لوایح دو حزب برای اصلاح بهداشت و درمان ، هماهنگی SDOH پشتیبانی می شودقوانین مختلف حمایت از گسترش دسترسی فناوری به مراقبت در این هفته مورد توجه كاپیتول هیل قرار گرفته است ، با لوایح دو طرفه بودجه ای را برای شبکه های مراقبت اجتماعی متصل به هم فراهم می كند و خواستار اصلاح نظارتی بهداشت از راه دور در مسیرهای جداگانه است.

همسویی مراقبت های بالینی و خدمات اجتماعی

شبکه های یکپارچه اهرم دو طرفه شبکه های یکپارچه در جوامع (LINC) برای رسیدگی به قانون رفاه اجتماعی توسط سناتورهای دن سالیوان ، آلاسکا و کریس مورفی ، دی کانتیکت ارائه شد.

قانون نیازهای اجتماعی LINC برای کمک به برقراری ارتباط بین ارائه دهندگان خدمات اجتماعی و سازمان های بهداشتی برای هدایت ، مدیریت ظرفیت و پیگیری نتایج بین ارائه دهندگان خدمات اجتماعی و سازمان های بهداشتی ، بودجه یک باره برای بذور دولت ارائه می دهد.

هدف این است که شبکه های فن آوری پایدارتری برای همکاری عمومی و منطقه ای ایجاد کنیم – برای کمک به هماهنگی مراقبت و خدمات اجتماعی و ارتباط مردم با غذا ، مسکن ، رشد کودک ، آموزش شغلی ، حمل و نقل و موارد دیگر.

بودجه برای این هماهنگی از این عوامل اجتماعی سلامت ، تقسیم تلاش ها و همسویی بهتر ارائه دهندگان خدمات و خدمات اجتماعی است – در حالت ایده آل برای دستیابی به نتایج بهتر بهداشت ، کاهش هزینه ها و محافظت از گروه های آسیب پذیر بهداشتی.

علاوه بر این ، این لایحه به اشتراک گذاری داده ها اجازه می دهد ، که می تواند به ارائه دهندگان و گروه های جامعه کمک کند تا تأثیر این مداخلات اجتماعی را اندازه گیری کرده و تخصیص منابع را در اولویت قرار دهند.

در چند سال گذشته ، انگیزه عمده ای برای گنجاندن بهتر اطلاعات در مورد تعیین کننده اجتماعی در برنامه های مراقبت و درمان وجود داشته است ، زیرا ارائه دهندگان خدمات بیشتر نقش اصلی عوامل غیر بالینی را در سلامت بیماران می بینند. بیشتر و بیشتر سیاستمداران همین ضرورت را تشخیص می دهند.

با این حال ، چالش این است که ارائه دهندگان خدمات مراقبتی را با سازمانهای مستقر در اجتماع متصل کنید که می تواند به رفع نیازهای SDOH کمک کند – و به ردیابی آسان داده های SDOH در داخل و بین گردش کار بالینی اشاره نمی کند تا اطمینان حاصل شود که آنها به بهره برداری می رسند.

حتما بخوانید:
telehealth مرتبط با EHR غیبت در مرکز بهداشت گارفیلد را به شدت کاهش می دهد

همانطور که در این ماه نشان دادیم ، در زمینه باز کردن قفل داده ها از EHR پیشرفت شده است ، اما هنوز کارهای زیادی برای اشتراک اطلاعات در سطح جامعه باید انجام شود ، حتی اگر طیف گسترده ای از گروه های قابلیت همکاری وزن خود را پشت سر تعدادی از تلاش های مختلف

دکتر سوزان آر بیلی ، رئیس انجمن پزشکی آمریکا گفت: “اگرچه شناخت و درک تأثیر عوامل تعیین کننده اجتماعی بر سلامتی امری حیاتی است ، اما تهیه راه حل هایی برای رفع این عوامل مهم از اهمیت بیشتری برخوردار است.” صورتحساب

“AMA از سناتورهای سالیوان و مورفی برای معرفی شبکه های مجتمع یکپارچه در جوامع (LINC) برای رسیدگی به قانون نیازهای اجتماعی استقبال می کند ، زیرا از طریق کمک های بلاعوض و مشارکت دولتی و خصوصی برای ایجاد ارتباط بهتر پزشکان و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی با سازمان های خدمات اجتماعی برای کمک به بیماران در غلبه بر چالش های طولانی مدت مربوط به عوامل اجتماعی سلامت. “

دکتر کارا اودم واکر ، مدیر ارشد بهداشت جمعیت ، گفت: “اکنون در مواجهه با چالش های بهداشتی و اجتماعی مرتبط با COVID-19 مهمتر از هر زمان دیگری ، باید سرمایه گذاری های اساسی در سلامت کودکان و خانواده ها انجام شود.” در سیستم بهداشتی کودکان نمورس. “قانون نیازهای اجتماعی LINC چنین سرمایه گذاری را در زیرساخت های فناوری برای اتصال سازمان های خدمات اجتماعی بهداشت و جامعه انجام می دهد ، و پاسخگوی نیاز روزافزون به مراقبت از کل کودک و خانواده است.”

هاوس نوبت خود را برای مدرن سازی سلامت بهداشت ارائه می دهد

در همین حال ، روز سه شنبه سناتورها ، تیم اسکات ، کارولینای جنوبی ، برایان شاتز ، هاوایی و جانا شاهین ، دی نیوهمپشایر ، قانون مدرن سازی Telehealth را دوباره مطرح کردند.

حتما بخوانید:
مشاوره حقوقی در تهران و سایر شهرهای ایران با وکیل سایا

روز جمعه ، نمایندگان ارل “بادی” کارتر ، جورجیا ، و لیزا بلانت روچستر ، دلاور ، لایحه همراه را به مجلس ارائه دادند.

علاوه بر تغییرات مداوم سیاست ها در نسخه سنا ، لایحه خانه خواستار حذف دائمی محدودیت های جغرافیایی و موقعیت در سایت بهداشتی مدیکر است ، در حالی که خانه ها را به عنوان سایت های از راه دور واجد شرایط تعریف می کند.

همچنین به HHS این حق را می دهد تا انواع پوشش های دور بهداشتی Medicare (از جمله خدمات مورد استفاده در بیمارستان و دیالیز در منزل) را به طور دائمی گسترش دهد و به HHS اجازه می دهد تا انواع ارائه دهندگان مراقبت را که قادر به ارائه این خدمات هستند ، مانند فیزیوتراپیست ها و سایر متخصصان بهداشت مرتبط ، گسترش دهد.

بسیاری از ذینفعان با تأکید بر ضرورت حفاظت از دسترسی ، حتی پس از فروپاشی اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 ، خواستار تصویب قانون نوسازی Telehealth شده اند.

انجمن پزشکی پزشکی آمریكا لوایح مجلس و سنا را مورد تحسین قرار داد و خاطرنشان كرد كه این قوانین مكمل قانون ارتباط بهداشت است كه منجر به “سیاستهایی می شود كه به سیستم بهداشتی ما اجازه می دهد مدل مراقبت از دو كانال را بسازد ، و بهترین تعادل مراقبت های شخصی و” مجازی نیازهای همه بیماران را تأمین می کند ، فارغ از اینکه کجا و چه وقت به مراقبت نیاز داشته باشند. “

“مردم آمریکا باید از اینکه هر دو مجلس کنگره چنین موضع دو حزب قوی و متحدی را به نفع سلامت از راه دور اتخاذ می کنند ، از صمیم قلب احساس کنند تا اطمینان حاصل شود که همه ، در هر کجا که باشند ، به طور مداوم به مراقبت های ایمن ، م effectiveثر و با کیفیت دسترسی داشته باشند. مورد نیاز است ، “مدیر عامل ATA آن موند جانسون گفت.

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید