[ad_1]

ماساچوست Blue Cross Blue Shield تحویل دیجیتال مبتنی بر مینیاپولیس از رفتار درمانی یادگیری زنده را به مجموعه راه حل های خود اضافه کرده است. این برنامه از اعضای آنلاین با افسردگی ، بی خوابی ، استرس و اضطراب پشتیبانی آنلاین می کند.

مشتریان کارفرمایان BCBSMA با 500 عضو یا بیشتر این فرصت را دارند که در برنامه های تعاملی و محرمانه ای که بر پایه مبانی درمان شناختی بنا شده است ، شرکت کنند. هیچ هزینه بالقوه ای برای کارفرمایانی که این برنامه را در بسته های مزایای خود ارائه می دهند معاف نیست.

این فناوری هم از طریق وب و هم از طریق تلفن همراه در دسترس است. این برنامه ها به صورت خودکارگردانی ارائه می شوند ، و اطلاعات مربوط به دروس خودیاری و مهارت افزایی را با موانع مالی محدود برای افرادی که خواهان کمک هستند ، ارائه می دهند.

چرا این مهم است

بیماری همه گیر COVID-19 سطح استرس را افزایش داده و همچنین در را برای بازدیدهای مجازی بیشتر باز کرده است. مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید اجازه می دهند مراقبت های بیشتری از طریق انعطاف پذیری در موارد اضطراری بهداشت عمومی و احتمالاً فراتر از آن انجام شود.

به گفته دیل کوک ، مدیر عامل و بنیانگذار Learn to Live ، اختلالات رفتاری گران ترین بیماری ها هستند ، بر اساس داده های هزینه های بهداشتی ایالات متحده ، بالاتر از بیماری های قلبی و سرطان است.

گرایش بزرگتر

بیاموزید که در بهداشت ، اشتغال و آموزش عالی با مشتریان سازمانی شریک زندگی کنید. کارفرمایانی مانند General Mills ، Land O’Lakes و Toro Company به اعضای خود برنامه های بهداشت عاطفی یاد بگیرند که زندگی می کنند را ارائه می دهند. از طریق این مشارکت ها ، بیش از 3.5 میلیون عضو یاد می گیریم که زندگی کنیم.

در حال ضبط

دکتر کن ، مدیر بهداشت رفتاری BCBSMA گفت: “ما معتقدیم که سلامت عاطفی فرد به همان اندازه سلامت جسمی او مهم است و ما متعهد هستیم که به اعضا کمک کنیم تا حمایت لازم را داشته باشند.” داکورث “ما می دانیم که بسیاری از اعضای ما در حال کنار آمدن با استرس ها و چالش های روزمره زندگی خود هستند و مشتریان کارفرمایان ما به دنبال راه حل های جدید برای کمک به کارمندان خود هستند.”

توییتر:SusanJMorse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: susan.morse@himssmedia.com

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر