[ad_1]

مایکروسافت برنامه های خود را برای راه اندازی یک منطقه مرکز داده پایدار در سوئد در سال 2021 تأیید کرده است. این منطقه که شامل سه مرکز داده خواهد بود ، با انرژی 100٪ تجدید پذیر تأمین می شود و خدمات Cloud Microsoft را برای پشتیبانی از تجارت در سوئد ارائه می دهد. با قابلیت اتصال ، محرمانه بودن و امنیت داده ها این امر باعث بهبود Microsoft Cloud برای اقدامات مراقبت های بهداشتی و همچنین مزایایی برای مصرف کنندگان و مشاغل خدمات پزشکی و مشاغل مستقر در سوئد خواهد شد.

Cloud Microsoft Azure ، Microsoft 365 و Dynamics 365 و Power Platform را ارائه می دهد ، همه مطابق با GDPR است.

این ارتباط گام بعدی در تعهد مایکروسافت برای دستیابی به تحول و سرمایه گذاری پایدار در سوئد و همچنین دستیابی به هدف 100٪ انرژی تجدید پذیر تا سال 2025 است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

در سال 2019 ، این مجموعه متعهد شده است که تحولات پایدار را از طریق سرمایه گذاری و نوآوری در سوئد امکان پذیر کند. مایکروسافت در حال حاضر با مشارکت 13 سازمان اختصاص داده شده در پیشبرد برنامه های STEM ، بیش از 1.25 میلیون دلار (1 میلیون دلار) سرمایه گذاری جامعه در کشور دارد. این برنامه همچنین کمک های مالی و سخت افزاری برای شهرهای Gävle ، Sandvikem و Staffanstorp ، شهرهایی که بخشی از منطقه مرکز داده جدید هستند ، ارائه می دهد.

Accenture سوئد هیجان خود را در مورد توسعه جدید ابراز کرد ، و بخش عمومی را به عنوان یک ذینفع اصلی برجسته کرد. مدیرعامل ماتیاس لهرن گفت: “ما معتقدیم که این طرح تأثیر مهمی نه تنها در سوئد و شهرهای گوله ، ساندویکن و استفانستورپ خواهد داشت. [where the datacentres are based]، بلکه برای اروپای بزرگتر ، با تقویت توانایی رقابت در منطقه ، حفظ یکپارچگی داده ها و ارائه خدمات داده های پایدار.

مایکروسافت به دلیل تعهد این کشور به پایداری ، سوئد را به عنوان مکانی برای منطقه جدید انتخاب کرد. Cloud که تا 98٪ کارآمدتر از کربن نسبت به مراکز داده محلی محلی است ، همچنین شامل مرکز حلقه های مایکروسافت (Microsoft Circular Center) برای افزایش عمر فناوری خود است. علاوه بر این ، مراکز داده با استفاده از انرژی انرژی تجدیدپذیر 100٪ ، توسط شرکت انرژی مثبت Vattenfall ساخته می شوند. این منطقه از راه حل Vattenfall 24/7 استفاده خواهد کرد ، که هر ساعت مصرف انرژی از منابع تجدید پذیر را در مراکز داده اندازه گیری می کند. این راه حل که به طور مشترک با مایکروسافت ساخته شده است ، در سوئد نیز در دسترس مشتریان است.

این شرکت فناوری همچنین از همکاری جدید Sigma Young Talent به عنوان بخشی از طرح #SkillUpSweden ، اختصاص داده شده به مهارت های مصنوعی و امنیت سایبری متخصصان جوان ، خبر داد. از طریق این ابتکار ، مایکروسافت امیدوار است که بتواند برای حداکثر 150،000 سوئدی آموزش مهارت های دیجیتال ، در راستای هدف این شرکت برای کمک به 25 میلیون نفر در سراسر جهان در بهبود مهارت های فنی خود ، ارائه دهد.

گرایش بزرگتر

مایکروسافت در حال حاضر بیش از 65 منطقه ابر در سراسر جهان از جمله تایوان و اتریش دارد که این کشور را به بزرگترین زیرساخت ابر در جهان تبدیل کرده است. این مجتمع به تازگی مایکروسافت Cloud را برای دسترسی عمومی به بهداشت ارائه داده است.

در حال ضبط

هلن بارنکوف ، مدیر کل مایکروسافت سوئد ، در مورد این اطلاعیه اظهار داشت: “سوئد مدتهاست در بسیاری از زمینه ها از جمله پایداری ، نوآوری و برابری جنسیتی رهبر جهانی است. این یکی از مکانهای جهان است که فناوری اطلاعات و فناوری بیشترین پتانسیل را برای ایجاد فرصتهای جدید برای فرد ، سازمان و جامعه دارند. در این زمان تغییر ، ما در زیرساخت های دیجیتال و اکوسیستم سوئد خود سرمایه گذاری می کنیم تا تحول دیجیتال را تسریع کنیم که شرکت های دولتی و خصوصی را قادر به نوآوری می کند و یک پایه دیجیتالی قوی برای رشد آینده کشور فراهم می کند. “

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر