یکی از این پلیمرها، میلگرد پلی اتیلن PE می باشد که در ایران شرکت های زیادی در زمینه تولید این محصول پیشرفت چشمگیری داشته اند. این سایز ار لوله پلی اتیلن فاضلابی بعنوان خطوط اصلی انتقال فاضلاب در شهرهای با جمعیت کمتر از 1.5 میلیون نفر و بیشتر از 900 هزار نفر در معابر اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا وزن لوله کاروگیت فاضلاب سایز 160 میلیمتر پایپ گستر برابر با 1.8 کیلوگرم است. به همین علت این کالا در انبار شرکت پایپ گستر همواره موجود می باشد. شاید جذابترین بخش این محتوا، پرداختن به دنیای بسیار گستردهی مزایای لوله پلی اتیلن دوجداره باشد.

لوله پلیکا هواکشی
لوله پلی اتیلن 2500 میلیمتر یا لوله اسپیرال کاروگیت فاضلابی قطر داخلی 2500 و قطر خارجی 2780 میلیمتر که در مقاومت های 8 و 16 و 31.5 کیلو نیوتن با طول 3و 6 و 12 متر تولید میگردد که در تولید مخزن سیالات ، مخزن اسید ، مخزن آب آشامیدنی ، مخزن آب آتشنشانی و سپتیک تانک پلی اتیلن بصورت یکپارچه تا طول 16 متر و چربیگیر پلی اتیلن و پکیج تصفیه فاضلاب و ایستگاه پمپاژ و انواع مخزن های ایستاده و افقی با قابلیت دفن تا عمق های بالای 10 متر و زیر فشار بار ترافیکی استفاده میشود . فارغ از مزایای بینهایت گستردهی انواع لوله پلی اتیلن دوجداره، این تجهیزات دارای کاربردهای فراوانی نیز هستند.

نکته جالب مربوط میزان ظرفیت تولید این سایز است. در ادامه به عناوین سایز لوله کاروگیت اشاره می نمائیم. سپس این نمونه یا نمونه ها به مدت 10 ساعت در «آب صفر درجه سانتی گراد» گذاشته می شود. این سایز به لوله کاروگیت 110 معروف است. لوله سایز 1000 دارای مدلهای با کوپلر سرخود و بدون کوپلر است. این مدل بصورت کوپلر سرخود تولید و روانه بازار می شود. ناب زیست با انباری بزرگ در شهر قم بعنوان کارخانه لوله کاروگیت قم شناخته می شود چرا که هزینه حمل از شهر قزوین تا انبار قم به عهده این شرکت می باشد . شهر گلپایگان واقع در استان اصفهان، از مراکز اصلی تولید انواع لوله های مورد استفاده در حیطه های مختلف می باشد. مقاومت مکانیکی مورد نیاز بدین منظور 8 تا 12 کیلیو نیوتن مورد نیاز خواهد بود. در حقیقت این لایه های درونی آبی و یا اکثراَ زرد رنگ، به کارشناسان کمک می کند تا در زمان ویدئومتری و همچنین تست اوالیتی (تست نشت آب)، به نتایج مطلوب خود راحتتر دست پیدا نمایند.

لوله پلیکا در اصفهان
آذین لوله سپاهان اولین برند تولیدکننده لوله و اتصالات از شرکت بزرگ و نام آشنا گیتی پسند است ، که به صورت تخصصی و حرفه ای تولید لوله های تک لایه پلی پروپلین را که بخاطر رنگ به کار رفته به لوله های سفید شهرت پیدا کرده اند را برعهده دارد . انواع سایز لوله و اتصالات پلیکا با دیگر لوله ها همچون لوله مانیسمان و لوله گالوانیزه متفاوت است . از همین رو دارای بیشترین تقاضا در این سایز لوله پلی اتیلنی دوجداره فاضلابی می باشد. یک لوله فاضلابی چسبی با ضخامت ها و وزن های مختلف تولید و عرضه میگردد . لوله فاضلابی 2000 یا لوله کاروگیت اسپیرال 2000، دارای قطر خارجی 2240 میلیمتر است. مشخصات فنی و کیفیت لوله کاروگیت باید با استانداردهای جهانی هماهنگ باشد.

قیمت روز لوله پلیکا 90اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت لوله پلیکا سایز 250 بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر