محققان دانشگاه هاروارد هشدار دادند ، Telehealth تهدیدهای بزرگی برای امنیت سایبری استیک تیم از دانشکده پزشکی هاروارد نامه ای را در مجله انجمن انفورماتیک پزشکی آمریکا در این هفته هشدار درباره نگرانی “قابل توجه” در مورد امنیت اطلاعات در مورد سلامت از راه دور

نویسندگان ، تحت هدایت محقق امنیت سایبری سازمانی محمد س. جلالی ، خاطرنشان می كنند كه افزایش خدمات پزشکی از راه دور بدون تردید دسترسی به بهداشت و درمان را بیشتر كرده است – اما تسهیل مقررات مراقبت های مجازی همراه با افزایش تهدیدها می تواند منجر به مشكلات شود.

“همچنان که ما این انتقال به پزشکی از راه دور را ادامه می دهیم ، مسائل و خطرات جدیدی در حال ظهور است که باید مورد توجه قرار گیرد ، به ویژه در مورد امنیت اطلاعات و محرمانه بودن ، و کار مداوم برای اطمینان از اینکه زیرساخت های فن آوری ما محیطی را برای ایمن و مطمئن فراهم می کند ، مورد نیاز است. مراقبت موثر “، آنها نوشتند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

چرا مهم است

در نامه خود ، محققان خاطرنشان کردند که وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده محدودیت های زیادی را در استفاده از برنامه های ارتباطی – از جمله Apple FaceTime ، چت ویدیویی در Facebook Messenger ، Google Hangouts ، Zoom و Skype – برای پزشکی از راه دور لغو کرده است.

این آرامش ها ، البته دسترسی بسیاری از بیماران به مراقبت های مجازی را آسان کرده است. اما آنها همچنین در مورد محافظت ناکافی از داده ها ابراز نگرانی کردند ، به ویژه هنگامی که متجاوزان در اوایل بهار امسال در رویدادهایی موسوم به “بمب گذاری بزرگنمایی” اخبار را برای کنفرانس ویدیویی عنوان کردند.

تیم تحقیقاتی همچنین به هشدارهای اخیر سازمانهای دولتی در مورد احتمال حملات سایبری علیه بخش بهداشت و درمان اشاره کرد. محققان می نویسند که برای محافظت در برابر این نوع تهدیدها ، یک رویکرد چند وجهی لازم است.

آگاهی ، البته بسیار حیاتی است: کارکنان باید آموزش ببینند تا مراقب تلاش برای تهدیدهای اینترنتی ، به ویژه از طریق ایمیل های فیشینگ باشند. سازمان ها همچنین باید رفتار بهترین روش های امنیتی ، از جمله رمزگذاری داده ها ، نگهداری نرم افزار به روز شده ، اجرای نرم افزار آنتی ویروس ، استفاده از احراز هویت دو عاملی و مطابقت با مقررات محلی امنیت سایبری را دنبال کنند.

این تیم همچنین توصیه می کند از ابزارهای کنفرانس ویدیویی مصرف کننده به محصولات خاص مراقبت های بهداشتی روی بیاورید. محققان نوشتند: “نسخه های نرم افزاری کلاس Enterprise ممکن است دارای ویژگی های امنیتی کلیدی مانند رمزگذاری باشد و ممکن است تنظیمات پیکربندی اضافی را ارائه دهد که می تواند در سراسر سازمان استاندارد شود ، مانند نیاز به یک اتاق انتظار با هر کنفرانس تلفنی.”

گرایش بزرگتر

متخصصان امنیت سایبری غالباً نسبت به خطرات احتمالی پزشکی از راه دور هشدار می دهند و خاطرنشان می کنند که افزایش سریع سلامت از راه دور می تواند به عنوان “خون در آب” برای بازیگران بد عمل کند.

و پیش بینی می شود که تله سلامت همچنان به چالش های امنیتی (همراه با انتشار واکسن های COVID-19) ادامه دهد ، در سال جدید کاهش نخواهد یافت.

در حال ضبط

این محققان نوشتند: “مدیران باید مایل به سرمایه گذاری کامل در زمینه امنیت سایبری در سراسر سازمان باشند. مناطق نوظهور مانند هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا and و بلاکچین نیز می توانند به عنوان ابزارهای پیشگیری و ردیابی برای مبارزه موثرتر با تهدیدات سایبری مورد استفاده قرار گیرند.”

آنها ادامه دادند: “برای بهره گیری از این فن آوری ها ، سازمان های بهداشتی درمانی باید با ارائه دهندگان خدمات پزشکی سایبری و پزشکی سایبری مشارکت کنند تا چگونگی استقرار و استفاده از زیرساخت ها و محصولات خود را به بهترین شکل انجام دهند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes