنها 12٪ انتظار دارند که هزینه های تغییر شکل دیجیتالی سیستم های مالی خود را کاهش دهند یا به تعویق بیندازند.

از دیگر خدمات مالی دیجیتال می توان به VisitPay اشاره کرد که در تابستان در Geisinger واقع شده بود ، یک سیستم بهداشتی درمانی که در پنسیلوانیا و نیوجرسی خدمت می کند تا به آن کمک کند تا چرخه درآمد خود را مدیریت کند.

در حال ضبط

والری بکهوف ، مشاور SHOAR Health و مشاور عمل پزشکی در Windham Brannon ، گفت: “چرخه درآمد بسیار محدود است.” “قوانین HIPAA در سال 1996 طرحی را در رابطه با نحوه برقراری ارتباط به جلو و عقب به ما ارائه داد ، اما سازمانهای مراقبت های بهداشتی هنوز در تلاشند تا داده ها را مدیریت كنند. كاهش خطاها و ناكارآیی ها در نهایت می تواند هزینه انجام تجارت برای سازمانهای بهداشتی را كاهش دهد ، درآمد را افزایش داده و به بیمارستانها اجازه می دهد تا بر مراقبت از بیمار تمرکز کنند. ”

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر