[ad_1]

موسسه فناوری ماساچوست این هفته اعلام كرد كه محققان با استفاده از یادگیری ماشینی داروهایی را كه می توانند برای مبارزه با COVID-19 تغییر دهند ، شناسایی كردند.

کارولین اولر ، زیست شناس محاسباتی در گروه علوم برق و کامپیوتر MIT و انستیتوی داده ها ، سیستم ها و جامعه ، در بیانیه مطبوعاتی گفت: “تولید داروهای جدید برای همیشه طول می کشد.” “در واقع ، تنها گزینه مناسب ، تغییر مجدد داروهای موجود است.”

مطالعه توسط تیم اولر ، که در مجله منتشر شده است ارتباطات طبیعتخاطرنشان می کند که ویروس کرونا ویروس جدید تأثیرات بسیار شدیدتری در بیماران مسن دارد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

محققان نوشتند: “همزمان با تغییر خصوصیات مکانیکی بافت ریه ، این امر ما را به فرضیه تعامل بین عفونت / تکثیر ویروسی و پیری بافت سوق می دهد.”

چرا مهم است

محققان متذکر شدند که بافت ریه با افزایش سن سخت شده و الگوهای مختلف بیان ژن را نسبت به افراد جوان در پاسخ به همان سیگنال نشان می دهد.

“ما باید پیر شدن را با SARS-CoV-2 بررسی کنیم – ژن های محل تلاقی این دو مسیر کدامند؟”

همانطور که این مطالعه توضیح می دهد ، این تیم لیستی از داروهای احتمالی را با استفاده از خود رمزگذار قبل از نقشه برداری از شبکه ژن ها و پروتئین های درگیر در پیری و عفونت ویروس کرونا ، تولید کرده است. آنها سپس با استفاده از الگوریتم های آماری ، ژن هایی را که باعث ایجاد اثرات آبشار در شبکه می شوند ، شناسایی کردند.

محققان نوشتند: “در میان پروتئین کینازهای مختلف … که توسط خط لوله انحراف دارو شناسایی شده است ، RIPK1 با تجزیه و تحلیل علی ما به عنوان بیشترین تعداد ژن هایی که با عفونت و پیری SARS-CoV-2 متفاوت بیان شده اند ،” مطالعه. به عبارت دیگر ، داروهایی که روی RIPK1 عمل می کنند ممکن است پتانسیل درمان COVID-19 را داشته باشند.

این مطالعه می گوید: “با توجه به مسیرهای مختلف مشتق شده از RIPK1 ، لازم است مدلهای مناسب کشت سلولی ایجاد شود که بتواند بین بافتهای جوان و پیر را تشخیص دهد تا یافته های آنها به طور آزمایشی تأیید شود و برنامه های تشخیص داروی بسیار خاص و هدفمندی را مجاز سازد.”

گرایش بزرگتر

یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای بسیاری از جنبه های تحقیق COVID-19 ضروری است و دانشمندان از آن برای پیش بینی مدت زمان بستری در بیمارستان و نتایج احتمالی در میان بیماران و همچنین تشخیص بیماری با اسکن ریه ها و بهبود گزینه های درمانی استفاده می کنند.

کریس راس ، CIO در کلینیک مایو ، در ماه دسامبر گفت که هوش مصنوعی برای درک COVID-19 کلیدی است.

راس گفت ، در سراسر جهان از الگوریتم ها برای “یافتن چیزهای قدرتمندی استفاده می شود که به ما کمک می کند تا این بیماری را تشخیص ، مدیریت و درمان کنیم ، گسترش آن را کنترل کنیم ، از کجا ناشی شود ، ویژگی های بیماری را بفهمیم و موارد جدید را ایجاد کنیم.” درمان. ”

در حال ضبط

“در حالی که کار ما مواد مخدر خاص و اهداف مخدر را در زمینه COVID-19 شناسایی می کند ، سیستم عامل ما بسیار فراتر از SARS-CoV-2 قابل اجرا است و ما معتقدیم که ادغام داده های رونویسی ، پروتئومیک و ساختاری با مدل های شبکه در چارچوب علیت علاوه بر این مهم در خطوط لوله فعلی تشخیص مواد مخدر ، “تیم تحقیق MIT نوشت.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر