مالافی از ابوظبی از بستری برای تحلیل مدیریت ریسک جمعیت رونمایی کرده استاولین بستر برای تبادل اطلاعات بهداشتی (HIE) در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) با همکاری وزارت بهداشت ابوظبی (DoH) برای استفاده از فناوری تجزیه و تحلیل پیش بینی “برای بهبود سلامت ساکنان پایتخت امارات متحده عربی ”

مالافی با وزارت بهداشت در یک پلت فرم جدید تجزیه و تحلیل مدیریت خطر جمعیت که برای کمک به بخش مراقبت های بهداشتی “پشتیبانی مدیریت مراقبت ، بهبود سلامت جمعیت و اطمینان از تداوم مراقبت” طراحی شده است ، همکاری خواهد کرد. این پلتفرم – که در هفته فناوری GITEX 2020 رونمایی شد – از “فناوری های تحلیلی هوش مصنوعی پیشرفته (AI) به عنوان یادگیری ماشین برای ساخت مدل های پیش بینی بر اساس داده های بالینی و ایجاد الگوریتم هایی که در زمان واقعی کار می کنند برای پیش بینی استفاده می کند. هزینه ها ، پذیرش ، ویزیت بخش اورژانس ، بستری مجدد و بیماری “، ملافی در بیانیه ای گفت.

ما امیدواریم که از بینش ها برای ارزیابی و پیش بینی ریسک استفاده شود ، بنابراین کارایی کلی و نتایج بهداشتی در بخش بهبود می یابد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

“ما افتخار می کنیم که زیرساخت های بهداشتی را ساخته ایم که با پیشرفته ترین ها در جهان برابر است. افزودن چنین فناوری تحلیلی پیشرفته ای به مالافی دلیل دیگری بر تعهد وزارت بهداشت در بهبود نتایج برای مردم ابوظبی است. ” جمال محمد آل کعبی. “پذیرش آخرین پیشرفت های فن آوری که از پیشرفت های بیشتر در مراقبت از بیمار پشتیبانی می کند ، همیشه بخشی اساسی از سفر جاه طلبانه ما بوده و موقعیت امارات را به عنوان یک رهبر واقعی در فناوری بهداشت تأیید می کند.

“دستیابی به بینش هایی که از مدیریت وضعیت سلامت مردم پشتیبانی می کند ، پاسخ ما را در برابر خطرات بهداشت عمومی تقویت می کند و آمادگی امارات را برای موارد اضطراری افزایش می دهد و در نهایت تعالی در مراقبت های بهداشتی را در حال حاضر و در آینده تضمین می کند.”

متن بزرگتر

داشبورد تجزیه و تحلیل تصمیم گیری مدیریت ریسک بدیهی است اطلاعات مربوط به متغیرهایی مانند خطر مراجعه به اتاق های اورژانس ، عوارض ناشی از شرایط مزمن و توزیع ریسک و روند جمعیت را در زمان واقعی ارائه می دهد.

گزارش هایی که می توانند تولید شوند شامل گزارشات استاندارد عملکرد و کاربرد هستند.

Malaffi – که به معنای “پرونده من” است – در سال 2019 به عنوان مشارکت بین DoH و شرکت تحول دیجیتال ، ابر و امنیت سایبری Injazat راه اندازی شد. بستر HIE ، تحت مدیریت خدمات داده های بهداشتی ابوظبی (ADHDS) ، در حال حاضر حدود 83٪ بیمارستانهای ابوظبی و 814 مرکز بهداشتی را بهم متصل می کند ، با 175 میلیون ثبت نام بیمار برای بیش از 5 میلیون بیمار منحصر به فرد متمرکز شده است.

تا پایان سال 2021 ، مالافی قصد دارد تمام ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی خود را در ابوظبی ، كه در حال حاضر حدود 2000 سازمان است ، متصل كند.

در حال ضبط

عاطف آل برایکی گفت: “مالافی اولین HIE در منطقه MENA است و به لطف حمایت هایی که از بخش بهداشت در ابوظبی دریافت کرده ایم ، در مدت زمان کوتاهی ارزش واقعی که مراقبت های بهداشتی مرتبط می تواند به همه ذینفعان ما ارائه دهد را نشان دادیم.” مدیر اجرایی ADHDS. “اضافه شدن چنین سیستم عامل های پیشرفته تجزیه و تحلیل فقط مزایایی را که مالافی ارائه می دهد گسترش می دهد و داده های جمع آوری شده را به حداکثر می رساند. فناوری های پیشرفته ای از این دست ، بینش هایی را فراهم می کند که هم وزارت بهداشت و هم ارائه دهندگان خدمات بهداشتی را قادر می سازند تلاش های خود را برای مدیریت بهداشت و درمان عمومی بهبود بخشند.

“توانایی تجزیه و تحلیل مجموعه داده های بزرگ برای شناسایی خطر در مراحل اولیه و با بهبود اثربخشی کلی ، ما می توانیم یک گام به جلو در بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی و نتایج برای بیماران خود باشیم. مرحله بعدی سفر به ملافی هیجان انگیز است. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes