لیفت شقیقه|هزینه لیفت شقیقه

علاوه بر از بین بردن خطوط ریز، بیماران متوجه می شوند که چشمانشان زیباتر به نظر می رسد. با وجودی که جوانسازی و زیباسازی کل پیشانی اثرات خوبی بر روی چهره می گذارد، ولی مهمترین اثر زیباسازی پیشانی، به دلیل تغییر قسمتهای کناری پیشانی (یعنی شقیقه ها) است. بسیاری از افراد پس از قرار دادن چسب روی بینی از کرم پودر و سایر محصولات آرایشی استفاده میکنند. در این روش پوست بریده نمیشود و هیچ برش و بخیهای وجود ندارد، در نتیجه هیچ اسکاری روی پوست باقی نمیماند. از طرفی روش های مختلف نظیر لیفت شقیقه با نخ، هایفوتراپی و دیگر روش ها نیز برای این کار وجود دارد.

برای این افراد عمل جراحی لیفت شقیقه بهترین گزینه برای اصلاح افتادگی گوشه های چشم و ابرو می باشد. اگر شدت چین و چروک در گوشه چشم و شقیقه زیاد است ، بهتر است از روش های دیگر لیفت شقیقه استفاده کنید. این عمل بیشتر برای افرادی انجام می شود که به دنبال نتایج طبیعی هستند و یا در ترکیب با دیگر عمل های زیبایی انجام می گردد.

این عمل حتی برای جوانان جهت زیباتر نشان دادن حالت چشم ها نیز انجام پذیر است. لیفت ناحیه شقیقه باعث کمتر شدن چین های اطراف چشم و پف پلک بالا می گردد و به همین دلیل چشمانی که خسته و خواب آلود به نظر می رسد را به چشمان باز و جوانتر تبدیل می کند.

این روش برای افرادی مناسب است که گوشه های چشم و ابروی انها دچار افتادگی شده است. برخلاف لیفت آندوسکوپی ابرو که قسمت مرکزی ابرو را بالا می برد در عمل جراحی لیفت شقیقه در مشهد گوشه های بیرونی ابرو به سمت بالا لیفت می شود و به چشم ها حالتی کشیده می دهد. لیفت شقیقه با بهوجود آوردن برشهایی در مرز موی سر و پیشانی انجام میشود که این برشها در زیر مو پنهان میشوند و دیده نخواهند شد. نتایج لیفت با پلکسر در حدود 5 خطرات لیفت شقیقه سال باقی میمانند.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes